Inne > F.A.Q.

Urwane ucho przetwornika

(1/3) > >>

Monar:
Witam, mam problem z uchem przetwornika Merlin Hellfire 7 http://www.mayshop.pl/pol_pm_Humbucker-gitarowy-Merlin-Hellfire-3835_1.jpg, poprzedni właściciel gitary (Flame EXG-7) chciał być fajny i zamienił stockowy przetwornik na Merlina, z tym że musiał zmniejszyć uszka i jedno zostało urwane i sklejone X razy, trzymać na razie trzyma ale regulując położenie przetwornika czuję się jak saper rozbrajający bombę, miał może ktoś styczność z podobnym problemem i wie jak można to naprawić? Zastanawiam się nad wycięciem tegoż uszka, zrobieniem z blaszki nowego i przyklejeniu do przetwornika, będzie trzymać?

Johnny:
bedzie  :tak:

2BeFree:
wal do Zbycha z Merlina - jak może to pomoże :)

Musza:
Też kiedyś miałem problem i spec-lutnik odradzał doklejanie blaszek. Magnes będzie na nie reagował i podobno może się to odbić na brzmieniu. Dla mnie ćwierć voodoo, ale na wszelki wypadek lepiej zastąpić blaszkę jakimś innym materiałem.

Dmaligator:

--- Cytat: Musza w 24 Mar, 2015, 15:59:34 ---Też kiedyś miałem problem i spec-lutnik odradzał doklejanie blaszek. Magnes będzie na nie reagował i podobno może się to odbić na brzmieniu. Dla mnie ćwierć voodoo, ale na wszelki wypadek lepiej zastąpić blaszkę jakimś innym materiałem.

--- Koniec cytatu ---

Blaszka może być z amelinium

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej
Powered by SMFPacks Mentions Pro Mod
Powered by SMFPacks Alerts Pro Mod