Autor Wątek: [NGD] Ibanez RG 7620 BK (2000)  (Przeczytany 14113 razy)

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Ja bym włożył gryfowego D-Activatora pod most  ;)

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Ja bym włożył gryfowego D-Activatora pod most  ;)

Przerabiałeś temat czy tak po prostu strzelasz? "A pewnie dobrze zabrzmi!" :D
'-'

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Sam nie przerabiałem, ale masa ludzi ładuje ten pipak pod most i sobie chwalą. Mówię co ja bym zrobił na Twoim miejscu, ale ja lubię eksperymenty  :D



Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Mam D-activatora pod mostem (normalnego, nie neck) i lubie go w chuj, chciałem wymienić na BKP, ale się jakiś czas wstrzymam jeszcze. Wiosło jest lipne z klonową podstrunnicą w stroju drop A# i pięknie kórwi. Warunek jest taki żeby był blisko strun i pikap pokazuje jaki z niego brutal madafaka. Myślę, że a palisander na podstrunnicy trochę obetnie mu taką szklistą sterylną górę która się może nie podobać a przy klonie jest jej sporo. Ogólnie mówiąc bardzo dobry czytelny i brutalny pikap do łojenia!
power to a being never dies

Offline ghostek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
  • Jest lampa, jest zabawa :>
    • Homerecording
W 7621 miałem d-sonica pod mostem i był idealny. Po gryfem Paf7 i były bardzo zacne, chociaż te fabryczne neckowe New7 nie są wcale złe. Zdecydowanie najpierw wymień mostkowy. Moja 7621 była dość ciemna brzmieniowo i d-sonic idealnie ją rozjaśnił i uzupełnił o taki nowoczesny zgryz ;) Z CrunchLabem bym uważał, bo ma więcej dołu i środka niż d-sonic, i możesz zamulić jak wiosło jest dość ciemne.
[Error: 1337] Guitars limit in user signature exceeded.

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Moja 7621 była dość ciemna brzmieniowo i d-sonic idealnie ją rozjaśnił i uzupełnił o taki nowoczesny zgryz ;) Z CrunchLabem bym uważał, bo ma więcej dołu i środka niż d-sonic, i możesz zamulić jak wiosło jest dość ciemne.

Dokładnie takie samo miałem wrażenie odsłuchując wcześniej próbki, co potwierdziło się, gdy przyszła moja 7620. Z crunchlaba już zrezygnowałem. Dzięki za pomocną opinię! 
'-'

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Sory za podbijanie własnego posta, lecz chciałem jedynie poinformować, że dziś zamówiłem set D Activatorów i już nie mogę się doczekać efektu finalnego :)
'-'

Offline uchal

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
Nie będziesz żałować swojej decyzji. Ja od wtorku mam D-Activator na bridge'u przy 7621 i nie żałuje. Pierwsze wrażenie miałem jakby sygnał wyjściowy był mniejszy od stockowych. Ale za to bardziej gryzie w środku , jest o wiele slektywniej i czytelniej więc można go mocno przesterować.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
D Activator 7 jest bardzo spoko w mahoniowych wiosłach jak Setius albo praktycznie nieistniejący Gibson LP 7 strunowy, bo o mięsisty dół przecież chodzi, nie?

O wiele bardziej siedział mi niż D Sonic 7.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
D Activator 7 jest bardzo spoko w mahoniowych wiosłach jak Setius albo praktycznie nieistniejący Gibson LP 7 strunowy, bo o mięsisty dół przecież chodzi, nie?

O wiele bardziej siedział mi niż D Sonic 7.

Zobaczymy jak się będzie sprawował. Jak nie podejdzie, to poleci. Łatwiej żonglować DiMarzio niż BKP. Przynajmniej mi.
'-'

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
6155 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Maj, 2007, 21:56:15
wysłana przez Leon
14 Odpowiedzi
9606 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sty, 2012, 16:06:14
wysłana przez pele
17 Odpowiedzi
7986 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Gru, 2012, 21:46:29
wysłana przez 7th
15 Odpowiedzi
5095 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2012, 14:57:55
wysłana przez Sebastian
34 Odpowiedzi
20559 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2019, 17:53:52
wysłana przez bloodrafko