Autor Wątek: Kopia Decimator G-string - czy jest ktoś chętny?  (Przeczytany 32169 razy)

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
A powiedz mi jak? :) To by trzeba było w smd całe poskładać, ale ja się na to nie piszę,  bo bym mógł połowę bramek przez okno wywalić :P Części tam jest od groma, to i pcb spore. Bardziej przeszkadzają gniazda i switch niż samo pcb

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
W SMD i pościeśniać elementy :P Z drugiej strony to musiałby być także popyt na mniejsze bramki a nie wiem komu może krytycznie przeszkadzać te 5cm. Przynajmniej w tym wypadku :D
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Mam pewien pomysł bez smd (unikam tego jak ognia, bo jest trudne w montażu i serwisowaniu ;) ) Obudowa będzie mniejsza kosztem 1cm na wysokość  :P zobaczymy czy się uda ;)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Montaż zawsze możesz przeprowadzić na zewnątrz ale i tak przez te całe egologiczne rozporządzenia będzie się rozlatywać :P
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Jeszcze mam w dupie rozporządzenia bo nie robię tego oficjalnie, ale kiedyś niestety będę musiał się  do tego stosować.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Dromee robił kiedyś małego G-stringa:




Zanim zacząłem używać razorowej bramki walczyłem z tamtą. Funkcjonalność była ta sama, rozmiar nie do pobicia, ale miała inne drobne wady i wróciła do twórcy.

Ciekawe, jak to zrobił, magik jeden.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Jeszcze mam w dupie rozporządzenia bo nie robię tego oficjalnie, ale kiedyś niestety będę musiał się  do tego stosować.

Przy montażu na dużą skalę większość dużych firm montujących elementy używa cyny bezołowiowej która lubi nie trzymać :P
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Używa bo musi używać. Ja jeszcze nie musze i nie używam  ;D I nie większość tylko wszystkie

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Nie wiem czy wszystkie bo nie znam wszystkich :P

O, żeby nie było offtopu za bardzo. Da się w G-Stringu kontrolować output?
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
W zasadzie da się, pytanie tylko po co? ;)

Offline eetfuk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
i jak wygląda postęp w "produkcji" tych bramek?

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Hej, w następnym tygodniu pewnie skończę partię bramek. Jeżeli Ci co się zadeklarowali są nadal zainteresowani to się do nich odezwę na priv. Chodzę do roboty (w tym tygodniu łącznie z weekendem), a ostatnio byłem trochę chory i nie miałem za bardzo siły robić tych bramek. Z tego powodu jest ten poślizg. Pozdr

Offline eetfuk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Używam tej bramki już od kilku tygodni. Wykonanie zawodowe, działanie zawodowe, w niczym nie ustępuję pierwowzorowi.
Na zdjęciu wygląda jakby bramka Razora była wielkości metal muff top boost, ale jest mniejsza i to jej kolejny plus.
Polecam.

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
A więc podsumujmy. Mam 4 bramki do oddania (nie za darmo :P ) na forum.

Jak się nie pomyliłem to lista rezerwujących wygląda tak:

1) @lwronk
2) @Kucharz
3) @jacek_wozniak
4) @drzevoo

Wymienione osoby proszone są o potwierdzenie na priv do niedzieli. W przeciwnym wypadku rezerwacja wygasa i przechodzi na pierwszą osobę z rezerwy :) Jeżeli kogoś pominąłem to dajcie znać. Liczy się data i godzina rezerwacji.
« Ostatnia zmiana: 16 Mar, 2016, 21:45:23 wysłana przez Razor89 »

Offline Razor89

  • Gaduła
  • Wiadomości: 383
Jeszcze jedna bramka została wolna. Jakby ktoś chciał to pisać priv. W tym roku już raczej nie będę robił bramek bo mi się nie chce :P Wolę wzmaki robić :)

Offline vastio

  • Gaduła
  • Wiadomości: 301

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
@Razor89 dostałeś pw ode mnie?

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
Jakby kto się nie załapał na g stringa od Razora to akurat będę sprzedawał swojego, stan nówka praktycznie ;)
.

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
Jak G-string współpracuje z dealyem w petli? Zjada echo?

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Jak G-string współpracuje z dealyem w petli? Zjada echo?

What? Jesli go umieścisz bezmyślnie, to jasne, że tak :)

Przykład, w ktorym chodzi o czyszczenie szumu preampu wzmaka:

Gitara -> guitar in bramki -> out -> wzmak oraz jednoczesnie: send wzmaka -> decimator pętla in -> decimator pętla out -> in delaya -> out -> return wzmaka - to zapewni Ci normalną pracę bez zjadania czegokolwiek poza szumem preampu. Jest jasne, ze gdybyś wpiał delay w petli, ale przed petlą decimatora - wtedy oczywiscie masz problem z odbiciami echa/pogłosu etc.

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
Dzięki. W sumie logiczne.

Offline sibi00

  • Gaduła
  • Wiadomości: 117
  • Nie umiem grać, ale się staram.
Gdyby ktoś chciał Razorowego G-Stringa i TSa to walcie na pw, przerzuciłem się na Fractala i kostki leżą w szafie, stan nówka bo nie wychodziły poza dom

Offline Gutek

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 23

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
2014 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lis, 2009, 18:40:36
wysłana przez GNOSiS
7 Odpowiedzi
3843 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Cze, 2013, 06:39:27
wysłana przez trigger
4 Odpowiedzi
3320 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lip, 2015, 11:06:39
wysłana przez Konik1883
15 Odpowiedzi
3043 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2015, 21:25:36
wysłana przez eetfuk
6 Odpowiedzi
2386 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2016, 18:16:24
wysłana przez inches666