Autor Wątek: Jak nagłośnić sklep muzyczny?  (Przeczytany 2265 razy)

Offline Havan2002

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Jak nagłośnić sklep muzyczny?
« 13 Gru, 2014, 13:25:19 »
Witam wszystkich :) Prowadzę sklep muzyczny o powierzchni około 25 metrów kwadratowych i chciałbym go nagłośnić (puszczać cicho muzykę w tle). Zastanawiam się tylko jakie głośniki powinienem zastosować i w jakiej ilości?
Muzyk zmiesza orkiestrę najlepiej dobraną Jeśli grając stara się aby go słyszano.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Głośniki nieduże w ilości 47 sztuk. Nie pytaj dlaczego, po prostu tak zrób, w końcu jestem anonimowym specem z internetów.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Wrobel, stahp!

Orange

  • Gość
I pamiętaj o ledach. Dużo ledów.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Człowiek się grzecznie pyta, a Wy sobie jak zwykle jaja robicie. No ja nie wiem co z tą młodzieżą się dzieje!

1. Zadzwoń do firmy, która robi instalacje nagłośnieniowe. Polecam np. JBL, albo Bose. W przypadku drugiej opcji spokojnie zmieścisz sie w przedziale 15-20k, jako że metraż niewielki. Przyjdzie pan z maszyną, która robi ping, dostaniesz dużo wykresów, kalkulacji w ekselu, każą ci wyburzyć ścianę nośną, dobudować dwie nowe z Ytonga - wszyscy się zesrają. Wysiłek wart efektu.
2. Jeśli czujesz zrozumiałe obrzydzenie do sprzątania kału - kup dowolną miniwieżę jakiejś dobrej marki: Philips, Yamaha Pianocraft etc. Do ośmiu stów spokojnie opękasz temat.
3. Pamiętaj o ledach, dużo ledów.

Kłaniam sie nisko, po samo piździsko.
« Ostatnia zmiana: 13 Gru, 2014, 17:46:30 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Havan2002

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
A czy któreś np. z tych głośników byłyby ok? http://bit.ly/12xDXpL
Muzyk zmiesza orkiestrę najlepiej dobraną Jeśli grając stara się aby go słyszano.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
tak, naścienne
B ( o ) ( o ) B S

Orange

  • Gość
sufitowe

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
zewnętrzne
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
czarne
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Tak.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 390
    • CTG TV
Ciekawy patent na reklame, u mnie na wiejskim forum to samo. Gratuluje pomysłu :)
mniut i piah

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
25m2? To tyle co mój pokój. Nagłaśniam go dwoma monitorami bliskiego pola, czarnymi.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Franq

  • Gość
Banana mu.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
25m2? To tyle co mój pokój. Nagłaśniam go dwoma monitorami bliskiego pola, czarnymi.

mówiłem? mówiłem, że czarne!
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.