Autor Wątek: Kupię używaną 7-kę / 8-kę do 2600zł  (Przeczytany 33145 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Odp: Kupię używaną 7-kę / 8-kę do 2600zł
« 16 Gru, 2014, 16:30:53 »
Mamy zadecydować za Ciebie, jakie wiosło masz kupić? K, lol

kup SLS V-8

chuj, że lotniskowiec, chuj że V-ka i w ogóle jebać, że Ci może nie leżeć. Ale ja wybrałem i masz grać, bo mi się podoba najbardziej.

Nie wiem czy już mówiliśmy, ale powtórzę: z Schecterów wszystko w tej cenie będzie ok jeśli chodzi o jakość (odchylenie standardowe wiadomo, zawsze jest). Będą jedynie różnić się brzmieniem, ilością strun, gryfem...kurwa, praktycznie wszystkim, skoro podałeś tak ogromny rozrzut. Dyskutować można np nad moją zachcianką czyli "6 strun, skala powyżej 27". Bo zakres poszukiwań jest wąski i można coś tam se pogadać. Ale jak Ty chcesz "6,7,8,20 strun" to my niby mamy być duchami świętymi i wyczarować Ci gitarkę, która Ci się ma spodobać najbardziej? Kumasz? Może mniej by było spiny, gdybyś po prostu bardziej się określił co chcesz, a nie na zasadzie "mam hajs, nie wiem czego chce, ale chce się pochwalić, że sobie będę gitarkię kupował". Poza tym 2600 to już wybór jest spory, a my nie mamy funu się zastanawiać i kombinować.

A. Za 2600 kupisz wiosło na lata. Ale tu górną półką są Skervy, Blackaty, PRSy Private Stock etc :D Schecter to po prostu...konkretna półka?
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
37 Odpowiedzi
14711 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2015, 14:16:14
wysłana przez Leon