Autor Wątek: [NAD] MG Raven II 2x50w  (Przeczytany 2368 razy)

Offline GhostAT69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
[NAD] MG Raven II 2x50w
« 02 Sty, 2015, 22:43:49 »
Moze i nie doslownie NAD jednak chcialem sie podzielic swoimi wrazeniami bo sam ostatnio szukalem opinii, a wcale za duzo tego nie ma.
Na wstepie chcialbyc podziekowac uzyszkodnikowi Commelina za idealna transakcje i za skrzynke transportowa ktora przetrwalaby pewno nie jeden case  :D
Specyfikacje sobie odpuszcze bo wszystko mozna znalezc na stronie Pana Marka.
Jesli chodzi o wyknanie wzmaka, materialy itd - nie ma totalnie sie do czego przyczepic, wszystko wykonane prawidlowo, zadnych niedorobek, wszystko idealnie spasowane .
Pozniej przyszla pora na zatarganie go na sale prob trzeba przyznac ze do najlzszejszych nie nalezy - 26kg wdg Pana Marka.
Po przerzuceniu sie z Randalla RH300 bylem przerazony iloscia galek i tutaj moje zdziwienie, w cholernie krotkim czasie ugralem swoje brzmienie, mimo tego jest naprawde szeroka skala tego co mozna ugrac.
Na salce stoi jeszcze Hector i JVM - moim zdaniem MG brzmieniowo zjada obydwa.
Nie ogrywalem go niestety jeszcze na innych paczkach wiec powiem cos na temat brzmienia na paczce Randalla XC 412 ( Seventy ) .
Lead 1 - z tego co dowiedzialem sie od poprzedniego wlasciciela byl zmodowany pod niego, ogromna ilosc gainu, bas i treble umiarkowany, za to srodka baaardzo duzo, wiec przy rozkreconym na 6 srodku i gainie na 3 robi ladne dzyn dzyn i ksz ksz .
Lead 2 - jak dla mnie mocno zmulony z duza iloscia gory, sporo mniej gainu. Na tym kanale nie moge ogarnac jeszcze swojego brzmienia, przy mocno rozkreconym gainie fajnie sie klei i pod solo jest w sam raz.
Clean/Crunch - co do samego czysciocha niewiele sie wypowiem bo niewiele go uzywam :D jednak po "strojeniu sie" zauwazylem ze jest czysciutki i cieply, przy zmianie na crunch i rozkreceniu troche gainu idzie ukrecic naprawde przyjemny lekki przesterk.
Dodatkowo do kazdego Lead'a mamy przelacznik Old/New co daje nam jeszcze wieksza palete brzmien, ja osobiscie bawie sie na "nowych" brzmieniach ktore sa ostrzejsze, maja wiecej srodka i gory.
Do kazdego kanalu mamy podbicie solo - przy rozkreceniu galki solo na 3 przebija sie przez cala reszte kapeli, bardziej nie rozkrecalem bo sie balem :<
Do piecyka dostalem dlugi kabel zasilajacy oraz footswitch pięciopozycyjny ( lead 1, lead2, clean, solo, fx loop ).
Podsumowujac wyglada kozacko, gada naprawde pieknie.

Więcej fotek : http://fotowrzut.pl/I5X33NOWLG

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Odp: [NAD] MG Raven II 2x50w
« Odpowiedź #1 03 Sty, 2015, 13:18:02 »
Kurwa, Arek? :D

Offline GhostAT69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Odp: [NAD] MG Raven II 2x50w
« Odpowiedź #2 03 Sty, 2015, 14:31:55 »
Kurwa, Arek? :D

Taaa jest kurwa !

trigger

  • Gość
Odp: [NAD] MG Raven II 2x50w
« Odpowiedź #3 03 Sty, 2015, 15:09:49 »
... też mam taki, tylko czerwony ;)

Offline GhostAT69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Odp: [NAD] MG Raven II 2x50w
« Odpowiedź #4 03 Sty, 2015, 16:09:13 »
... też mam taki, tylko czerwony ;)

Prawie tak ladny jak moj... :D
Tak serio to gratki, jak Twoje wrazenia?

trigger

  • Gość
Odp: [NAD] MG Raven II 2x50w
« Odpowiedź #5 03 Sty, 2015, 16:40:00 »
poszło PW. ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Raven

Zaczęty przez BartekL Custom shop

1 Odpowiedzi
4500 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2007, 15:12:56
wysłana przez Leon
31 Odpowiedzi
20131 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2008, 14:12:33
wysłana przez m4ody
3 Odpowiedzi
5066 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Paź, 2009, 13:29:39
wysłana przez wuj Bat
14 Odpowiedzi
3056 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Paź, 2014, 23:26:22
wysłana przez wuj Bat
32 Odpowiedzi
28295 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2015, 22:33:50
wysłana przez Johnny