Autor Wątek: Kolejny wątek w stylu pierwsza siódemka  (Przeczytany 38626 razy)

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Chodziło o post Johnnego, nie o Twój ;)
A z niego wynika jakby wziął Loomisa za Gibola :D
Stary teraz poważne pytanie na serio. Zdawałeś już maturę? Bo widzę, że rozumienie czytanego tekstu to twoja pięta achillesowa  :facepalm:
Mam beke zawsze jak czytam takie komentarze =D
To tak jak jakby przekonywać wszystkich o wyższości LP względem strata.
No pokarz mi, gdzie Johny "wziął loomisa za gibola"...  :facepalm:

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 418
  • It is useless, to resist.
Zbyt dużo "dżent" może spowodować trwałe i nieodwracalne uszkodzenia kory mózgowej, co przekłada się na trudności czytania tekstu ze zrozumieniem. Też potwierdzone info.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
Nie wziął doslownie. Wiem że nie chodzi o bezpośrednie porównanie. Zaczęła się jak zwykle dyskusja o "kołku" Schectera i o to głównie mi chodzi. Zresztą nie ważne już, nie chce mi się sprzeczać o byle gówno. Wiem o co Wam chodzi.
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
>thread

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Zamiast pieprzyć grajcie na gitarach, jak chcecie je kupić nowe to najlepiej ograjcie. Chcecie wydawać po kilka tysięcy a szkoda Wam kilkudziesięciu cebulanów na PKS/PKP/Paliwo by podjechać i ograć konkretne wiosło lub bliźniacze jeżeli to seryjniak? I tak wszyscy umrzemy.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Nie wziął doslownie. Wiem że nie chodzi o bezpośrednie porównanie. Zaczęła się jak zwykle dyskusja o "kołku" Schectera i o to głównie mi chodzi. Zresztą nie ważne już, nie chce mi się sprzeczać o byle gówno. Wiem o co Wam chodzi.
Dokładnie, ja mam teraz na próbę schectera demona7, zaznaczam że to pierwsza moja gitara siedmiostrunowa i dla niektórych to jest kołek niegrywalny, a dla mnie jest ok, może też zależy od tego jakie kto ma długie palce i oczywiście kwestia przyzwyczajenia... napewno np. wyścigowe cieniutkie gryfy nie konieczne są dla mnie wygodne, a dla kogoś innego mogą być lepsze,  a przebadałem już w swojej karierze kilkadzieiąt różnych wioseł... uważam, że nie powinno być sterotypów typu schecter i les paul to kołek, a Ibek i inne to super wyścigówki...
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Wiecie, że na komfort gry bardziej wpływa profil a nie grubość gryfu?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Czyli mówisz o radiusie? jeśli tak to się zagadzam w 100%, a najlepiej jak jest jeszcze zmienny... :headbang:
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Czyli mówisz o radiusie? jeśli tak to się zagadzam w 100%, a najlepiej jak jest jeszcze zmienny... :headbang:

Przebacz im, albowiem nie wiedzą co czynią...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Czyli mówisz o radiusie? jeśli tak to się zagadzam w 100%, a najlepiej jak jest jeszcze zmienny... :headbang:

Radius to jest podstrunnicy, a profil gryfu to jest profil gryfu: C, D, U, V, asymetryczny, hybrydowy itd. itp...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
71 Odpowiedzi
33935 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2008, 22:28:40
wysłana przez offtrip
15 Odpowiedzi
7135 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2010, 11:11:16
wysłana przez Tolein
15 Odpowiedzi
6768 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Gru, 2011, 20:36:46
wysłana przez g-zs
0 Odpowiedzi
1397 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 13:50:47
wysłana przez Yony
44 Odpowiedzi
14831 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Lip, 2014, 23:19:10
wysłana przez zyzio