Autor Wątek: [NGD] mój Święty Graal  (Przeczytany 2446 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
[NGD] mój Święty Graal
« 04 Kwi, 2017, 17:49:56 »
Miałem jeszcze nie zakładać tego tematu, bo jeszcze wiosła fizycznie nie mam, ale nie mogłem się powstrzymać.

To była miłość od pierwszego zmacania i sprzedaż to był jeden z największych błędów, jakie popełniłem w swoim gitarowo-sprzętowym przerzucaniu sprzętem. Długo się czaiłem, zakładałem w różnych miejscach w internetach wątki, że kupię Pokraka, ale chuj, nikt nie miał, nie chciał sprzedać, albo sprzedawał w chujowym stanie za wielką kasę, a tak zdesperowany nie byłem.
Tydzień temu, zrezygnowany brakiem odzewu, usunąłem ogłoszenie o poszukiwaniu Pokraka na fejsie, bo na nic się nie zanosiło. Aż nagle, zupełnie niespodziewanie, odezwał się do mnie dobry człowiek z cudowną wiadomością, że ma Pokraka na sprzedaż, stan bardzo kurwa śliczny, z kejsem i innymi cukierkami, a na dodatek nie chce za niego miliard PLN.
Namyślenie się zajęło mi jakieś 3 sekundy, szybki telefon do żony, że jebać oszczędności i wiosło zakupione.

Panie (taa) i Panowie, oto Pokrak. Jedyne wiosło, któremu jestem w stanie obiecać dożywocie:

B ( o ) ( o ) B S

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Odp: [NGD] mój Święty Graal
« Odpowiedź #1 04 Kwi, 2017, 18:25:46 »
Widziałem jak się gdzieś pojawił na fb. Od razu pomyślałem, żeś się na takiego pałował. I wcale mnie to nie dziwi, że do Ciebie trafi ;) Wisi na OLX telecasterowy Parker i też mam nad nim ogromny spust. Ale gelda trochę brak. Piękne gitary tak czy siak - zazdraszczam.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: [NGD] mój Święty Graal
« Odpowiedź #2 04 Kwi, 2017, 19:30:18 »
Nie jesteś osamotniony w swoim skrzywieniu. Od dwóch tygodni przeczesuję neta w poszukiwaniu Fly pre Wash który nie byłby po crash testach.
Póki co nie gratuluję do czasu aż nie dotrze do Ciebie w jednym kawałku.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: [NGD] mój Święty Graal
« Odpowiedź #3 04 Kwi, 2017, 19:47:51 »
Zawczasu - gratki. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: [NGD] mój Święty Graal
« Odpowiedź #4 04 Kwi, 2017, 21:30:07 »
I ja również od jakiegoś czasu mam chrapkę na parkerowe kształty.

Johnny gratuluje żony. Pozdrów ją.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Odp: [NGD] mój Święty Graal
« Odpowiedź #5 04 Kwi, 2017, 21:53:11 »
Gratuluję. Lubię gitary z downem od czasów Akercocke.
'-'

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: [NGD] mój Święty Graal
« Odpowiedź #6 04 Kwi, 2017, 22:10:32 »
Nigdy nie miałem Parkera, ale od zawsze mnie niesamowicie intrygowały. Jeszcze w takim naturalnym wykończeniu - ekstra!