Autor Wątek: Softwarowe EQ do windowsa - jest takie ?  (Przeczytany 7062 razy)

Offline capsoft

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
  • Ru*hał by.
Softwarowe EQ do windowsa - jest takie ?
« 16 Lis, 2014, 22:49:25 »
Witam Forumowiczów,
szukam jakiegoś softwarowego EQ do systemu. Chodzi mi o to, żeby była możliwość korekcji sygnału który mi wychodzi z karty dźwiękowej (lub interfacea) na monitory. Miałoby to działać na podobnej zasadzie jak sprzętowe EQ wpięte w linię KOMP -> EQ -> MONITORY. Jest coś takiego ? Najlepiej by było żeby był to tercjowy korektor graficzny.

Jest taki oto program?

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
Zazwyczaj jest takie coś razem ze starami do karty dźwiękowej, ale nie licz na jakieś tercjowe wodotryski  ;)

Offline kamilo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Odkopuje temat, ponieważ nie znalazłem nic więcej.

Mógłby mi ktoś polecić jakiś korektor graficzny pasma? Chciałbym delikatnie wyciszyć pewien rezonans w pokoju, który powstaje przy ok. 130-150Hz i jest to dosyć uciążliwe, a nie bardzo mam możliwość ingerencji w akustykę. Chodzi o program, który działałby cały czas w tle. Jest coś takiego?

Zomballo

  • Gość
Odkopuje temat, ponieważ nie znalazłem nic więcej.

Mógłby mi ktoś polecić jakiś korektor graficzny pasma? Chciałbym delikatnie wyciszyć pewien rezonans w pokoju, który powstaje przy ok. 130-150Hz i jest to dosyć uciążliwe, a nie bardzo mam możliwość ingerencji w akustykę. Chodzi o program, który działałby cały czas w tle. Jest coś takiego?

Aha i pewnie nawet nie wiesz, że to masz. :P Już każdy stockowy Realtek ma:




Offline kamilo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Przepraszam zapomniałem wspomnieć, że chodzi o coś co będzie współpracowało z POD STUDIO UX2

Zomballo

  • Gość
O to nie wiem? W PODach ustawienia sterownika były chyba pod zakładką "sound card control panel". Poszukaj czegoś takiego w ustawieniach PODa. Już dawno nie miałem nic od L6.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 504
  • Venus as a goodboi
Nie wiem, czy jest też na Windowsa - na Maca są programy w stylu Boom!2, które działają jak equalizer. Teraz jest chyba beta wersji Windowsowej.


 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
3700 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2008, 10:25:49
wysłana przez krzy1125
19 Odpowiedzi
7818 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2009, 19:39:01
wysłana przez mondomg
3 Odpowiedzi
2812 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lip, 2010, 01:48:58
wysłana przez lolo3d
6 Odpowiedzi
3109 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 15:47:56
wysłana przez Jakub_Z.
3 Odpowiedzi
2580 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2013, 20:42:26
wysłana przez Dmaligator