Autor Wątek: Kącik produktów Apple - iPhone, iPad, Mac, etc.  (Przeczytany 148388 razy)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
Właśnie po to są aktualizacje żeby przestał :)
Nabrałes się, teraz musisz kupić nowy :p
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
jest update el capitana, a w nim:
-Resolves an issue that prevents certain Audio Unit plug-ins from functioning properly
i always go full retard

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Czekam na update, w którym poprawią całą resztę niestabilności w działaniu aplikacji... :D

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dwa pytania:

1. Jak tam El Capitan? Dziala to juz?

2. Uzywa ktos z Was wirtualnych maszyn? Parallels czy inny VirtualBox? Bo przydalby mi sie Windows na maku ale nie chce BootCampa uzywac.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Ja używam parallels do odpalania cracków na Windowsie i sprawdza się dobrze :D Minus tych wszystkich maszyn jest taki, że nie odpalą niczego, co wymaga angażowania karty graficznej, poza tym bangla w porząsiu.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Czyli granie w giery odpada? No ale nie grafa mnie interesuje a USB. Da sie w tym wirtualnym systemie uzywac zewnetrznego dysku i interface? Bo tak sobie wymyslilem, ze bym sobie wirtualke odpalal, co by stare projekty poprzegladac na programach, ktorych nie mam na maku. Gorzej z wykonaniem tego, bo za cholere nie daje rady "zobaczyc" mojego dysku USB, ze o interface nie wspomne. Mialem nadzieje, ze bede mial dostep do dysku (ktory jest non stop wpiety w kompa) i se po prostu bede pracowal na plikach, ktore tam mam. Da sie w ogole tak, czy za duzo wymagam?

Edyta:
Tak tylko dodam, ze zainstalowalem Parallels i VirtualBox. Obydwa dzialaja lepiej (Parallels) lub gorzej (VirtualBox) ale na zadnym nie jestem w stanie "dostac sie" do USB.
« Ostatnia zmiana: 11 Lis, 2015, 23:03:32 wysłana przez Mat »

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
« Ostatnia zmiana: 11 Lis, 2015, 23:36:24 wysłana przez michu123PL »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Tak, jest w NTFS, aczkolwiek zamierzam go zmienic na ExFat.

Posty połączone: 12 Lis, 2015, 10:27:07
Tak patrze na ten manual do parallels i mam ustawione wlasnie tak, jak oni tam pisza. Zainstalowany jest Windows 7, do tego ten sterownik do USB3 itd, jednak mimo to nie jestem w stanie zobaczyc dysku zewnetrznego (ktory jest non stop wpiety). Jak podpinam jakis pendrive, to tez pojawia sie od razu na maku, a w wirtualce nie mam do niego dostepu.
« Ostatnia zmiana: 12 Lis, 2015, 10:27:07 wysłana przez Mat »

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
Panowie.Niestety mój Maczek dokonał żywota. Padła grafika i nie ma sensu go już naprawiać.Jest to model Mac Book Pro 15", 2,16 GHz Intel Core 2 Duo, 3 GB 667 MHz DDR SDRAM z 2007 roku.Może ktoś potrzebuje na części.Wszystko inne bangla.
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
A1226 czy starszy?

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
Mam w zastępstwie z 2006, z wyglądu taki sam A1211 i z tego co pamiętam to ma gorsze flaki od mojego.Niestety opis z tyły już na tyle starty, że nie doczytam jaki to model.
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
https://itunes.apple.com/gb/app/duet-display/id935754064?mt=8
Jeszcze nie testowalem (bo inne wydatki) ale wydaje sie byc ciekawa aplikacja, dzieki ktorej mozna uzyc iPada czy iPhona jako drugi dodatkowy ekran.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ktos z Makowcow ma moze zainstalowany Spectrasonics Trilian? Bo ja za chuja wafla nie moge tego zainstalowac...
To ponawiam pytanie, ktos z Was ma Trilian bas zainstalowany? Bo za chuja nie daje rady tego zainstalowac. No nie ogarniam po prostu. Little Snitch nie pomaga, no nie dziala i chuj. HELP.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 867
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
iChuj nie działa?
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
El Capitan jednak nie polecam. Dalej nie jest w 100% stabilny. Logic wykrzacza sie na niektorych wtyczkach, szczegolnie Waves i Guitar Rig. Bede chyba robil powrot do poprzedniego systemu, bo niby mial byc lepszy, szybszy a wcale nie jest.

Offline Eregeth

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
Ja aktualizuję na bieżąco swojego maca i jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się, by mnie z jakiegoś programu wywalało. Jedyny przypał mam z Vox, ale jakoś za tym nie płaczę.
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No ja zdaje sie wszystko mam na tip top z systemem, a po update sie zaczal Logic krzaczyc, kiedy wczesniej w ogole takich rzeczy nie bylo. Nie wspominajac, ze mam teraz problem z WiFi, bo sie rozlacza co chwile pomimo maksymalnego sygnalu (router jest OK).

Posty połączone: 03 Sty, 2016, 23:00:42
A, no i wolniej chodzi, niz Yosemite. Wedle zapowiedzi aplikacje mialy sie szybciej uruchamiac itd. No nie bardzo jednak...

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
no niewiem, ja mam japcoka z 2011r i el capitan > yosemite pod kazdym wzgledem
i always go full retard

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Mnie kusi dzielenie ekranu i nowy Notatnik, ale chyba się wstrzymam zgodnie z maksymą "nie naprawiać tego, co nie jest zepsute". Na Lionie siedziałem ze 2-3 lata zadowolony, więc Yosemite mi tym bardziej styka

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Mnie kusi dzielenie ekranu i nowy Notatnik, ale chyba się wstrzymam zgodnie z maksymą "nie naprawiać tego, co nie jest zepsute". Na Lionie siedziałem ze 2-3 lata zadowolony, więc Yosemite mi tym bardziej styka

jeszcze nie skorzystalem z dzielenia ekranu... niewiem, moze dlatego ze mam 2 monitory, ale jakos mi to nie potrzebne (a w sumie to mam tez hyperdockx, ktory dziala lepiej)
nowy notatnik? nie zauwazylem...
i always go full retard

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
http://www.chriswrites.com/whats-new-notes-os-x-el-capitan/ Można dodawać załączniki i ładniej formatować tekst, niby niewiele, ale bym na tym skorzystał, bo i tak z lenistwa głównie z tej apki korzystam, by notować na wykładach.

Co to za hyperdockx? Google mi nic nie mówi poza "hyperdockiem", ale zgaduję, że chodzi o coś innego

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
http://www.chriswrites.com/whats-new-notes-os-x-el-capitan/ Można dodawać załączniki i ładniej formatować tekst, niby niewiele, ale bym na tym skorzystał, bo i tak z lenistwa głównie z tej apki korzystam, by notować na wykładach.

Co to za hyperdockx? Google mi nic nie mówi poza "hyperdockiem", ale zgaduję, że chodzi o coś innego
nono, hyperdock :P
i always go full retard

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dzielenie ekranu w El Capitan dziala inaczej niz na windowsach, ciekawie ale inaczej. Proces jest odrobinke dluzszy niz na windowsie ale tez i ma wiecej mozliwosci.


Posty połączone: 05 Sty, 2016, 22:27:09
No jeszcze z ciekawostek odnosnie El Capitan - juz nie moge zsynchronizowac sie z telefonem, bo telefon na iOS8 smiga i chuj, nie zgram sobie juz zdjec. Normalnie bliski jestem powrotu do Windowsa, tylko cholera Logica by bylo szkoda, fajowy jest (a alternatyw w zasadzie nie ma, przynajmniej w tej cenie).
« Ostatnia zmiana: 05 Sty, 2016, 22:27:09 wysłana przez Mat »