Autor Wątek: (NGD) Mayones Setius GTM 6 wraca na forum :)  (Przeczytany 4388 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
(NGD) Mayones Setius GTM 6 wraca na forum :)
« 04 Sie, 2014, 10:38:11 »
Chodził, chodził (w takcie wpadł ZAK) i wychodził :)

Od kiedy zobaczyłem 1 raz (wtedy wersja Lizard) zakochałem się, jebło mnie na oczach, jebło mnie w serduch, a potem było już tylko gorzej :)

Panowie i Panowie zanabyłem droga kupna wiosło, które kiedyś należało do @Ghost_of_Cain i się go pozbył był :). Oto mój pierwszy Setius ta daaaaam ...

Niestety jestem w robocie więc tylko szybkie oględziny na parkingu przy kurierce :)

1 - case Kisielewski (vintage tweed)

2 - trochę gratisów: korbka do nakręcania strun w przepięknym kolorze SELEDYNOWA ZIELEŃ OCZO-JEBNA, struny GHS, ze 3 kostki i Dunlop olejek cytrynowy :)

3 - Mayones Setius GTM 6 (jaki pisał Ghost_of_Cain starsza wersja 2006?). Nic się chyba od jego czasów nie zmieniło. Merliny siedzą, mostek chrom zamiast czarnego, klucze Schaller blokowane, normalne ślady na pleckach od używania :)

Co się rzuca na szybko: satynowe wykończeniu gryfu, korpus jest w połysku. Niska akcja struna (myślałem, że sprzedający nie tylko puścił struny na luz ale i mostek wkręcił w dechę). Czuć wiosło w łapach ale nie jest tak ciężkie jak straszył Ghost - chyba, że wyjdzie w graniu :)

Dziś będę się pałował w domu. Trochę miłości jej potrzeba i tułania no i zobaczę jak nie podejdą Merliny (Helfire i HB Strat - jakiś eksperyment podobno) to leżą u mnie SH2 i SH4 czyli standard dla Setiusa :)

Zdjęcia z aukcji :) potem walnę swoje.

ps: na główce ma "pawie oczko" - chyba ale na bank coś ozdobnego w ciapki i delikatny transparent :)
« Ostatnia zmiana: 04 Sie, 2014, 10:41:29 wysłana przez 2BeFree »

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Głupota to straszna, ale człek czasem cierpi, jak widzi starą zabawkę, której się pozbył...

Ech. Gratuluję, niech gra.

PS Hellfire, IMO, nie gra, jeśli go się ustawi nisko. Ustaw jak szatan przykazał.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
PS Hellfire, IMO, nie gra, jeśli go się ustawi nisko. Ustaw jak szatan przykazał.

Fixed ;)

A tak poważnie, to serio gratuluję wiosła ;) słyszałem, że właśnie z SH-4 grają te wiosła zajebiście, choć sam nie miałem okazji ograć, bo usłyszeć to tak ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Mam nojka sztuka nie śmigany standardowy set do tego wiosła SH2 i SH4 - okaże się czy poleci Merlin ale pewnie tak :)

Dziś powinien być mostek (CZARNY QWA, a nie tech chrom) nawiasem mówiąc chyba jakiś EPI albo inny tani bo z badziewnym drucikiem (tak wiem standardowo jest tam WSC ale jest masywniejszy i nie na druciku), a kostki latają jak Tupolew :)

Wiosło wczoraj przeczyściłem - trochę było ple i fuj, zdjąłem stare druty, zajrzałem pod Merliny :), odkryłem push-pulla i potraktowałem olejkiem podstrunicę (o dziwo tak w bardzo miłym stanie - zawsze dostaję wiosła z cyklu "a wiesz rano wymieniłem olej w Starze i se postanowiłem pograć po robocie"). Progi BDB, na główce nic się nie dzieje (to w temacie 2 obić o których pisał Ghost). Lakier w stanie DBD- (bardzo delikatne rysy, mało widoczne na tyle, przód cacy).

Fotki raczej po urlopie bo dziś muszę ją złożyć i wieczorem spadam na mazury :) :) :)

... no chyba, że się uda coś cyknąć ;)

« Ostatnia zmiana: 06 Sie, 2014, 08:04:05 wysłana przez 2BeFree »

Orange

  • Gość
Widzę Merlin. Co tam jest pod gryfem?

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
mostek - Merlin Hellfire / gryf - (jak pisał GHOST) jakiś eksperyment na bazie Classic Strat Humbucker

@Ghost_of_Cain popraw jeśli źle zakonotowałem :)

ps: mostek już mam, pipaki będą na 99,99% SH2 lub 59' i SH4 - Merliny będą do wzięcia około 18.08. po urlopie wystawię :)

Offline Orzech

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
  • Has Very Nice Guitars
    • Very Nice Guitars
Widziałem ją gdzieś ostatnio :)

HNGD
Synthetic Blast https://syntheticblast.pl
Very Nice Guitars - mój sklep https://veryniceguitars.com

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
mostek - Merlin Hellfire / gryf - (jak pisał GHOST) jakiś eksperyment na bazie Classic Strat Humbucker


Nie zrozumieliśmy się. Jeśli to jest to samo, co u mnie, to jest to po prostu Classic Strat HB; eksperyment polega na tym, że ten pipak występuje tylko w wersji mostkowej i nabiegunniki mogą się rozjeżdżać. Ale nie dramatyzowałbym, to nie jest tak, że się nie da grać.

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Merliny poleciały na giełdę :) Setius dostał nowy mostek (CZARNY) i set SH2 / SH4 no i co jeszcze ...

NOWE ŻYCIE :) jutro ogram na normalnym poziomie głośności. Po kilku ostatnich dniach wiem, że kocham to wiosło. Wspaniale się gra, wygodne, miłe, odwdzięcza się przyjemnie :)

Fotki zrobię wiem, że zalegam ale 1 dzień po urlopie jestem dzisiaj :)

Posty połączone: 20 Sie, 2014, 19:17:42
Wczoraj Setius dostał swoje ukochane SH4 i SH2, org. mostek WSC :) no i zapierdala jak miło :)
« Ostatnia zmiana: 20 Sie, 2014, 19:17:45 wysłana przez 2BeFree »

Offline lordgreg33

  • Gaduła
  • Wiadomości: 125
Miałem, kochałem i porzuciłem dla innej  :devil: Bardzo mile wspominam, ja pod most wsadziłem invadera i było bardzo bezkompromisowo i o dziwo wcale nie za ciemno . Instrument bardzo fajnie ( równo ) wyważony pasmowo, nie zawsze rewelacyjnie gra sam ale w miksie siada idealnie na miejscu tam gdzie powinna usiąść gitarka. Gratuluję i polecam wszystkim .

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
5415 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2009, 22:17:58
wysłana przez Bjørn
73 Odpowiedzi
44751 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2010, 22:50:35
wysłana przez Pan Sinner
51 Odpowiedzi
24445 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2009, 15:39:34
wysłana przez Budzan
20 Odpowiedzi
14586 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Lis, 2010, 23:02:49
wysłana przez freakguitar
14 Odpowiedzi
7704 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2013, 20:12:25
wysłana przez lupus