Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 474155 razy)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Czy ja wiem, ciężko mi powiedzieć, który dodatek bardziej mi przypadł do gustu bo zarówno serce z kamienia jak i krew i wino były pełne porywających historii. Jeżeli miałbym się czepiać to ewentualnie do tego że serce z kamienia było kapkę krótkawe i że niektóre sajdkłesty w krwi i winie trochę capiły sztampą.
Jeżeli o krew i wino chodzi to szczerze nawet bym się nie spodziewał, że fabularnie miałoby to stać wyżej od podstawki. Tak czy owak zważywszy na nowy świat, całkiem ambitny wątek główny i mnóstwo zadań pobocznych momentami czułem jakbym grał w kompletnie nową część wiedźmina a nie tylko DLC ;D Zresztą fabuła wessała mnie równie mocno co podstawka więc pod stwierdzeniem, że wypadła miałko absolutnie się nie podpisuję.
A no i oprawa muzyczna w każdym przypadku 11/10

W międzyczasie jeszcze skończyłem GTA V ale tu mi jakoś dupy nie urwało. Fajne bo fajne ale jakoś bez szału. Być może lepiej było to sobie zostawić na potem aż ochłonąłbym po wieśku :D Tak też raczej zrobię z DOOM'em i resztą zaległości.
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2017, 21:34:44 wysłana przez blendamed »

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Just Cause 3 - 7,5/10. Fajna rozwałka, idiotyczna fabuła.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Dragon Age Inkwizycja - na pewno nie tak porywająca jak Wiedźmin, ale ma swoje uroki więc 70ta godzina już leci a końca nie widać :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Real Racing 3. Jak ktoś ma tableta i lubi ścigałki to polecam.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Dragon Age Inkwizycja - na pewno nie tak porywająca jak Wiedźmin, ale ma swoje uroki więc 70ta godzina już leci a końca nie widać :)
Ja sądzę, że nawet bawiłem się w DA:I lepiej niż w podstawce Wiedźmina. :) Jednak koniecznie polecam dodatek, bez niego ta gra trochę nie ma sensu.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Dragon Age Inkwizycja - na pewno nie tak porywająca jak Wiedźmin, ale ma swoje uroki więc 70ta godzina już leci a końca nie widać :)
Ja sądzę, że nawet bawiłem się w DA:I lepiej niż w podstawce Wiedźmina. :) Jednak koniecznie polecam dodatek, bez niego ta gra trochę nie ma sensu.
Kupiłem na PSN ze wszystkimi bajerami jak była promocja :)

Offline OMSON

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 110
  • A-zero
Wiesiek to to nie jest... Ale na otarcie łez styka ;)






« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2017, 13:18:42 wysłana przez OMSON »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Też mam na kompie Skyrima... do tego 27 giga modów ^^
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 776
Wczoraj wieczorem rozpocząłem pierwszą sesję z Pillars of Eternity, póki co jest bardzo najs  :)

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Oj w skajrima też mnóstwo czasu niegdyś straciłem :D teraz po wieśku odpaliłem sobie na chwilę mass effect 2 i coś czuję, że zostanę na dłużej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Czwóreczka obniżyła poziom, może więc 5?



i bonus (grafa :love:)

Paczki z głów!

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
Kolejny psychol będący klonem Vaasa i schematyczna rozgrywka? Meh...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Meh meh meh
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Jeżeli grafika i w ogóle animacje będą wyglądały dokładnie tak jak w tym trailerze to się jaram fest. Ale to ubisoft, oni lubią porobić hajp a potem wypuścić gniota co się nawet legitnie nie chce odpalić :v także no, trzymie kciuki jednak z odrobiną sceptycyzmu

Btw z cyklu "meh" dla niektórych, lajfisstrejndż2 confirmed

Posty połączone: [time]30 Maj, 2017, 17:57:34[/time]


kiedy drop wjeżdża ideolo w moment z rozpierdolem

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2017, 18:00:50 wysłana przez blendamed »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Będzie grane

Paczki z głów!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
A ja się na Life is Strange szykuję. ;) Przy moim tempie grania może jesienią zacznę. ;)

Offline choody

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
A ja się na Life is Strange szykuję. ;) Przy moim tempie grania może jesienią zacznę. ;)
Próbowałem ostatnio, bo się w PS+ pojawiło, a kumpel zachwalał. Szybko odpadłem - takie gry to jednak nie dla mnie :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.


Podbijam galaktykę gigantycznymi winniczkami pożerając inne cywilizacje :D

Jest dobrze, nawet bardzo. 9/10
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Life is Strange jest super, ale trzeba do niego podejść na zupełnym lajcie i braku uprzedzeń (najlepiej, jak do filmu) - z początku może się wydawać głupawą historyjką o amerykańskiej nastolatce, ale to naprawdę klejnot wśród tego typu gier - szczególnie polecam w opcji "nocą, pod ręką zimne piwo, leżąc rozwalonym na kanapie, grając na padzie".

Ja z kolei z tego E3 jaram się najbardziej chyba nowym Ori (i Cuphead, które wyjdzie już we wrześniu), choć sporo gier kusi. Gdybym miał PS4, to bym się ślinił na Spidermana (całe dzieciństwo czekałem na takiego, choć akurat Spiderman dostawał całkiem fajne gry) i remaster Shadow of the Colossus (Argooo!). Gdybym sobie teraz kupił Switcha, a nie Wii U (nie żałuję, bo połowę taniej i ma sporą bibliotekę gier), to bym się jarał nowym Marianem Odyssey i... Mario-Rayman-XKomem? Do tegomultiplatformów ki: Anthem, Battlefront 2, Destiny 2, Wolfenstein 2, Far Cry 5, nowy Assassin's Creed... Ogólnie to IMO było mocne E3, tylko zdecydowanie za mało zapowiedzianych gier wyjdzie w tym roku. Szczególnie Beyond Good and Evil 2, które zapowiada się na chyba 2019, jak mają sam niemówiący nic trailer.


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Life is Strange jest super, ale trzeba do niego podejść na zupełnym lajcie i braku uprzedzeń (najlepiej, jak do filmu) - z początku może się wydawać głupawą historyjką o amerykańskiej nastolatce, ale to naprawdę klejnot wśród tego typu gier
Zdecydowanie polecam. I czekam na dwójkie.
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Ja już od samego trailera Oriego dostałem gęsiej skórki. Dżizas, pamiętam jak grałem w pierwszą część... Jak małe dziecko normalnie. Wciągło mnie niesamowicie. Chyba po wakacjach składam kompa.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline carolus89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
Gra ktoś w Age of Empires II HD na steam?

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Papier-nożyce-kamień w wersji hardcore, czyli Tekken 7.

Polecam faną. Zawartość tekkena w tekkenie wysoka, podoba mi się.

Nie wiem wprawdzie, jak się robi te zjebane korean back dashe, zapominam języka w dupie przy ścianach, w powietrzu zamiast zajebać kombo na 60-70, cieszę się, gdy nawrzucam 40-50, nie umiem wykorzystać !screw-okazji, low parries robię od przypadku, do przypadku, a wyrywanie się z rzutów to w ogóle loteria - ale i tak, jest mega zabawa.

Pececiarze - też grać! To chyba pierwsza Wasza okazja. Szkoda tylko, że za recenzowanie gry biorą się jebuterzy, którzy myślą, że to gra o naciskaniu guziczków w karate.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Osobiście jeszcze nie grałem (czekam aż ściągną do pobliskiej Cybermachiny, bo jak mam wydać 200 zł na grę, to ma być kaliber nowej Zeldy [swoją drogą - zajebista! 10/10], nie Tekken, którego na imprezie i tak znajomi nie odróżnią od poprzedniej części), ale nie podoba mi się to, co zrobili ze stylem wizualnym uderzeń - niby ładniej, ale jakoś mało wygląda jak Tekken.

W ogóle w poprzednim poście zapomniałem napisać, na co jeszcze się jaram. Pierwsza gra Dragon Ball na którą czekam, bo autorstwa ludzi od Guilty Geara - czyli super śliczna, rysowana grafika, szybka i dobrze zbalansowana mechanika walki i top-tier hardrockowo-meatalowy soundtrack to pewnik.


Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
A ja się na Life is Strange szykuję. ;) Przy moim tempie grania może jesienią zacznę. ;)
Tru, chociaż patrząc po demówce którą wypuścili może być średniawo. Zaciągnęli jakieś nowe aktorki, którym póki co strasznie drętwo idzie to granie. Nie mogą zatrudnić aktorów grających w pierwszej odsłonie ze względu na jakiś dym od niejakiej organizacji zwanej SAG-AFTRA.

Zresztą to Life is Strange: Before The Storm to i tak takie lekkie pierdnięcie by zahajpować fanów na legitną drugą część gry. Ten prequel nawet nie robi DONTNOD tylko jakieś randomy z chujwiyskąd. Sceptycznie do tego podchodzę ale ciupnąć ciupnę.

A ja w między czasie skończyłem sobie Mirror's Edge: Catalyst. Grałem w pierwszą część, która zagrzała sobie w moim serduszku specjalne miejsce ze względu na wzorowo tworzoną atmosferę przez fenomenalną muzykę w wykonaniu Markusa Birgerssona z Solar Fields, turbo wciągający gemplej i relatywnie ciekawą fabułę.
W Catalyst atmosfera dalej sztos choć tak dupy mocno nie urywa jak w jedynce, przerywniki w końcu robione na silniku gry co imho wyszło im przechuj, dawno nie widziałem tak żywych animacji postaci, a gejmplej jak w jedynce był kozak tak tutaj jest jeszcze lepszy. Płynność i responsywność sterowania mocno wciąga.
Dodatkowo jak fabuła w jedynce była momentami dość mocno drętwa tak tutaj w sumie nie mam zastrzeżeń. Ciekawa i fajnie poprowadzona historia. 8/10