Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475765 razy)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
No chodziło mi w takim sensie żeby ciągnąć jakoś historię. Bo serio, wyszło Dishonored, jakieś 2 DLC i koniec. A ja już kurde zakamarki Dunwall znam na pamięć. Przydałoby się coś nowego.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ufam że Square Enix wie co robi :) Podobno coś napomknęli kiedyś że będzie gra dziejąca się w tym samym uniwersum, ale to było dawno... Póki co - Dishonored one more time, próbuję Deus Ex HR przejśc jeszcze raz, może Thief 4 po raz drugi...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Czekam na nowego Deus Exa i na jakiekolwiek oświadczenie leni z CDP Red dot. Cyberpunk 2077

Póki nie wyjdzie Wiedźmin 3 i dwa dodatki nie ma co liczyć na większy postęp w przypadku Cyberpunk. Trust me, mam znajomości zbliżone do źródła ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Ja znajomości nie mam ale gdyby na stronie pojawiło się COKOLWIEK to byłbym spokojniejszym człowiekiem
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Spoko, do premiery Wieśka został miesiąc czasu, więc jest spina ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Jestem hipsterem i nie jaram się ani Wieśkiem ani GTA V :P Niestety mnie trochę Wiesiek 2 zawiódł. Nie na tyle by była to zła gra. Na tyle żeby była w moim top gier spory kawałek za Gothic 2 :)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ufam że Square Enix wie co robi :)

Pracuję z nimi - nie wie :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Zaufanie jest jak wiara - nie potrzebuje dowodów ani negacji :D
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105


Kolejny tytuł na który, jako fanatyk Gwiezdnych Wojen czekam  :)
Trailer niby na silniku gry. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało finalnie. Pewnie jak zawsze... :(
Do tego nie będzie kampanii singlowej i walk w kosmosie. To mi się akurat mało podoba...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi


Kolejny tytuł na który, jako fanatyk Gwiezdnych Wojen czekam  :)
Trailer niby na silniku gry. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało finalnie. Pewnie jak zawsze... :(
Do tego nie będzie kampanii singlowej i walk w kosmosie. To mi się akurat mało podoba...
Spokojnie, będą...
Spoiler

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
EA jeszcze zdąży wszystko spierdolić, nie ma co się martwić :)
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Nie wiem, ja nie hejtuję EA - IMO dzięki nim powstało wiele naprawdę za*ebistych gier, a że robią trochę więcej po premierze gry (DLC) i chcą na tym trochę zarobić...? Z jednej strony powstają potworki pokroju ostatniego SimCity, a z drugiej wyrąbane w kosmos DA:Inquisition

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Tyle że te ichniejsze DLC to coś co kiedyś albo zbierało się w postaci dużego dodatku albo dawało jako aktualizacje, wypuszczają niedokończone gry i poprawiają za piniondz. Trochę jak Ubisoft...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Miałby mi kto polecić jakieś fajne gry indie, w które powinienem zagrać, a oczywiście w swojej ignorancji nie zagrałem? Na razie mam za sobą kilka takich "niszowych" produkcji i jestem oczarowany

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Miałby mi kto polecić jakieś fajne gry indie, w które powinienem zagrać, a oczywiście w swojej ignorancji nie zagrałem? Na razie mam za sobą kilka takich "niszowych" produkcji i jestem oczarowany

Brutal Legend ^^

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Miałby mi kto polecić jakieś fajne gry indie, w które powinienem zagrać, a oczywiście w swojej ignorancji nie zagrałem? Na razie mam za sobą kilka takich "niszowych" produkcji i jestem oczarowany
Zdecydowanie polskie This War Of Mine. Tylko nie zaczynaj, jak nie masz wolnym następnych 10-12 godzin :)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
A to indie to jakiś nowy gatunek? Trochę jak z djentem widzę. Zaczęło się od tego że były wydawane poza wielkimi studiami a skończyło się gatunkiem
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Miałby mi kto polecić jakieś fajne gry indie, w które powinienem zagrać, a oczywiście w swojej ignorancji nie zagrałem? Na razie mam za sobą kilka takich "niszowych" produkcji i jestem oczarowany

Brutal Legend ^^



Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Miałby mi kto polecić jakieś fajne gry indie, w które powinienem zagrać, a oczywiście w swojej ignorancji nie zagrałem? Na razie mam za sobą kilka takich "niszowych" produkcji i jestem oczarowany

Brutal Legend ^^
( Obraz usunięty.)

Tyle, że to nie był żart. Ta gra jest świetna :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Miałby mi kto polecić jakieś fajne gry indie, w które powinienem zagrać, a oczywiście w swojej ignorancji nie zagrałem? Na razie mam za sobą kilka takich "niszowych" produkcji i jestem oczarowany

Brutal Legend ^^
( Obraz usunięty.)

Tyle, że to nie był żart. Ta gra jest świetna :)

Przeszedłem ją z dziesięć razy na kilku platformach, wiem o tym :D
Ale indie to nie bardzo jest :P

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Miałby mi kto polecić jakieś fajne gry indie, w które powinienem zagrać, a oczywiście w swojej ignorancji nie zagrałem? Na razie mam za sobą kilka takich "niszowych" produkcji i jestem oczarowany

Brutal Legend ^^
( Obraz usunięty.)

Tyle, że to nie był żart. Ta gra jest świetna :)

Przeszedłem ją z dziesięć razy na kilku platformach, wiem o tym :D
Ale indie to nie bardzo jest :P

Kupiłem ją na stronie z grami indie, poza tym, ma miejscami charakterystyczne niedoróbki, stąd myślałem że to ten typ ;)

Offline Sleepwalker74

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Miałby mi kto polecić jakieś fajne gry indie, w które powinienem zagrać, a oczywiście w swojej ignorancji nie zagrałem? Na razie mam za sobą kilka takich "niszowych" produkcji i jestem oczarowany

Valiant Hearts, jeśli jeszcze nie grałeś.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Ja gram ostatnio w Infamous: Second Son - o ile na początku mnie nie zachwyciła, to teraz rzeknę - jestę fanę. W kolejce czeka Watch Dogs, a dalej poluję na jakąś promocję na Śródziemie: Cień Mordoru, Assassin's Creed Unity i GTA V.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Miałby mi kto polecić jakieś fajne gry indie, w które powinienem zagrać, a oczywiście w swojej ignorancji nie zagrałem? Na razie mam za sobą kilka takich "niszowych" produkcji i jestem oczarowany

FTL, Project Zomboid.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399