Autor Wątek: W co gracie - siostro, bracie?  (Przeczytany 475804 razy)

bandit112

  • Gość



NAWET TEGO NIE INSTALUJCIE!

Bo zmarnujecie tydzień swojego życia w 100%, a potem następne w 50%. To jest uzależniające 1000, jakbym wiedział to bym omijał :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
NFS Hot Pursuit, ale na SGSie ;). Bonus: za darmo w Samsung Apps.

Trzeba dodać:
niedefiniowalna grywalność - 9.
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Pragnę zagrać w nową Forzę, ale nie bardzo mam możliwość.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
The Run:
Grafa... Ten Frostbite 2 jest niesamowity, ale i gniecie sprzęt - nie mogę ustawić wszystkiego na ultra... Ale spróbuję, z ciekawości.

A teraz panowie programiści niech mi ujawnią tajemnicę: jak napisałem - grałem na ustawieniach high, plus parę ustawień do góry, bo już się zaczynało ciąć. Z ciekawości włączyłem wszystko na ultra. I co się okazało? Że śmiga płynnie, spada ew. do 20fps. :o Jak to jest?
Paczki z głów!

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Ja grałem w jedynke i dwójke. Zajebista seria ;)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Dzisiaj koleżka z pracy przyniósł mi Uncharted 2 - Among Thieves i wieczorem zamierzam kucnać przy tym. Grał ktoś, fajne toto?

Oj, to chyba jedna z fajniejszych jeśli nie najfajniejsza zabawa action-adventure na konsole. Wszystko jest na swoim miejscu; grafika, historyjka, voice-acting, drobne łamigłówki, ogólnie "filmowość" - mucha nie siada. Wsypali w to taki budżet i tak dopięli guziki, że nie tylko krytycy i erotomani gawędziarze, ale i najwięksi tfurcy gier podkulili ogony po premierze. Gra pokazuje, że hollywoodzkie pieniądze interaktywnym zabawom też się bardzo przydają.

Znałem się kiedyś na grach i do dziś wiem, kiedy wydawca mnie robi w chuja, a kiedy dostarcza odpowiednią jakość za niemałe przecież (jak za odmóżdżającą zabawę) pieniądze. Tu jest naprawdę ok.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Kolega krócej, w dodatku pierwszy raz żonaty - ale czy mógłby mi zdradzić sekret takiej sztuczki? :D
Paczki z głów!

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
Zczajcie Resident Evil: Remake.

Zawsze byłem fanem początku serii (na konsole) - RE1,RE2 no i Nemesis :p.
Ostatnio zemulowałem Remake z dreamcasta - gra kopie dupsko. Polecam grać w nocy przy zgaszonym świetle - raz się tak wydygałem że wyłączyłem kompa i nie właczałem 3 dni xD

To najlepszy survival horror jaki chyba wyszedł - pomijając chujowe sterowanie - klimat jebie mózg, do tego na emulacji do PC grafa jest taka że szał pał.
 

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
aż się zalogowałem, bo mnie pokłuło w oczy...
remake nie był na dreamcasta, tylko na gamecube'a :)
a co do tego 'najlepszego survival horroru' w stosunku do serii RE - zawsze bawiły mnie takie stwierdzenia, mimo, że serię od zawsze naprawdę bardzo lubiłem. owszem, może być to kwestia gustu, ale RE przy serii Silent Hill to jak potulny baranek przy wkurwionym byczku, któremu rodzinę wywieziono na pierogi z mięsem ( oczywiście mam na myśli części z ery PSX/PS2 ).

sorry, musiałem ;D

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319
maarioo a no fakt że to z GC xD, powaliło mi się.

Jeżeli chodzi o RE Remake imo to jako survival horror rządzi. Co do Silent Hill to grałem ostro tylko w 2-ke i kopała dupsko ostro, reszta części mi w ogóle mi nie przypasiła - za dużo tam było strzelania etc.  kłuciło mi się to  z wizją "psycho" z sh2 (nie grałem w tą nową - tj. Homecoming a podobno jest podobna do 2-ki:P).

Silent Hilla (2) uwielbiam wręcz, nawet mam w avatarze pierdolnik z tej gierki :P - generalnie marzeniem dla mnie byłby remake SH2 :).

Sh2 jako gierki nie postrzegam jako survival horror, tylko jako psychochujwieco:P - oddziaływała na psyche w inny sposób niż RE Remake gdzie w sumie rycie beretu polegało na próbie przeżycia w kompleksie willi, a sam profil psychologiczny postaci był znacznie mniej wyrazisty niż w SH2:P. Mnie np. w SH rozwalały te wszystkie schizy i zlewanie "rzeczywistości" z psychozą Jamesa i odebrałem to gre nie jako właśnie survival horror tylko coś w rodzaju "historii" gdzie człowiek był ciekaw "o co chodzi" niż jak "jak to się skończy"

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
The Run:
Grafa... Ten Frostbite 2 jest niesamowity, ale i gniecie sprzęt - nie mogę ustawić wszystkiego na ultra... Ale spróbuję, z ciekawości.

A teraz panowie programiści niech mi ujawnią tajemnicę: jak napisałem - grałem na ustawieniach high, plus parę ustawień do góry, bo już się zaczynało ciąć. Z ciekawości włączyłem wszystko na ultra. I co się okazało? Że śmiga płynnie, spada ew. do 20fps. :o Jak to jest?
Domysłów może być w cholerę, czemu akurat tak jest. Ja stawiałbym na rózne wersje shaderów dla róznych poziomów jakości, być może implementujące algorytmy, które Twoja karta realizuje bardziej wydajnie. Ale ja się na tym nie znam.

Tak trochę odbiegając od tematu, fajny jest wywiad na arstechnica.com z twórcą Unreal Engine o przyszłości GPU:
http://arstechnica.com/gaming/news/2008/09/gpu-sweeney-interview.ars

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Lord - a które fragmenty najbardziej polecasz? :P
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Tekst sprzed paru lat (Larabee ciągle miało istnieć :D i chyba ciągle brak wzmianek o APU itp), sprowadza się do tego, że zmierzamy z powrotem od wyspecjalizowanych jednostek typu karta graficzna do ogólnego softwar'owego programowania, gdzie to, czy chip którego używamy pochodzi od CPU, czy GPU nie ma już znaczenia (i tak jest uniwersalny, a wyspecjalizowane API tylko ogranicza programistów). Streszczona jest historia tej ewolucji (od ogólnego, do wyspecjalizowanego i z powrotem) z komentarzami i objaśnieniami, oraz spekulacje na temat tego jak to się ogarnie w przyszłości i dlaczego póki co jeszcze era porzucenia wyspecjalizowanych jednostek dopiero się zbliża, jak ciężko się optymalizuje się wielowątkowość, zwłaszcza gdy w konfiguracji masz różne chipy, od różnych producentów, z różnymi możliwościami, ograniczeniami i ogólnie podejściem do wszystkiego, bo to wszystko ciągle dopiero się formuje i jak to wyjdzie ostatecznie ciężko teraz odgadnąć - tak czy siak przyszłość maluje się ciekawie.
Coś ważnego pominąłem?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Nie wspomniałeś o przełomach i nowościach ;). Tyle, to zdążyłem się z życia zorientować ;).
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
No te przełomy i nowości to w ramach tej historii ewolucji miałem na myśli ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Nie. Nie podobno ;). Zazdraszczam, że masz konsolkie, tylko w tym jedynym przypadku.
Paczki z głów!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Dla Heavy Rain planuje specjalnie kupic ps3 na tydzień/dwa ;)

------------------------------
Coś fajnego- Top 100 video game moments:
http://uk.ign.com/top/video-game-moments/33

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Ukończyłem Dungeon Siege 3 po raz pierwszy dziś.
Zajebista gra, nie wiem czemu jojczą na to w recenzjach.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Ukończyłem Dungeon Siege 3 po raz pierwszy dziś.
Zajebista gra, nie wiem czemu jojczą na to w recenzjach.

Kurza dupa. Ze trzy podejścia robiłem do demka i nie dałem rady (fakt, po 15 minut każde, bo o więcej trudno). Wszystko wydawało mi się płaskie, niewciągające i jakieś trzecioligowe. Poczekam jeszcze i jak na PC się zrobi tanio, to spróbuję ponownie.

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
Próbuj Ghost, ja przeszedłem całą i uważam, że jest naprawdę dobra, 8/10 spokojnie.

Ja się teraz za Braida zabieram, kiedyś zacząłem i jakoś zapomniałem o tej grze.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Trine

Dzięki Dex i g-zs :-*

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Skończyłem tytułowy tryb NFS:The Run. IMO bardzo solidny. Co prawda to prawda - na jeden raz raczej. Ale ostatnie etapy cud, miód, orzeszki - wcześniejsze zresztą też. Dawno w tak oryginalnego racer'a nie grałem.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 362
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
A mnie Skyrim zassał bez reszty :)

Gothic 1 i Gothic 2 były fajne, ale miały sterowanie całkiem po chuju. Skyrim miszcz. Szkoda, że nie ma multi.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Katuję Batman Arkham City. Genialny jak poprzednia część.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Trine

Dzięki Dex i g-zs :-*
Wczoraj wyszło Trine 2 ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!