Autor Wątek: Tani interfejs audio usb do wtyczek VST  (Przeczytany 9953 razy)

Offline Lechu_

  • Pr0
  • Wiadomości: 814
Kup więc wszystko porządne , kable , przejściówki itd. I nie patrz na innych , sam jesteś swoim szefem realizatorem , jak sam nie poszukasz , nie sprawdzisz , nie powertujesz książek/internetu to nikt tego za Ciebie nie zrobi. Pierwszy - setny - tysięczny mix będzie brzmiał jak szczanie na blachę ale (jeśli nie kształcisz się w tym kierunku) inaczej tego zrobić się nie da. Wszystko robi się metodą prób i błędów czytając przy tym odpowiednie działy tutaj i na setkach innych forum i stron internetowych , które mają większe i mniejsze pojęcie o mixowaniu muzyki.
Gram tylko 15 min dziennie. Czasem nawet na gitarze.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Zdradzę Ci sekret: wbijasz przejściówkę na stałe w interfejs i wypinasz same słuchawki. Ale jeśli to jest takie nono dla Ciebie, to zwolniła się rezerwacja na tego mojego M-Audio, a on ma wejście na małego jacka :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Prrrr Carino..... Interfejsy, studio, nagrywanie, mixy, mastering, tanie wino, gołe baby.....(dobra, zagalopowałem się :) ) to już sobie ustaliliśmy, że tam duży Jacuś ma sens. Ja tylko napisałem po grzyba wejście na duży jack w wzmacniaczu dla dzieci, które dysponują tylko słuchawkami kupionymi w kiosku na dworcu PKP :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
interfejs audio na firewire

Zaczęty przez Qvd « 1 2 3 4 5 » Hardware

100 Odpowiedzi
59803 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lis, 2011, 18:15:25
wysłana przez Bjørn
23 Odpowiedzi
11788 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Kwi, 2012, 13:53:40
wysłana przez Trociniak