Autor Wątek: N(F)GD ... ?  (Przeczytany 16544 razy)

Online mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Odp: N(F)GD ... ?
« Odpowiedź #50 19 Cze, 2014, 23:10:38 »
Przecież jak jeszcze nie widziałem podstrunnicy to juz pisałem że to wenge :)
Gratuluję wyhaczenia fajnej gitarki. Też mam stare Mayo i jakiś mnie dziwi, że takie gitary jak Twój Zak, czy mój Elf,  tracą na watrości i można je wyrwać za grosze. Przecież to bardzo dobre i coraz rzadziej spotykane gitary.
 Ps. W swoim Elfie też mam taką kieszonkę na narkotyki :P

Elfy tracą na wartości? Gdyby ten ostatni był nie za 1,5 kzł tylko w licytacji, pewnie poszedłby za lekko więcej. A weź takiego wystaw myśliwym dewizowym i powiedz, że to pre factory i że leżakował 15 lat w dębowej beczce. Stawiam, że się wymiernie obsrają ze szczęścia.
Jaki ostatni? Gdzie, kiedy? Gdybym wiedział, to bym kupił :)
Myk aukcją z allegro po oczach http://allegro.pl/gitara-flame-elf-limited-production-case-i4299021930.html  :D

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: N(F)GD ... ?
« Odpowiedź #51 19 Cze, 2014, 23:14:49 »
były fajniejsze za mniej :)

Offline ChopZeWsi

  • Pr0
  • Wiadomości: 870
Odp: N(F)GD ... ?
« Odpowiedź #52 19 Cze, 2014, 23:28:28 »
były fajniejsze za mniej :)
Ja swojego wyrwałem za 800, z mostem floyd rose. Kocham to wiosło i marzy mi się jeszcze jeden.

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: N(F)GD ... ?
« Odpowiedź #53 20 Cze, 2014, 09:26:57 »
były fajniejsze za mniej :)
Ja swojego wyrwałem za 800, z mostem floyd rose. Kocham to wiosło i marzy mi się jeszcze jeden.

o tym fajniejszym i tańszym mówię :) - QWA nie udało mi się wtedy kupić :(

ps: pograłem wczoraj chwilę KOCHAM TEGO ZAKA - zapierdala jak wściekły i na bank nie będę zmieniał PIPAKÓW @commelina miał rację gadają te GOTOHY :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: N(F)GD ... ?
« Odpowiedź #54 20 Cze, 2014, 12:37:06 »
Za 350 to nie sprzedałbym setu tych Gotohów, a mam jeden taki jeszcze nigdzie nie montowany :P

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: N(F)GD ... ?
« Odpowiedź #55 20 Cze, 2014, 15:20:03 »
Promo dla Jakra :) - SET ZAJEBISTY, single co dziwne brzmią potężnie (WTF) humb plastyczny, nie wali siarą i chyba ma opcje rozłączania cewek (bo mam 2 kable zaklejone taśmą w kablowni) - ja nie zmieniam na bank bo pięknie się wpisuje w całość ich charakter :)

Offline evil111

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Odp: N(F)GD ... ?
« Odpowiedź #56 08 Lut, 2015, 19:39:28 »
To może ja coś się wypowiem mimo ze temat upadł...
Mam dokładnie to wiosło co zdjęcia pokazał "Orange" nr 062 , kupiłem parę lat temu za 970zł, oj a biło się parę osób o nią:] Z tego ci widzę moja różni się korpusem mam jakiś ciemniejszy i inny kształt (mahoń z topem egzotycznym). Elektronika to HHH- most "hot stuff" oraz 2 humbuckery w singlu all schaller. Po czasie wywaliłem Hot stuffa i założyłem DiMarzio D-Sonic oraz przerobiłem elektronikę-rozłączanie pickupów wiec barw brzmienia jest duzo...
No i teraz: gra to tak se ooo dla mnie srednio bardzo (mam starego Mayonesa KTM II-przepasc), w studio była również kiepsko jedynie co ja ratuje to pickupy środek i gryf na cleanie. Nie gra to po prostu, sustain słaby, menzura 24.75  mam zamiar założyć jakieś grubsze struny obecnie 9-tki mam ale nie oczekuje cudów.
Pewno taki egzemplarz albo ja za dużo oczekuje ale naprawdę nie ma tego rezonansu korpusu (za cienki?)
A jak się sprawuje u Ciebie Twój zak 2BeFree?
Pozdrawiam

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: N(F)GD ... ?
« Odpowiedź #57 08 Lut, 2015, 20:22:45 »
Czy wy się kurwa nigdy nie nauczycie? -.- Jak odkopywać to przynajmniej miesiąc-dwa wstecz a nie kurwa 10...