Autor Wątek: [NGD] Skervesen Raptor 6 Stealth  (Przeczytany 25659 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Żeby nie było, nie miałem najmniejszego zamiaru się przypieprzać czy coś, po prostu faktycznie uznałem, że wiosło jest jednak ciemno-granatowe, a nie czarne, jak wcześniej myślałem i nie róbmy, proszę, z tego afery. Patrząc na zdjęcia, które pojawiają się na fejsie, uważam, że mondo robi naprawdę dobrą robotę i nie ma co się przywalać do jakości zdjęć, bo przynajmniej nie są zajebane fotoszopowymi filtrami i teksturami, dzięki czemu wyglądają naturalnie i pokazują, jak faktycznie gitary wyglądają, dzięki czemu są IMO jeszcze lepszą reklamą niż jakieś uberprzerobione, a porady fotograficzne w temacie, a nie PW czy innym bardziej odpowiednim ku temu miejscu, uważam za wywyższanie się i złośliwość, proszę, wyluzujmy wszyscy, bo się robi straszna gównoburza.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Spoko, ja jestem wyluzowany. Zwyczajnie siedzę cały dzień nad projektami i jak mi się coś eksportuje/renderuje/uploaduje, to sobie czytam i nie mam co robić, tylko Wam odpisywać, normalnie bym pewnie olał :)

Pomysł z szarą kartką jest niegłupi, ale już nasza ściana w tle jest szara ;)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Niedziu a dajze spokój przeciez zawsze ktoś nie ma racji w internecie. Chopy chciały doradzić, może przy okazji dowartościować sie a Ty tak zaraz bys zamykał. Jest okazja sie poprzypierdalać to cza korzystać, na ki chooi sie wkurwiać. Toż nawet zdjęcia rodziny królewskiej kolesie z Polski poprawiali, Było o nich niedawno w takiej syjonistycznej stacji TWN , Poprawiali w chooi lepszych fotografów.

Ja tam sie ciesze z fot jakie mamy , Didej jest po studiach w tym kierunku to i wstyd by było gdyby sobie nie radził, my radzimy sobie z czym innym i z tym optymistycznym akcentem udaję sie lulu.

Niedziu a tak fogle to faktycznie czy ona jest granatowa czy czarna?  :P ;D

Odp z.up. Kurwi jak czarna, wkurwia jak granatowa ;)
« Ostatnia zmiana: 30 Mar, 2014, 23:03:49 wysłana przez commelina »

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kurwa. Pikna w chuj. Muszę w końcu do Was przyjechać z faptorem i obmacać co tam macie na stanie :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Jest tak czarna, że pod światło lekko granatowa.

Ja po prostu mam kiepski weekend i robię wszystko by uniknąć poważniejszych konfrontacji, bo dyplomacja nie jest moją mocną stroną.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Myślę, że wyznacznikiem poziomu zdjęć jest tutaj chociażby fakt, iż już znaleźli się naśladowcy ;)

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Siedzo chopy przed nieskalibrowanymi monitorami tft i marudzo ze im w granat wchodzi.  No wezcie dajcie spokój.  Jest zdjęcie,  jest ładnie. 

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
gratsy niedziu!

to na tej tylko ACEpiorunDECE bedziesz gral? :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
porady fotograficzne w temacie, a nie PW czy innym bardziej odpowiednim ku temu miejscu, uważam za wywyższanie się i złośliwość, proszę, wyluzujmy wszyscy, bo się robi straszna gównoburza.

Mam prośbę gizmi7, abyś nie dopisywał mi nieistniejących intencji, bo to właśnie robi gównoburzę.  :facepalm:

Ja wiem, że żyjemy w kraju pt. Polska, jeden pilot samolotu potrafi się wjebać na brzozę, drugi wylądować bez podwozia. Wszędzie spisek, każdy chce każdemu dopierdolić, a przynajmniej obrobić dupę - c'mon - zluzować poślady czasem, bo tutaj w tym konkretnym przypadku - gitary i zdjęcia - jak by nie było zajebiste zdjęcie to i tak nijak to nie oddaje gitary jako instrumentu, który gra albo nie.

Tak, napisałem na pw do Rafała. Nijak nie mam problemu z tym, że wiosło jest czarno-granatowe a gra jak granatowe, bo nie było parasolek, a klucze znowu krzywo.  :headbang:

Ale proszę nie róbmy paranoi, że nie można nic napisać publicznie, bo kogoś zaraz boli dupa a dwóch innych ma sześć teorii na ten temat. Bo w takim wypadku zostanie już tylko giełda  :devil: pozdro!

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
A syreny wyjo...i tym optymistycznym akcentem zakończmy dyskusję o kolorach  :headbang:
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
To ona nie jest granatowa? Co z niej za Stealth w takim razie...
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ani nawet w planach. W planach jest kolejne cnc , znaleźć miejsce na to i kase.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032


Wymieniłem se pikapy dziś... ledwo, bo pół nocy piłem z Pszczółką Szmają i Isurezem ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Wymieniłem se pikapy dziś... ledwo, bo pół nocy piłem z Pszczółką Szmają i Isurezem ;)

Skandal. Mieć w perspektywie zmianę pikapów, pić po słuszności pół nocy i drugie pół zmarnować na spanie?!

:)


Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Ha! Jedyny słuszny most. Mój ulubiony, bo regulowany 3D ;) Gratuluję wiosła, bardzo czarne :)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Ha! Jedyny słuszny most.
Nie ;).
Niedziu, mam nadzieję, że to trochę udowodniło temu, co stawiał, że jednak zepsuł Smagie i wypadałoby w końcu proces odwrócić ;). Może sypnij barwnym porównaniem, jak bardzo się teraz poprawiło ;).
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Udowodniłem sobie i okolicznym słuchaczom, że aktyw nie gra tak samo w każdej desce. Otóż użyte materiały w Raptorze (jesionowy korpus, klonowy top, klonowy gryf z przekładkami hebanowymi i hebanowa podstrunnica) sprawiają, że nadal gitara gra stosunkowo jasno, bardzo selektywnie i jest dużo drutu. Mam bezpośrednie porównanie z full mahoniowym Viperem, który też jest selektywny, ale za to kurwi dołem, ciemnością i zamiast drutu ma maczetę. Oba praktycznie tak samo strojone (Raptor std C#, a Viper drop B).

Generalnie nic się nie poprawiło, jest po prostu inaczej. Ba! Brzmieniowo jest bardzo podobnie do Warpiga, a różnica jest na tyle subtelna, że w ślepym teście ciężko by było odróżnić co gra. Zdecydowałem się na aktywy we wszystkich gitarach, ponieważ gram na takowych całe życie i zauważyłem następującą rzecz- w przypadku pasywów poprawiałem brzmienie za każdym razem jak siadałem do grania, natomiast z aktywem ukręcone brzmienie jest praktycznie nie ruszane od momentu kiedy mnie wystarczająco satysfakcjonuje.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Oczywiście teraz to rób co chcesz, natomiast nabrałem uzasadnionego hejtu do Black Hawków ;).
Paczki z głów!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
16585 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2012, 17:37:51
wysłana przez Myxu
54 Odpowiedzi
29853 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2014, 00:58:19
wysłana przez lwronk
34 Odpowiedzi
19155 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2014, 22:16:13
wysłana przez commelina
53 Odpowiedzi
23551 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 18:00:56
wysłana przez Johnny
55 Odpowiedzi
24324 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 02:03:56
wysłana przez wuj Bat