Autor Wątek: [NGD] Skervesen Raptor 6 Stealth  (Przeczytany 25653 razy)

Orange

  • Gość
Kompresja za duża, dalej nic nie widać

Posty połączone: 29 Mar, 2014, 16:43:01
Nie wiem. Alebo nie umicie robić zdjęć, albo gitara jest za bardzo stealth
« Ostatnia zmiana: 29 Mar, 2014, 16:43:01 wysłana przez Orange »


Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
Czarna wdowa...
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
A, czyli ona jest jednak granatowa nie czarna :D W sumie, to wygląda zajebiście, trochę jak Flame EXG, ale zajebiście :D

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Ogran pls https://www.dropbox.com/s/ahtnfwmi2dq3igb/Raptor%206%20-%20%C5%81ukasz%20Niedzia%C5%82kowski%20collage.jpg

No nareszcie - widać szrubkę w moście.

Piękne wiosło. To samo z muchowatą główką, ładniejszymi buttonami w kluczach i prałbym zbroję.

Co to za plamka między pipakami poniżej wiolinów? I z tyłu też? Coś nie teges z lakierem? Paluchi? :)

Krzywo stoi na statywie :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A, czyli ona jest jednak granatowa nie czarna :D W sumie, to wygląda zajebiście, trochę jak Flame EXG, ale zajebiście :D

Gdzie tam granat widzisz? Świetlówki mamy niebieskie, to i się na czarnym tak odbija. A EXG to nijak nie przypomina, przykro mi.

Co to za plamka między pipakami poniżej wiolinów? I z tyłu też? Coś nie teges z lakierem? Paluchi? :)

Krzywo stoi na statywie :)

Są paluchy, bo zapomniałem gitary odmuchać z kurzu przed zdjęciami, stała na statywie przez parę dni i osiadło trochę widocznie. Stoi krzywo, bo robiłem to w trakcie roboty, gitarę przecież wyraźnie widać.

Spoiler

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300

Cytuj
Dawno takiego czepiania i pieprzenia głupot w NGD nie widziałem tutaj ;)

Czepiania? Dobrze, że mrugnąłeś, bo bym zapytał czemu pierdzielisz jak potłuczony :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Taki mam tik ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Dawno takiego czepiania i pieprzenia głupot w NGD nie widziałem tutaj ;)
A może dawno nie miałeś gorszego dnia? Skąd mam wiedzieć, jakiego koloru macie świetlówki? ;) Po prostu na Twoim zdjęciu wygląda na ciemno-granatową, podstrunnica normalnie czarno, stąd uznałem, że jest granatowa. A skojarzyła mi się z EXG, bo to superstrat i ma delikatny flame na topie.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja mam codziennie gorsze dni. Jeden gorszy od drugiego. A ta gitara ani nie jest granatowa, ani nie przypomina EXG. Czasem lakier matowy płata takie figle, że w ten sposób odbija światło i tak to wygląda.

Orange

  • Gość
Fajna, bo nie tele. W końcu coś innego :D

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Ja mam codziennie gorsze dni. Jeden gorszy od drugiego. A ta gitara ani nie jest granatowa, ani nie przypomina EXG. Czasem lakier matowy płata takie figle, że w ten sposób odbija światło i tak to wygląda.

Relanium?
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dlaczego?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Jak robisz zdjęcia to może chociaż wykorzystaj stary parasol i jakiś ekran , bo jarzeniówka zawsze cię oszuka , Ja mam taką ostrość po czterech skrętach i sześciu piwach ;)  bez urazy to nic osobistego . To skandal że jeszcze nie macie jakiegoś atelier  :) ile można liczyć i czekać na światło słoneczne .
 

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Nie wiem czy faktycznie czekają na słońce ale jak dla mnie to wielki plus, że na ich zdjęciach gitary wyglądają jak prawdziwe a nie jak rendery z programu do projektowania. Didej ze swoimi też sobie dobrze radzi.

Fakt, że w niektórych przypadkach barwy są trochę przekłamane. Po zdjęciach w studio też trzeba niektóre rzeczy poprawiać, bo niby balans bieli był ok, lampy też a np.: zwykła kartka papieru może mieć fioletowe cienie czy też tak bardziej ogólnie odwzorowanie czerwieni może różne (pomarańczowe, bordowe, ludzka skóra itd.)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Mondo, masz tu darmowy kurs fotografii ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Strasznie w ryja daje prostotą. Lubię takie wiosła bo potrafią często zaskoczyć.

Dawać więcej fotek HiRes!
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
O wszystkim, co piszecie doskonale wiem. Nie stać mnie na dodatkowe akcesoria do robienia zdjęć, też nie bardzo mamy gdzie zorganizować w warsztacie miejsce na tego typu wydarzenia. Jest ładna pogoda, to robię na dworze. Wieje/zimno/pada - robię w środku i korzystam z tego co jest. Przede wszystkim jestem tam od składania gitar, a zdjęcia mają być tylko i wyłącznie poglądowe. Głównie i tak wykonuję je, by wysłać klientowi, że instrument jest gotowy i zaraz wysyłamy.

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej


ale po co się jebać z tą gadką co powinni mieć jak można w prosty sposób pomóc.

jeden klik, po marginesie który był neutralnie szary widać ile się balans bieli zmienił (generalnie powinno być mniej ciepłe minimalnie, ale to już detal).

Mondo odezwij się na priv to Ci napiszę jak to klikać w przyszłości w dowolnych warunkach bez wieśniackich parasolek.


Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Strasznie się zmieniło , jednym klikiem to można kurze łepki usunąć albo zapite oczy ale nie wyczarujesz coś czego nie ma na zdjęciu .

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Przykro mi, właśnie zrobiłeś za ciepłe, ani nasze pomieszczenie, ani ta gitara nie jest w rzeczywistości tak żółte.

Wybacz, ale nie odezwę się w sprawie porad odnośnie fotografii, bo wydaje mi się, że skoro sfotografowałem już kilkadziesiąt+ instrumentów w różnych warunkach i było tylko kilka obiekcji w ciągu tych dwóch lat odnośnie kolorów, to chyba wiem, co robię. Te zdjęcia akurat wykonałem na szybko dla Niedziaka, bo chciał mieć jakąś "pamiątkę" do pokazania znajomym i nie zgłosił żadnych pretensji co do tego jak wyszły. Nie wiem, może woli się skupić na graniu na niej, a nie na dopatrywaniu się "co może być nie tak z kolorami/ostrością".

Parafrazując: grajcie, nie pierdolcie.

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
Mondo weź następnym razem szarą kartkę lub coś neutralnie szarego to będziesz wiedział w co kliknąć, żeby ustawić neutralny balans bieli i tyle :)

To może być karton na którym stawiasz statyw z badylem, cokolwiek. Jeden klik w coś neutralnego kolorystycznie i masz właściwą barwę.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Ja bym prosił któregoś moda lub admina o wypierdolenie tego tematu, bo zaraz zaczniemy być o pouczani jak lakierować gitary.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Przepraszam Was kurwa, ale dajcie spokój, bo zmieniacie mi brzmienie wiosła, które ogrywam na tej właśnie rycinie i w takim świetle, jakie bozia dała.

Nic więcej tam nie potrzebuję widzieć, gra jak należy.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
16584 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2012, 17:37:51
wysłana przez Myxu
54 Odpowiedzi
29849 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2014, 00:58:19
wysłana przez lwronk
34 Odpowiedzi
19150 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2014, 22:16:13
wysłana przez commelina
53 Odpowiedzi
23548 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 18:00:56
wysłana przez Johnny
55 Odpowiedzi
24322 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 02:03:56
wysłana przez wuj Bat