Autor Wątek: Migracja  (Przeczytany 124625 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Migracja
« Odpowiedź #100 29 Paź, 2015, 16:41:29 »
To czas, by to jeszcze raz przemyśleć ;).
Paczki z głów!

Orange

  • Gość
Odp: Migracja
« Odpowiedź #101 29 Paź, 2015, 20:09:51 »
A co tu przemyśliwać? Ktoś ogłasza temat na giełdzie "do zamknięcia". Po 5 godzinach nic się nie zmienia, temat dalej otwarty. Zgłaszam do modów i oni zamykają w pizdu. Bo jak ktoś sobie w temacie napisze "a sprzedałem, można zamknąc" a nie zgłosi wątku, to sobie tak będzie wisieć do końca świata. Mi tylko o giełdę chodzi, bo tych pierdół co w innych topikach piszą to raczej nie czytam. A giełdę przeglądam często i "zamknięte" wątki zgłaszam hurtowo. Najczęściej jak mam przerwę w robocie.
« Ostatnia zmiana: 29 Paź, 2015, 20:46:44 wysłana przez Orange »

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Migracja
« Odpowiedź #102 04 Lis, 2015, 17:04:26 »
@Harvest można jakoś zmniejszyć delay między zgłaszanymi wątkami? Muszę teraz czekać 40 sekund zanim zgłoszę następny

@Orange Poszukam ale tak na szybko nie widzę gdzie to jest zaszyte :)


Ostatnie półtorej dnia walczyłem z Soundcloudem, a raczej wymianą danych między JS a PHP :/ ... teraz powinien mniej więcej działać. Zmienieli (pewnie dawno tylko tego nie śledziłem) sposób osadzania playera. Powinno przynajmniej działać. Idealnie nie jest. Będę myślał jak to rozwiązać nie przepisując połowy kodu tutaj ;)

Sprawdźcie proszę czy w ogóle Wam odtwarza, bo mi nie odtwarza nawet ten na stronie SC ;)))


BTW, aktualizowałem też Tapatalka i z tego co widzę zaczął wreszcie w miarę szybko działać więc zapraszam do korzystania, zabierajcie Sevenstringa ze sobą do klopa ;)
« Ostatnia zmiana: 04 Lis, 2015, 21:56:13 wysłana przez Harvest »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Migracja
« Odpowiedź #103 05 Lis, 2015, 11:02:51 »
@Harvest można jakoś zmniejszyć delay między zgłaszanymi wątkami? Muszę teraz czekać 40 sekund zanim zgłoszę następny

@Orange Poszukam ale tak na szybko nie widzę gdzie to jest zaszyte :)


Ostatnie półtorej dnia walczyłem z Soundcloudem, a raczej wymianą danych między JS a PHP :/ ... teraz powinien mniej więcej działać. Zmienieli (pewnie dawno tylko tego nie śledziłem) sposób osadzania playera. Powinno przynajmniej działać. Idealnie nie jest. Będę myślał jak to rozwiązać nie przepisując połowy kodu tutaj ;)

Sprawdźcie proszę czy w ogóle Wam odtwarza, bo mi nie odtwarza nawet ten na stronie SC ;)))


BTW, aktualizowałem też Tapatalka i z tego co widzę zaczął wreszcie w miarę szybko działać więc zapraszam do korzystania, zabierajcie Sevenstringa ze sobą do klopa ;)

To dlatego pewnie player na stronie u Chapmana nie działa... A ja myślałem że składa stragan :P. Mi odtwarza.
Zawsze zabieram SS do klopa. Na przeglądarce :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Orange

  • Gość
Odp: Migracja
« Odpowiedź #104 05 Lis, 2015, 12:00:27 »
Tez ja noszę ze sobą. Tez przeglądarka, bo tapatalk jest zupełnie nieczytelne dla mnie

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Migracja
« Odpowiedź #105 01 Lut, 2016, 02:11:39 »
mozna dodawac ankiety do juz zamknietych tematow. to taki feature, czy jednak bug? ;)
i always go full retard

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Migracja
« Odpowiedź #106 11 Lut, 2016, 14:43:52 »
Jak polubię jakiś post niechcący, bo nie trafię w cycuj, odświeżę stronę i chcę go odlubić, to się nie da. Wyskakuje że "już polubiłeś ten post".
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***