Autor Wątek: AMPLIFi FX100  (Przeczytany 5428 razy)

Zomballo

  • Gość
AMPLIFi FX100
« 13 Mar, 2014, 12:00:07 »
No to mamy nową zabawkę do ajfona: http://line6.com/fx100/ L6 Jak na moje, oczywiście niczym nie zaskakuje. Jestem ciekaw dlaczego producenci topowych procesorów gitarowych nie wprowadzają zabawek np. z loaderem własnych IR Cabów? Widzę tylko spisany cyrograf z jabłuszkiem.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 583
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: AMPLIFi FX100
« Odpowiedź #1 13 Mar, 2014, 12:40:38 »
Ciekawe, czy gra bez jablka, np. programujemy se brzmienia jakie chcemy ale na scene zabieramy juz tylko podloge, bez tablety.

A nie ma tego na androjdy, bo sa chujowe. Od 2007 roku nie zrobili nic z latencja, to i producenci audio maja na nich wyjebane.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: AMPLIFi FX100
« Odpowiedź #2 16 Mar, 2014, 10:35:25 »
Nie gra bez japka. Jest podłoga do tego, ale łączy się przez BT z japkiem, można tam sobie klikać i przełączać programy, a japko łączy się z tą większą puszką potem żeby podać jej impuls... Android by się powiesił :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline szu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Odp: AMPLIFi FX100
« Odpowiedź #3 17 Mar, 2014, 09:31:27 »
Ke? Gra bez, tablet jest tylko do skonfigurowania tego cuda, potem presety można sobie przełączać wedle życzenia.
If you are able to drift properly, you simply look much cooler than your mates.

Offline hector

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
Odp: AMPLIFi FX100
« Odpowiedź #4 19 Mar, 2014, 20:10:20 »
Co za bzdura. Zamiast się skupić żeby to lepiej brzmiało to wymyślają jakieś gówno dla małolatów ze smarkfonem zamiast mózgu. I można się spuszczać ze szczęścia że można przełączyć gówniany preset ślizgając paluchem  po tablecie.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 508
  • Venus as a goodboi
Odp: AMPLIFi FX100
« Odpowiedź #5 19 Mar, 2014, 20:14:53 »
Ke? Gra bez, tablet jest tylko do skonfigurowania tego cuda, potem presety można sobie przełączać wedle życzenia.
Nom, nawet w moim iPB-10 tak jest.

No to mamy nową zabawkę do ajfona: http://line6.com/fx100/ L6 Jak na moje, oczywiście niczym nie zaskakuje. Jestem ciekaw dlaczego producenci topowych procesorów gitarowych nie wprowadzają zabawek np. z loaderem własnych IR Cabów? Widzę tylko spisany cyrograf z jabłuszkiem.
Nom, IMO to największa bolączka wszystkich PODów i podobnych - chu*owe lub co najwyżej średnie symulacje paczek, a zresztą w większości nie da się ich niestety nawet wyłączyć bez wyłączania jednocześnie symulacji wzmacniacza.
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2014, 20:19:28 wysłana przez gizmi7 »

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Odp: AMPLIFi FX100
« Odpowiedź #6 20 Mar, 2014, 17:55:42 »
Co za bzdura. Zamiast się skupić żeby to lepiej brzmiało to wymyślają jakieś gówno dla małolatów ze smarkfonem zamiast mózgu. I można się spuszczać ze szczęścia że można przełączyć gówniany preset ślizgając paluchem  po tablecie.

Dlaczego bzdura?? przecież nie wiesz czy to nie brzmi lepiej. Jestem gówniarzem przed czterdziestką, mam analogową duszę, lubię piece lampowe, płyty analogowe, tradycyjny sex a nie internetowy, ale jednocześnie rajcuję się wszystkimi nowinkami, bawię się JamUpem i Biasem, PODami , nowymi DAWami, mam gas na Amplifi i chętnie przetestuję kolejną zabawkę od L6. 
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline szu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Odp: AMPLIFi FX100
« Odpowiedź #7 20 Mar, 2014, 19:42:09 »
No trochę jednak bzdura, bo to pod xt tylko mniej wejść i potrzeba ipad'a żeby to skonfigurować.

Z jednej strony fajnie, jak miałem hd500 to wkurwialo mnie ciągle schylanie do gałek, a z drugiej to jednak taki podgrzewany skastrowany kotlet.

Gdyby to bazowalo na modelach hd i to szacunek i pełen zachwyt, ale tak?
« Ostatnia zmiana: 20 Mar, 2014, 19:43:59 wysłana przez szu »
If you are able to drift properly, you simply look much cooler than your mates.

Zomballo

  • Gość
Odp: AMPLIFi FX100
« Odpowiedź #8 20 Mar, 2014, 20:24:22 »
Szczerze? To pomiędzy XT a HD to jakiegoś hiper skoku nie zrobili. Lepsze cabsimy i to wszystko. Cała reszta to zapchajdziura, nawet eq porządnego nie zrobili.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 508
  • Venus as a goodboi
Odp: AMPLIFi FX100
« Odpowiedź #9 20 Mar, 2014, 23:11:01 »
Ale cena przynajmniej będzie bardzo przyjemna (ok. 1000 zł), więc kto wie, może się przyjmie.
Spoiler

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej

Offline szu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 179
Odp: AMPLIFi FX100
« Odpowiedź #11 21 Mar, 2014, 09:27:50 »
Ja tam nie wiem, liczę, że Yamaha może ich czegoś nauczy. Fakt, że THR chodzi na baterię to najlepszy wynalazek od czasów krojonego chleba. Jeszcze jakby THR było bezprzewodowo konfigurowalne z tabletu/telefonu i do tego posiadało bezprzewodowego gejboarda, to powiedziałbym, że doczekaliśmy się home rigu na miarę naszych czasów :P
If you are able to drift properly, you simply look much cooler than your mates.

Offline hector

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
Odp: AMPLIFi FX100
« Odpowiedź #12 31 Mar, 2014, 19:58:29 »
Ok rusiu, może masz rację. Niekoniecznie bzdura. Swoją drogą gdyby można HD500 obsłużyć z poziomu tabletu, nawet przez kabel, to byłoby naprawdę miło. Leżenie na glebie i kręcenie gałkami to nic przyjemnego. Targanie kompa na próbę tez nie wchodzi w grę.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
3192 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Gru, 2014, 11:30:16
wysłana przez rusiu
7 Odpowiedzi
3701 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Wrz, 2016, 23:35:07
wysłana przez matisq