Autor Wątek: superfuzz, sparkledrive, bb preamp i ts9 - coś na kształt testu  (Przeczytany 3937 razy)

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!



kolejne dwa, w normalnym stroju i trochę bardziej rozgadane (tak, to możliwe) w drodze.

wybaczcie pitolenie i rozgadanie właśnie. robiłem to na szybko i nieprawda. niedługo mam nadzieję pojawi się coś konkretniejszego (przynajmniej jeśli o granie chodzi) bo planujem zatrudnić dobrych muzyków :-)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
mniej gadania, krotsze granie i bedzie zajebiscie! :) fajny tescior. sparkle drive super.
Łe tej.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
niedługo mam nadzieję pojawi się coś konkretniejszego (przynajmniej jeśli o granie chodzi) bo planujem zatrudnić dobrych muzyków :-)

taniej Ci wyjdzie jak w koncu wyslesz cos do mnie :p

Offline zerodead

  • Gaduła
  • Wiadomości: 241
  • It's hard to calm the beatle inside of me
    • cinemon band madafakaz!
sinner - no na chorus czekamy jeszcze bo p. Inglikowi się nie spieszy z odesłaniem (jużżeśmy go ponaglali...). napisałem maila czy chcesz jakiś przester w międzyczasie i nic nie odpisałeś, więc wnoszę, że przestery Ci się znudziły ;-)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
sinner - no na chorus czekamy jeszcze bo p. Inglikowi się nie spieszy z odesłaniem (jużżeśmy go ponaglali...). napisałem maila czy chcesz jakiś przester w międzyczasie i nic nie odpisałeś, więc wnoszę, że przestery Ci się znudziły ;-)

bo Ci napisalem, ze na sevenstringowego maila :) tego kinemia@srutututu nie przegladam zbyt czesto... zreszta Ci odpisalem :*

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
9 Odpowiedzi
5431 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sie, 2009, 23:59:16
wysłana przez Dembas
0 Odpowiedzi
2825 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Wrz, 2008, 17:54:54
wysłana przez James Dean
23 Odpowiedzi
12656 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Mar, 2016, 01:16:02
wysłana przez 7Mati7
0 Odpowiedzi
2186 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2014, 12:32:42
wysłana przez Saint2013
23 Odpowiedzi
10920 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Maj, 2014, 13:57:58
wysłana przez MadYarpen