Autor Wątek: Marshall 1960A wymiana siatki/grilla  (Przeczytany 2028 razy)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Marshall 1960A wymiana siatki/grilla
« 05 Kwi, 2014, 22:58:18 »
Czy ktoś z was wymieniał samemu siatkę/grill w paczce Marshalla? Trudne czy łatwe? Jak się za to zabrać?

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
U mnie różnicy w brzmieniu nie będzie, chce wymienić zniszczoną oryginalną czarną na nową oryginalną pieprz i sól   :)

Szkoda, że dzisiaj Marshall robi paczki z kartonu nasączonego klejem, a nie ze sklejki i trzeba polować na stare, a następnie je odnawiać, łatwiej byłoby kupić nową.

Zomballo

  • Gość
1936 tylko jest z tektury (nie wszystkie ale większość, nie wiem od czego to zależy, nawet tania MC212 miała baffle ze sklejki) i to do 2013r bo poszli po rozum do głowy i znów zaczęli klepać ze sklejki.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Twierdzisz, że od 2013 znowu robią ze sklejki? Możesz podać namiar na taką informację? Bo o ile mi wiadomo 1960 itd. jest z MDFu http://www.lauda-audio.pl/instrumenty/wzmacniacze/wzmacniacze-gitarowe/1960av.html#specyfikacja "Najwyższej jakości MDF" i tak mają wszystkie paczki

Zomballo

  • Gość
Im to już się wtych specyfikacjach równo pierniczy. Wcześniej od kilku lat podawali przy 1936 "najwyższej jakości sklejka". Owszem trafiają się sklejkowe ale nie wiem kiedy marshall miał humorek i je wypuszczał? Owszem trafiają się i z serii 900 (800 była cała sklejkowa ale to już zupełnie inne paki gabarytowo) jak i w nowszysch wypustach no ale to rzadkość. Miałem dwie 1936 z MDFu jedną na angielskich GT75 drugą na chińskich. Co do brzmienia to nie mam pytań, full pro. Nawet powiem więcej, ta na chińskich bardziej mi podchodziła. ;)
Co do namiarów na info o sklejkowych 1936 to odsyłam na marshallforum: http://www.marshallforum.com/cabinets-speakers/65431-my-new-1936-all-plywood.html

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Napisałem zapytanie do Marshalla http://www.marshallamps.com/support/contact-marshall/ zobaczymy czy i co odpiszą. Na ich stronie w specyfikacjach paczek nie ma nic na temat materiału z jakiego są zbudowane.

Zomballo

  • Gość
Zajebiscie! Oczywiście pochwal się odpowiedzią. ;)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
właśnie otrzymałem e-mail od Marshalla:

Welcome to Marshall.

Thank you for supporting Marshall. If you have any questions or comments, feel free to get in touch.

You can keep up to date with what’s happening in the Marshall world via our social channels on Facebook and Twitter.

Or why not sign up for our monthly newsletter here.

The Marshall team at Marshallamps.com


jak widać nie odpowiedzieli na pytanie tylko jakiś spam wysłali, mam nadzieje, że to się jednak zmieni i w końcu odpiszą

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Nie mam konta na FB, więc jeśli ktoś z was ma to mam ogromną prośbę, aby zadać im pytanie.  :)

Wysłałem kolejnego e-maila i po godzinie przyszła mi identyczna odpowiedź/spam, chyba robi to autom, oni najwidoczniej są tak bardzo vintage, że nawet nie używają poczty elektronicznej.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
5085 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sie, 2011, 14:18:53
wysłana przez Stivo2005