Autor Wątek: POD Farm - nowy plugin od L6  (Przeczytany 16412 razy)

Offline deely

  • Gaduła
  • Wiadomości: 489
    • deely.bandcamp.com
Odp: POD Farm - nowy plugin od L6
« Odpowiedź #25 26 Kwi, 2009, 23:12:24 »
Takie pytanko, czy mając PodXT z metal packiem jeśli kupię POD Studio, to w Pod Farm będę miał symulacje z Metal packa, czy nie?

EDIT

OK, już wiem - gdyby ktoś był zainteresowany, to nie można mieć jednocześnie jednego modelpacka w kilku urządzeniach, ale można użyć transferu aby przenieść licencję z jednego urządzenia do drugiego.

Offline Jago Poeta

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Odp: POD Farm - nowy plugin od L6
« Odpowiedź #26 30 Lip, 2009, 10:06:00 »
Witam...
Mam olbrzymi problem. Kupiłem dwa lata temu UX2, ale z braku dobrego PC leżał na szafie aż do zeszłego miesiąca. Ku mojemu przerażeniu otwierając pudełko spostrzegłem iż zagubiłem gdzieś płytkę z oprogramowaniem. Szukałem jej wszędzie-przepadła. Chciałbym się zapytać, czy mogę pobrać gdzieś z internetu ten program, albo gdzie mógłbym go ewentualnie zakupić? Chociaż nie ukrywam, że najbardziej uśmiechającym mi się rozwiązaniem byłoby, gdyby ktoś był tak miły przesłał by mi kopię swojego oprogramowania. Zwróciłbym oczywiście wszelkie koszty, a nawet dopłacił, jeśli byłaby taka potrzeba.

Dziękuję i pozdrawiam
        JAGO   

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Odp: POD Farm - nowy plugin od L6
« Odpowiedź #27 30 Lip, 2009, 10:23:51 »
http://line6.com/software/

Tutaj jest wszystko czego potrzebujesz :)
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Odp: POD Farm - nowy plugin od L6
« Odpowiedź #28 30 Lip, 2009, 10:52:48 »
Witam...
Mam olbrzymi problem. Kupiłem dwa lata temu UX2, ale z braku dobrego PC leżał na szafie aż do zeszłego miesiąca. Ku mojemu przerażeniu otwierając pudełko spostrzegłem iż zagubiłem gdzieś płytkę z oprogramowaniem. Szukałem jej wszędzie-przepadła.
Na 99% w ogóle jej nie miałeś. Panowie z Line6 juz od jakiegoś czasu wychodzą z założenia, że wszyscy mają internet.

Offline Bielack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 177
    • Blog pozycjonera
Odp: POD Farm - nowy plugin od L6
« Odpowiedź #29 21 Lis, 2009, 15:06:58 »
Podbiję temat, bo nagle pojawił mi się problem z uruchomieniem POD Farma w Abletonie. Otóż, wiedziony owczym pędem (i potrzebą generowania kosztów w listopadzie) kupiłem sobie Windows 7 (home premium). Błyskawicznie uruchomiłem wszystko, czego używam na co dzień do pracy, prócz - ku mojemu zaskoczeniu - POD Farmy do mojego Studio POD KB37. L6 Monkey nie rozpoznaje mojego urządzenia, i w związku z tym nie mogę skorzystać z dodatkowych pakietów "sprzętowych". Wersja standalone POD Farm, owszem, działa; ale mam dostęp do tylko kilku podstawowych wzmacniaczy, a gdy próbuję uruchomić POD Farm jako VST widzę komunikat o braku klucza iLock lub niepodłączonym sprzęcie.

Czy ktoś z Was przesiadał się już może na Windows 7 i z powodzeniem uruchomił swój sprzęt? Teoretycznie są Beta Drivery na stronie Line6, ale nie czynią dla mnie różnicy - moje KB37 nie jest rozpoznawane przez Monkey, a standalone wersja POD Farm działa w trybie podstawowym zarówno na starych sterownikach z pudełka jak i tych Beta ze strony.

Line6 uruchomiło grupę wsparcia dla userów Windows7, jednym udaje się coś osiągnąć, innym nie bardzo. Ja, po wczorajszej nasiadówce i lekturze postów z tej grupy osiągnąłem tyle, że dzisiaj nie mogłem uruchomić komputera przez 20 minut, bo stale miałem restarty i blueskriny.

Przyznam, że jestem bardziej zaskoczony niż zawiedziony - LIne6 wydawało mi się firmą o krok do przodu przed innymi, a tu taka skucha...
Moje muzowanie.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Odp: POD Farm - nowy plugin od L6
« Odpowiedź #30 06 Gru, 2009, 11:06:21 »
Ja rowniez przesiadlem sie z GearBoxa na Farma teraz na dniach i nie wiem, ale wg. mnie roznice sa znaczace. Taki Uberbomber - na GearBoxie byl przegainowany w chuj. walil basem, nie mozna go bylo rozjasnic bez dodawania kupy piachu a w Farmie ma duzo mniej gainu i latwiej go ustawic. Rowniez rozne mikrofony wydaja sie byc bardziej przydatne, gdzie w GearBoxie to tylko 57 On Axis mi sie podobal a reszta psula totalnie brzmienie. Roznice sa. Do tego dual amp to czad.
wearehelp.bandcamp. com

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: POD Farm - nowy plugin od L6
« Odpowiedź #31 06 Gru, 2009, 11:26:02 »
ja nie moge nic dla siebie znaleźć w tych brzmieniach. Wszystkie ampy na których możnaby ustawić jakieś modernmetalowe brzmienie walą siarą i piachem. Ale w końcu do nagrywania jest paczuszka z ampami VST ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Odp: POD Farm - nowy plugin od L6
« Odpowiedź #32 06 Gru, 2009, 13:04:51 »
Dopalanie TSem fajne rezultaty daje. Najbardziej podobała mi się tak dopalona 800seta.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Odp: POD Farm - nowy plugin od L6
« Odpowiedź #33 06 Gru, 2009, 21:31:43 »
Sie wycina ciut zakres od ~4,5KHz do ~8,5KHZ i to pomaga.
wearehelp.bandcamp. com

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
5458 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sie, 2011, 06:14:30
wysłana przez sify11
POD FARM plugin szumi

Zaczęty przez maślak « 1 2 » Software

29 Odpowiedzi
10731 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Maj, 2011, 19:56:49
wysłana przez Thoth
7 Odpowiedzi
5163 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sie, 2013, 16:57:18
wysłana przez y
1 Odpowiedzi
5724 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2013, 19:16:54
wysłana przez Yony
4 Odpowiedzi
2103 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2013, 07:13:44
wysłana przez y