Autor Wątek: Per Nilsson .strandberg* Singularity Sig  (Przeczytany 6731 razy)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Per Nilsson .strandberg* Singularity Sig
« 22 Sty, 2014, 07:36:53 »




Jak dla mnie ciekawe...

i do tego pojęcie "progi krzywo" nabiera całkiem nowego znaczenia w tym modelu :D :D :D

Grałbym...i nawet ever ale...

Spoiler

 A tak na serio... Zapraszam do rzetelnej dyskusji/pałowania/hejtu* !!!

*I CZEKAM NA OPINIĘ UŻYTKOWNIKÓW FORUM, KTÓRZY SIĘ JESZCZE NIE WYPOWIEDZIELI


||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
nie podoba mi się tylko kolor pickupów i to że routing elektroniki jest od góry i ma maskownicę. Ale ogólnie fajna.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ładna. Grałbym. Ino posrunnice ebą mogli dać :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
na innej focie jest z czarnymi przetwornikami a maskownica jest chyba po to zeby miec opcje łatwej zmiany konfiguracji tak mysle.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Nad czym tu rzetelnie dyskutować?

Jednemu się nie spodoba, innemu się spodoba. W moim guście średnio wyszedł mariaż jebaneza ze .strandberg*iem. Poza tym...

EMG pigmej, takie staropolskie zawołanie.

Ale do łapek z ciekawości bym wziął, pobrzdąkał. A nuż by mi się spodobało. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Mię się podoba, podoba mi się układ pickupów, swirl też fajny; to, że ma 27 progów - chociaż, pewnie, za chuja bym tych dwóch dodatkowych nie wykorzystał. Jedyne co mnie zastanawia w progach TT to to, że praktycznie nie masz możliwości zmiany grubości strun (nie wiem czy marki przypadkiem też) ani stroju po zrobieniu takiej gitary - z tego, co mię wiadomo, wykrzywienie tych progów oblicza się na podstawie strun i stroju :)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Nad czym tu rzetelnie dyskutować?

Jednemu się nie spodoba, innemu się spodoba. W moim guście średnio wyszedł mariaż jebaneza ze .strandberg*iem. Poza tym...

EMG pigmej, takie staropolskie zawołanie.

Ale do łapek z ciekawości bym wziął, pobrzdąkał. A nuż by mi się spodobało. :)

o tej dyskusji to tak tylko napisalem:P zes sie przyczepil do rzeczy najmniej istotnej w tym momencie
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Nad czym tu rzetelnie dyskutować?

Jednemu się nie spodoba, innemu się spodoba. W moim guście średnio wyszedł mariaż jebaneza ze .strandberg*iem. Poza tym...

EMG pigmej, takie staropolskie zawołanie.

Ale do łapek z ciekawości bym wziął, pobrzdąkał. A nuż by mi się spodobało. :)

o tej dyskusji to tak tylko napisalem:P zes sie przyczepil do rzeczy najmniej istotnej w tym momencie

To co na internetowym forum jest bardziej istotne od dyskusji? :P Obrazki? :P :D 8)

/EOT

nie no, wolę już strandbergi Mishy
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tego do strun sie nie liczy. Jest kilka stroi które to przeliczają temperowane super temperowane i inne chooie muje ;) których nazw nie pamiętam, w każdym razie mają 4 rodzaje. Amonit na pewno chetnie przypomni. W zeszłym roku na messe rozmawialiśmy z tymi ludźmi a mieszkają-mają firmę niemal przez miedzę z Olą  więc i Ola daleko do nich nie ma. Ba, główny zainteresowany tez daleko nie ma ;)
Pytka na pewno ułatwia poprowadzenie przewodów do bateryji , gitara jak to Strandberg na pewno solidna.
Zapewne i wykonczen bedzie w pip, więc co do dizajnu nie ma sie co czepiać. O EMG Ola wspominał taakże na zeszłorocznych targach, ze przechodzą na EMG. Lace mikrofonują w graniu z głośnikiem, wpiete w cyfre-linie daja radę, jednak mieli zbyt wiele uwag od klientów, co z reszta potwierdziło sie tez u nas. BKP wg nich nie są powtarzalne. Trudno z tym polemizować, ponieważ BKP sa bardzo podatne na zmiany drewna,  praktycznie kazdy egzemplarz może zagrać ciut inaczej ale z podobnym charakterem, więc tutaj pozwolę sobie na wten przykład mieć inne zdanie niż Ola. Także zupełnie nie dziwi obecność EMG.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
ma 27 progów - chociaż, pewnie, za chuja bym tych dwóch dodatkowych nie wykorzystał.
Lulz. Mi się podoba, ale mam takie same zastrzeżenia jak g-zs

Offline Saint2013

  • Gaduła
  • Wiadomości: 234
  • Jupi aj ej madafaka !
Pijane progi he he he
Miało być jak zawsze a wyszło...zajebiście :-)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Śmieszny jest ten patent z TT, co prawda tylko raz miałem okazję się tym pobawić w VGS Pro Radioactive Tommy Denander, czy jakoś takoś, fenomenu tej zabawy, tak, jak i evetune'a, który także był w tym wieśle, kompletnie nie czuję. Za to gra się o wiele wygodniej, niż się spodziewałem, po kilkunastu minutach, prawie nie czuć manualnej różnicy. Pytanie tylko, jak wygląda ewentualny refret?

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Nie wygląda.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Kojarzy mi się bardzo z gitarami Rona Jarzombka, podniecającym jest widzieć Strandeberga w takim wykonaniu. Uważam, że do Pera to pasuje i o ile graniowo-brzmieniowo wszystko się zgadza (nie znam tych modeli przetworników, reszta spoko), to chyba wszystko wyszło im świetnie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
2989 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2010, 00:37:53
wysłana przez Widek
22 Odpowiedzi
9760 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2013, 11:57:12
wysłana przez lord_awesomeguy
3 Odpowiedzi
2021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2015, 20:36:09
wysłana przez Widek
11 Odpowiedzi
8654 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2018, 18:18:21
wysłana przez g-zs
0 Odpowiedzi
3343 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2021, 09:58:49
wysłana przez ITHMW