Autor Wątek: Koszulki serwisowe  (Przeczytany 264733 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #800 16 Sie, 2011, 16:14:10 »
Ja swoje dostałem niedawno i chyba kolega zrobił mi parę zdjęć, czekam na paczkę z wizyty. Nie jestem zbyt zadowolony, nadruk jest taki o, rozmazuje się, jakość tkaniny to nie to, do czego przyzwyczaiły mnie koszulki kapel albo chociażby zeszłoroczne zamówienie przez fireboya.

Jeśli mogę coś wtrącić odnośnie kolejnego zamówienia - jestem zdania, że koszulki serwisowe powinny być niejako uniformem, dobrej jakości, na którym nie ma co oszczędzać, jeśli chce się dobrze reprezentować portal na targach, koncertach, imprezach. Dlatego proponowałbym spróbować może u innej, bardziej profesjonalnej firmy? Wzory są na tyle fajne, że szkoda byłoby drukować je na szmatkach :\

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #801 16 Sie, 2011, 16:19:33 »
Ja swoje dostałem niedawno i chyba kolega zrobił mi parę zdjęć, czekam na paczkę z wizyty. Nie jestem zbyt zadowolony, nadruk jest taki o, rozmazuje się, jakość tkaniny to nie to, do czego przyzwyczaiły mnie koszulki kapel albo chociażby zeszłoroczne zamówienie przez fireboya.

Jeśli mogę coś wtrącić odnośnie kolejnego zamówienia - jestem zdania, że koszulki serwisowe powinny być niejako uniformem, dobrej jakości, na którym nie ma co oszczędzać, jeśli chce się dobrze reprezentować portal na targach, koncertach, imprezach. Dlatego proponowałbym spróbować może u innej, bardziej profesjonalnej firmy? Wzory są na tyle fajne, że szkoda byłoby drukować je na szmatkach :\

Mondo ma rację, ja mam biała i chociaż prałem na lewą stronę to już widać  pogorszenie jakości nadruku, który tak czy siak jest zajebisty :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #802 16 Sie, 2011, 16:23:05 »
Ja swoje dostałem niedawno i chyba kolega zrobił mi parę zdjęć, czekam na paczkę z wizyty. Nie jestem zbyt zadowolony, nadruk jest taki o, rozmazuje się, jakość tkaniny to nie to, do czego przyzwyczaiły mnie koszulki kapel albo chociażby zeszłoroczne zamówienie przez fireboya.

Koszulki są dokładnie takie same jak te od Fireboya - Steadman Comfort, po prostu czarne miały i mają większą gramaturę. A nadruk - na czarnych jest bombowy, na białych nie specjalnie.

Jeśli mogę coś wtrącić odnośnie kolejnego zamówienia - jestem zdania, że koszulki serwisowe powinny być niejako uniformem, dobrej jakości, na którym nie ma co oszczędzać, jeśli chce się dobrze reprezentować portal na targach, koncertach, imprezach. Dlatego proponowałbym spróbować może u innej, bardziej profesjonalnej firmy? Wzory są na tyle fajne, że szkoda byłoby drukować je na szmatkach :\

Szmaty - kwestia wyboru koszulek, ja zostałem poproszony w topicu żeby nadruki były na steadmanach comfort i na nich właśnie są. Myślę, że da się to zrobić lepiej, ale druk musiałby iść w ilości >100, albo przez znajomości.

Jeśli ktoś chce się tym zająć to przekażę wzory. Ja mam póki co dosyć... Mondo? ;)
« Ostatnia zmiana: 16 Sie, 2011, 16:26:39 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #803 16 Sie, 2011, 16:32:20 »
Jeśli ktoś chce się tym zająć to przekażę wzory. Ja mam póki co dosyć... Mondo? ;)

Nie chciałem Ci znowu narzekać, bo przewałkowaliśmy to już prywatnie. Chciałem tylko pożalić się publicznie ;) Jeśli ta firma zrobi czarne poprawnie, to jestem za i nie mam nic przeciwko. Jeśli nie, to jestem w stanie zająć się kolejnym zamówieniem na sezon jesień/zima.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #804 16 Sie, 2011, 16:45:32 »
ja osobiscie jestem zaskoczony materiałem koszulek. Poprzednie stedmany comfort, jak i te, które kupiłem sam w sklepie są lepsze i mają trochę inny krój (dłuższe pod pachami i ciaśniejszy kołnierz). Szkoda, że firma tak znacząco obniżyła standard. Ale w dalszym ciągu są wiele lepsze niz fruity. Co do samego nadruku - jak dla mnie jest bardzo dobry
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #805 16 Sie, 2011, 16:52:38 »
Mnie tylko dziwi krój (strasznie szerokie), poza tym jakoś nie mam zastrzeżeń.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #806 16 Sie, 2011, 17:37:40 »
Fakt, S-ki, które leżą na mnie jak L-ki innych firm :)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #807 16 Sie, 2011, 19:13:14 »
No a moja XXLka jest mniejsza niż moje inne SSowe XXLki. Też zauważyłem że steadman zmienił krój, gramatura to sprawa wyboru. Boli tylko że białe się spierają szybko (a piorę ręcznie i na lewą stronę). Ten t-shirt po paru praniach wygląda jak moja koszulka z pierwszego zamówienia. Jeśli czarne są okej to na pewno wezmę, bo fajne są grafiki :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #808 16 Sie, 2011, 19:28:36 »
Po cichu powiem, że szykują się nowe. Na pewno będzie coś dla post-xxx'owców ;)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #809 17 Sie, 2011, 10:15:02 »
Leon, czarną prałem już któryś raz, na lewą stronę ale w pralce, przeżyła ze mną woodstock i dalej prezentuje się dobrze :) Więc wg mnie warto wziąć.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #810 25 Sie, 2011, 22:10:43 »
jak bedzie reedycja to od razu chce czarnego longsleeva z blekmaszyna albo innym szpejem :P
moja koszulka wyglada jak nowa dalej, nadruk nadal zyleta (mama mi ciuchy pierze to zawsze sa eleganckie :D )

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #811 25 Sie, 2011, 22:31:30 »
Moja (biała) jest po kilku praniach i wszystko ok.
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #812 27 Sie, 2011, 11:16:53 »
w mojej po kilku praniach kołnierz się jeszcze nie rozciągnął więc jest +1
koszulka fajnie leży, dosyć szeroka, nie uciska i to mi się podoba

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #813 31 Sie, 2011, 20:01:53 »
Musza, nie to żebym był niecierpliwy ale co oni się tak brandzlują z koszulką dla mnie i Amanity???? :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #814 01 Wrz, 2011, 00:30:47 »
Musza, nie to żebym był niecierpliwy ale co oni się tak brandzlują z koszulką dla mnie i Amanity???? :D

Też się niecierpliwię. Piszę do nich maila co jakiś czas, ale odpowiadają na co drugiego, że "koszulki są w trakcie realizacji". Ja rozumiem, że oni te grafiki ręcznie odrysowują w paincie na każdej koszulce z osobna, ale chyba nie spieszy im się specjalnie. Postaram się jutro z nimi skontaktować i jakoś wpłynąć na ich pośpiech.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2011, 00:34:25 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Stefan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #815 01 Wrz, 2011, 14:27:14 »
spoko, domyślam się że nie masz wpływu na to że oni mają to wybitnie w chuju. No nic to - czekam cierpliwie ;)

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #816 01 Wrz, 2011, 15:09:01 »
Szukam kogoś kto by wykonał projekt na koszulkę, kształt Crushera siódemki (może być też dodatkowo projekt z ósemką) + jakieś napisy.
Jeśli będzie projekt i są chętni to mam namiary na firmę która robi nadruki, jakość z tego co widzę jest bardzo dobra.
Cena za gotową sztukę to około 30zł + przesyłka, z tym że przy zamówieniu od 10 sztuk w górę dają indywidualne ceny hurtowe.
T-shirty - biały, czarny, żółty, czerwony, niebieski (plus może dodatkowo szary) gramatura 155g/m2, o firmę koszulek muszę dopytać.
Sleevelees - biały, czarny.
Jak jest tu jakiś grafik to PW ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #817 01 Wrz, 2011, 15:19:43 »
Pogadam z lubą o tym, ale czemu te koszulki są 155g/m2? Nie da się nadrukować na lepszych?
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #818 01 Wrz, 2011, 15:47:09 »
Pewnie wszystko da się dogadać, tylko cena pójdzie w górę, ja się nie znam na gramaturach, w tej fruit of the loom jest dosyć cienki materiał ale koszulka wydaje się być trwała, nie rozciąga się, fajnie leży. Można lepsze koszulki kupić osobno i mu podrzucę do nadruku. Najpierw trzeba mieć projekt i chętnych a z tym jest najtrudniej ;)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #819 01 Wrz, 2011, 19:32:59 »
Ja tam w sumie na druga mógłbym się pisać ;)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #820 01 Wrz, 2011, 21:12:34 »
Niech Ran się tym zajmie ;)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #821 01 Wrz, 2011, 21:30:57 »
Ja tam dalej cicho liczę na jakąś reedycję koszulek związanych z szóstkami... :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #822 02 Wrz, 2011, 09:23:38 »
Ostatnio wszyscy się jarają telecasterami, teraz z nimi powinny być koszulki. A za miesiąc-półtora z innym globalnym GASem ;)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #823 02 Wrz, 2011, 10:34:33 »
Niech telewizja się tym zajmie ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Koszulki serwisowe
« Odpowiedź #824 12 Wrz, 2011, 13:12:11 »
Zaległe koszulki gotowe do wysyłki! Wreszcie odebrali telefon tłumacząc się, że osoba obsługująca moje zamówienie się zwolniła <tia...>. Koszulki mają być wysłane do mnie jutro. Poczta też nawaliła i do mati304 nie dostarczyła koszulki. Wyślę więc zaległe i nową Matiemu prio poleconym :)
facebook.com/Musza.MorningWood