Autor Wątek: NRD - Axe-Fx dla biedaków z 7,9'' wyświetlaczem  (Przeczytany 69888 razy)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
A ja od kliku dni dłubię sobie nowy preset Biasa :)


Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
jest na Tone Cloud?
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Jeszcze nie. Jeszcze muszę nad nim posiedzieć :)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884

Kwestia jaki interfejs wybrać (jak z każda rzeczą) i jak zaspokoić swoje potrzeby (granie live, nagrywki, midi ect.)

Dokładnie o ten burdel mi chodzi a nie o iPada i oprogramowanie.
Gdyby focusrite było tez interfejsem to już bym miał po kłopocie a tak żadne z nich nie jest i trza dokupywać jakieś blu pedaly co nie do końca działają jak trzeba i tu jest problem.
« Ostatnia zmiana: 29 Sty, 2014, 17:53:01 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
Ja pobrałem ale jeszcze nie obczaiłem Mobile POD

bez Sonic Port Line6 nie pobawisz się w doktora :)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Mi Mobile POD średnio robi, za to darmowy ampkit miecie!

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 996
...no to mam nowy cel w życiu :)
INTERSTELLAR

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Ja pobrałem ale jeszcze nie obczaiłem Mobile POD

bez Sonic Port Line6 nie pobawisz się w doktora :)

Odinstalowany :)
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
mam podobny dylemat związany z interface'm do ipada mini. Korzystam z irig'a, tego podstawowego złącza. Faktycznie trzeba uważać na piski i inne duperele, trzeba zatem odpowiednio kręcić wszelkimi masterami etc.

Chciałbym najbardziej taki interface, który jednocześnie mógłby pełnić rolę zewnętrzej karty dźwiękowej, abym mogł bezpośrednio przez USB podłączyć sobie do kompa i nagrywać live na track w Cubase, Pro Toolsie czy innym programie. Bez dodatkowych urządzeń. Byłoby świetnie mieć komplet wyjść L i P XLR, oraz L i P Jack. Do tego gniazdo słuchawkowe, dobry input np. XLR-JACK HZ combo. Żeby oczywiście miało lightining oraz pasowało stabilnie do ipada mini. Coś takiego i będę zajarany na maks, bo do tej pory i Bias i JamUp stały się moimi ulubionymi urządzeniami do gry w domu.

 
made of hate

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
O to to to! Jak tak patrze na te wszystkie ajpadocki to brakuje im wlasnie tylko opcji do podlaczenia do kompa przez USB jako interface.

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
szczerze - mobilnego czegoś takiego nie ma.

wszystko co napisałeś spełniała karta Lexicon Omega Studio tylko wielkość i konieczność zasilania wyklucza w jej przypadku mobilność. MIDI, SPDIFy (in/out) nagrywanie do 4 śladów, 2 preampy mikrofonowe etc. działa przez USB z iPadem, iPhonem etc.

czyli - można, da się - są karty, tylko nie da się zapakować tego wszystkiego bez zasilania do karty.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
no jest ampkit link hd, ale ma zlacze 30 pin, no niby sa przejściówki...
i always go full retard

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
http://www.apogeedigital.com/products/jam.php

Apogee Jam można podłączyć do kompa.

Posty połączone: 30 Sty, 2014, 10:57:58
no jest ampkit link hd, ale ma zlacze 30 pin, no niby sa przejściówki...

ale to jest chyba odwrotna przejściówka potrzebna o ile dobrze rozumiem. Ampkit (tak samo jak Sonicport) ma jakieś tam łącze od interfejsu (swoje) a z drugiej strony kabla 30pinów do iPada lub lighting (do iPhone).

czyli przejściówka to powinno być gniazdo na 30pinów na USB (wtyczka).
« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2014, 10:57:59 wysłana przez y »

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Crankowi chodzi chyba o to żeby podłączyćdo kompa przez USB jak cośco jest jużpodłączone do iPada.
Czyli że niby 2 x interfejs audio...

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@y no da sie ale sam koncept o ktorym tu teraz mowa to mozliwosc jednoczesnego korzystania z jamup przez iphone'a/ipoda/ipada i jednoczesne podlaczenie do kompa przez USB zeby pominac zabawe z kablami i dodatkowo posredniczacym interfejsem tak ze sygnal idzie do kompa po kablu usb co daje mozliwosc zapisywania na kazdym kompie z dostepnym portem USB i zainstalowanym rejestratorem/daw/cokolwiek w ten deseń
« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2014, 11:06:06 wysłana przez escape_artist »
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Jak dla mnie to przekombinowane rozwiązanie :)
Wolę wpiąć się w porządny, dedykowany interfejs ze stabilnymi sterownikami.

Chciałbym jeszcze spróbować jak by to działało z jakimś dobrym, niskolatencyjnym transmiterem Bluetooth :)

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Dla zainteresowanych sprzężeniami w interfejsach słuchawkowych.
Znalazłem coś takiego w jednym z komentarzy przy filmiku Modern Day Babylon - Wings

Unplug your jamup plug or whatever plug you are using. Hit the home button twice and kill jamup and/or bias. Open jamup THEN plug back in. Feedback should be gone. Opening the app with the plug already in can disrupt the feedback loop.
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
nie powiedziałem. Chodzi o to, żeby nie korzystać z kilku urządzeń, ale jednego zdolnego do obsługi zarówno rozszrzonych wejść/wyjść z ipada/iphona, ale także obsługi przesyłki danych do komputera za pośrednictwem USB. To nie jest takie skomplikowane. Stacja dokująca wraz z wyjściami oraz usb do kompa. Czegoś takiego szukam i czekam. Tym sposobem wyeliminować można kilka kabli, dodatkowe urządzenie (interface kompa) oraz możliwość straty na kablach, chujowatych złączach.

@matisq - własnie chodzi o takie porządne, dedykowane urządzenie dock+uproszczony misker z wyjściami (typ monitor) oraz usb do kompa! Jestem przekonany, że to się pojawi za chwilę. Musi !
made of hate

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
No myślę że takie stabilne i wypasione to się pojawi i będzie kosztować tyle co Universal Audio Apollo Twin :D

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
A mnie coś się wydaje ze producentom nie zależy na łączeniu swiata komputerowego z iOS,owym i na silłe chcą wszystkich przekonać by nagrywali na aplikacjach  w iOS.
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
@rusiu wiesz to nie tak bo te male interfejsy ktorymi podlaczasz wioslo (tzn niektore z nich) maja opcje podlaczenia do Maca i to nawet po usb. Z drugiej strony Agile Partners wypuscilo Ampkita w wersji desktop na Mac'a specjalnie. Ciekawe czy Positive Grid zrobi to samo. Wiadomo ze na wersje pod windows nie ma co liczyc.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Na Positive Grid nie liczyłbym, w końcu zarabiają na aplikacjach na iOS. Ja miałem na myśli interfejs którym możesz bezpośrednio nagrywać na kompa to co akurat grasz w biasie na iOS.
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Ale ten desktopowy Ampkit na Maca tez jest do kupienia appstore. A co do zarabiania wylacznie na aplikacjach na iOS to zwróć uwagę ile tak naprawdę osób które maja iphone'a/ipada/ipoda ma w domu jeszcze Mac'a? Według mnie i tak by im się to opłacało, ale z drugiej strony fajnie, że zamiast kopiować to co juz zrobilo Agile Partners to stworzyli BIAS:)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Zgadzam się z Tobą w 100%, sam używam kilku urządzeń Apple. Chodzi mi o to, że gdyby is202, którego mam od ponad tygodnia, miał dodatkowo interfejs audio na usb, a nie tylko usb-midi, to byłbym wniebowzięty.  :) jestem przyzwyczajony do swojego DAW i nagrywanie na iPadzie nie bardzo mi leży.
« Ostatnia zmiana: 30 Sty, 2014, 16:06:42 wysłana przez rusiu »
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
No i w koncu gadacie z sensem :)

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
7952 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lip, 2011, 08:09:41
wysłana przez pele
22 Odpowiedzi
9868 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2013, 16:50:51
wysłana przez Bjørn
23 Odpowiedzi
7718 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2012, 21:14:24
wysłana przez domas
26 Odpowiedzi
6313 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2013, 22:11:10
wysłana przez domas
13 Odpowiedzi
4423 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Paź, 2013, 23:07:56
wysłana przez daniel.iron