Autor Wątek: Reaktywacja Illusion!  (Przeczytany 76832 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Reaktywacja Illusion!
« Odpowiedź #25 16 Paź, 2008, 18:51:11 »
Jeśli ktoś zaczął sluchać metalu po 1997-98 to Illusion mu nie podejdzie. (podejrzewam g-zs, ze zaliczas się do nich :) ). Dla pozostałych to zajebiscie kultowy band. Czasy Flapjacka, Acid Drinker, Illusion, Sweet nois, Kazika na żywo... ahhh piękne to było.

Ale, ale...Sweet noise'a i KNŻ słucham nałogowo, są to mega przezajebiste kapele, a illusion mi po prostu nie podchodzi przez to że dla mnie niczym takim sie nie wyrózniają, jak słucham ich płyt (co ostatnio robiłem przez dłuższy czas) to nie mam na czym zawiesić ucha, nie ma zbyt wielu motywów które jak mi wpadną do łba to nie chcą wypaść. Mysle ze to nie do końca ma znaczenie po którtym roku zaczęło się słuchać, bo jak zaczynałem słuchać (bodajze okolice 97r.) to i tak zaczynałem od starych kapel z lat '80 i początku '90.
Ja nie twierdze ze dla mnie to nie jest zespól który stal sie w moich oczach w jakis sposób kultowy, ale to mnie nie obliguje do wielbienia ich. Szanuje ich za to co zrobili, bo zrobili wiele (co widać chociażby poprzez postu w tym temacie)
B ( o ) ( o ) B S