Autor Wątek: Planowane graty na 2014? Na co czekacie w nowym roku?  (Przeczytany 59679 razy)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 361
    • CTG TV
mniut i piah

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 758
( Obraz usunięty.)

;)
Ludzie kupują kryształy na meblościankę, Ty musiałeś pojechać hipsterem i zamówić pieska dymającego żółwia, nie? ;)
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Bardziej coś w ten deseń:

Spoiler
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 361
    • CTG TV
Cytuj
Ludzie kupują kryształy na meblościankę, Ty musiałeś pojechać hipsterem i zamówić pieska dymającego żółwia, nie? ;)
Hipsterząc wkleiłbym to:
mniut i piah

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Rgd ma tak w standardzie switcha i uważam, że jest to najlepsze miejsce na switch ever.

Chuja tam :P

A ja tez planuje zmiany w graciarni i mam taki GAS ze ja cież pierdziele ;D .. i pewnie znowu wpierdziele sie w leasing.

A co Cię gasuje? :D

CNC 6-scio platformowa :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Wygrał pan talon na balon ;D co prawda bedzie 3,5 osi ale za to jakie oprogramowanie .
Po długich i wkurwiających zapewne miłego pana rozmowach, padła decyzja na takie cuś
czy sie uda czas pokaże. W kazdym razie oprogramowanie ma byc ponad standardowe i takie tam inne pierdoły których brak odczuwam w tej chwili zbyt mocno.

« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2013, 09:37:22 wysłana przez commelina »

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
O, nowa zabawka do frezowania! Tyle wygrać! :D

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2013, 11:19:58 wysłana przez niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Absolutnie nie musisz a pewne to bedzie jak bedzie ;)
Może luty, może marzec, w kazdym razie muszą byc sklepy do zrobienia inaczej to bedzie dalej sfera marzeń. Z gitar najwyżej można realizować taki gas :  http://www.dluta.pl/katalog/dluta-dla-rzezbiarzy/dluta-dla-rzezbiarzy-japonskie/

:P

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Ja to czekam w końcu aż Ibanez wypuści RG8 całą w bindingu , jako że mam pierdolca na tym puncie.Tak na marginesie to niezły ploterek do wycinania sklejki  ;D.Pewno sam jeszcze lakieruje,nabija progi , nawija struny i stroi  ;D
« Ostatnia zmiana: 29 Gru, 2013, 15:08:03 wysłana przez myheaven »
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Wygrał pan talon na balon ;D co prawda bedzie 3,5 osi ale za to jakie oprogramowanie .
Po długich i wkurwiających zapewne miłego pana rozmowach, padła decyzja na takie cuś
czy sie uda czas pokaże. W kazdym razie oprogramowanie ma byc ponad standardowe i takie tam inne pierdoły których brak odczuwam w tej chwili zbyt mocno.

( Obraz usunięty.)

Te 0,5 osi to o co sie rozchodzi? Będzie przyspieszać czas wykonania przez zagięcie czasoprzestrzeni?

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Może to oznaczać, że ruch w tej osi nie może być interpolowany w powiązaniu z pozostałymi osiami. Czyli wrzeciono może się poruszać w trzech osiach jednocześnie, natomiast ruch czwartej osi wymusza zatrzymanie wrzeciona, ustawienie detalu i ruszenie dalej. Nie wiem tylko której osi (C czy B) tyczy się owe 'pół' ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ta maszyna może mieć 3 lub 5 osi.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 758
Paczki z głów!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Wygrał pan talon na balon ;D co prawda bedzie 3,5 osi ale za to jakie oprogramowanie .
Po długich i wkurwiających zapewne miłego pana rozmowach, padła decyzja na takie cuś
czy sie uda czas pokaże. W kazdym razie oprogramowanie ma byc ponad standardowe i takie tam inne pierdoły których brak odczuwam w tej chwili zbyt mocno.

( Obraz usunięty.)

Zajebioza Panie :D
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ta maszyna może mieć 3 lub 5 osi.

Może mieć 3, 4lub 5, 3,5 lub 2,5 oznacza dokładnie to co napisał Niedziu. To oznacza dodatkową głowicę ruchomą z manualnie ustawianym kątem natarcia. W praktyce sprowada sie to do wiercenia otworów w główkach gryfów  pod kątem prostym do płaszczyzny główki,czyli w naszym przypadku 9st. Zatem pracuje  w osi X/Z lub Y/Z jako "wiertarka lub XYZ jako frezarka jakiegoś tam detalu ale to już moja tajemnica :P
Dlatego tez wspomniałem o długich wkurwiających miłego pana rozmowach. W związku z tym,  nie mówimy o standardowej maszynie a o lekkim customie :P
4os to byłaby ruchoma głowica obrotowa sterowana z programu , 5 osi to było by to i może kiedyś... ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Żebyście słyszeli Jarka jak rozmawiał z tym panem, zamawiał faktycznie kastoma i mógł się raz poczuć jak nasi klienci wydzwaniający godzinami / wypisujący wykminione specki. Przy tym oczywiście rozmarzenie i taka błoga radość pełna nadziei, jak dziecko na pierwszą gwiazdkę... żeby otworzyć prezent ;) Ale fakt, maszyn do produkowania wiórów nigdy mało!

Mnie czeka w tym roku zakup części do i być może zrobienie dwóch gitar już bardziej wedle moich widzimisiów oraz adaptacja pokoju, żeby mniej graciarnię, a bardziej pracownię przypominał (Widek mi zaraz zacznie czynsz za te filmiki liczyć).

Offline myheaven

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
    • myheaven
Rozumiem że docelowo ma tak to wyglądać w przyszłości  :D
And there will your heart be also......

https://www.facebook.com/myheaven.myheaven

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To jest docelowe i to jest prawdziwy GAS ale to jeszcze kilka lat


Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
To jest docelowe i to jest prawdziwy GAS ale to jeszcze kilka lat



Ajajaj. Teraz rozumię ;)

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
Skoro już było o Schecterze KM-7, (na którego mam chyba GAS), dlaczego pickup jest tak oddalony od mostu? ;p
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!


Nie jest jakoś specjalnie daleko, pewnie kwestia wygody i brzmienia? (nie wiem, czy akurat takie przesunięcie ma jakiś wpływ, więc być może pierdolę :D)

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Budzetowy tosin sig za 5k meszuga ma swoj to i on czemu nie?  jemu tez nalezy się...4x po 2x... i tak dalej
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Budzetowy tosin sig za 5k meszuga ma swoj to i on czemu nie?  jemu tez nalezy się...4x po 2x... i tak dalej

Jest jakaś inna wersja modelu Tosina, ale czy jest budżetowa to nie wiem, nie doszukałem się ceny :D
TAM10 się to nazywa

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Meh, nie mam kasy na nic, więc w tym roku podtrzymam tytuł Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na ss.pl"
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200

S seria z mostem LoPro Edge 7


RG3727FZ


TAM10
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
2291 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2010, 15:54:35
wysłana przez Artisth
15 Odpowiedzi
3117 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2012, 16:36:02
wysłana przez escape_artist
20 Odpowiedzi
8227 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2012, 14:31:28
wysłana przez Przychlast
3 Odpowiedzi
7469 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Gru, 2013, 19:29:09
wysłana przez Lama3
15 Odpowiedzi
8372 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Paź, 2019, 01:56:58
wysłana przez wuj Bat