Autor Wątek: Nowy piec do 500-700 zl max  (Przeczytany 11627 razy)

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Miałem VOX'a AD30VT. Jeśli nie potrzebujesz na koncerty to weź wersję 30. Fajny, uniwersalny wzmacniacz. Uważam, że lepiej nie kupować tego czarnego - wersji XL.
return to monke

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Powtórzę się, szczególnie w porównaniu do VOXów, Vypyr IMO wypada dużo lepiej, szczególnie w brzmieniach mocniej przesterowanych

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Powtórzę się, szczególnie w porównaniu do VOXów, Vypyr IMO wypada dużo lepiej, szczególnie w brzmieniach mocniej przesterowanych

Ogrywałeś VOX'a o którym piszemy? Bo miałem porównanie ogrywając jeden po drugim właśnie Vypyra i AD50VT 212 (potem kupiłem AD100VT) i no niestety, ale kompletnie się z Tobą zgodzić nie mogę. Ten Vox jest bardzo uniwersalny, a w tej cenie i z takimi warunkami jak podaje założyciel posta, bezkonkurencyjny.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Lama3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
Ten Vox jest bardzo uniwersalny, a w tej cenie i z takimi warunkami jak podaje założyciel posta, bezkonkurencyjny.

Zgadzam się w 100% ;)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Powtórzę się, szczególnie w porównaniu do VOXów, Vypyr IMO wypada dużo lepiej, szczególnie w brzmieniach mocniej przesterowanych

Ogrywałeś VOX'a o którym piszemy? Bo miałem porównanie ogrywając jeden po drugim właśnie Vypyra i AD50VT 212 (potem kupiłem AD100VT) i no niestety, ale kompletnie się z Tobą zgodzić nie mogę. Ten Vox jest bardzo uniwersalny, a w tej cenie i z takimi warunkami jak podaje założyciel posta, bezkonkurencyjny.

Owszem, grałem nawet konkretnie na AD50VT i jeśli ktoś ma takie preferencje: 

Cytuj
Klimaty które lubie to np Deftones,Mudvayne,Korn,Drowning Pool,Tool.

to uważam, że Vypyr sprawdzi się ze swoimi emulacjami Diezla, XXX, Mesy czy 5150 zdecydowanie lepiej w takich klimatach, miałem Vypyra 15 na własność przez jakiś czas i wiem, co to maleństwo potrafiło, a "więksi bracia" nawet pociągną jeszcze lepiej ze względu na większe głośniki.
« Ostatnia zmiana: 25 Gru, 2013, 20:30:29 wysłana przez gizmi7 »

Offline 69daren

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 46
    • Atrophia - h o m e r e c o r d i n g p r o j e c t
polecam Vypyra 75, świetnie brzmi i do kompa można podpiąć.

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
do kompa to możesz nawet fendera mustanga podpiąć, ale wszyscy wiemy, jak to brzmi ;) Ja wolę dobry wzmacnicz bez USB, niż słabiaka z milionem funkcji. Chyba jestem po stronie Stiva i jego Voxa. To właśnie 50 ogrywałem przez krótki czas w sklepie i fajniej brzmi (IMO) niż Vypyr. :)
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
do kompa to możesz nawet fendera mustanga podpiąć, ale wszyscy wiemy, jak to brzmi ;) Ja wolę dobry wzmacnicz bez USB, niż słabiaka z milionem funkcji. Chyba jestem po stronie Stiva i jego Voxa. To właśnie 50 ogrywałem przez krótki czas w sklepie i fajniej brzmi (IMO) niż Vypyr. :)
A Vypyra ogrywałeś? ;)

Offline wiaderny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Miałem Vypyra 75, i szczerze go polecam - można naprawdę bardzo dużo ukręcić :) Roland Cube 40 xl też jest bardzo fajny jeśli chodzi o symulacje.

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
gizmi7: Tak, złożyło się nawet w taki sposób że bawiłem się nim z godzinę, bo mój kumpel miał skurat takiego w chacie ;p
nie powiem że to jakaś masakra jest, ale IMO Vox jest rzeczywiście fajniejszy ;)
ale tak naprawdę- jest to kwestia gustu, proponuję ograć obydwa wzmaki i wybrac ten, który fajniej dla nas brzmi. Bo tu można dostać wskazówki, ale nie zawsze brzmienie które podoba się nam, podoba się innym.
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline maclaren2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 85
Ja byłbym za Flextonem, ale idąc za ciosem:

Spoiler

Nie słuchałem na żywo tego VOX'a, ale na wyżej wymienionym nagraniu brzmi naprawdę nieźle.
« Ostatnia zmiana: 28 Gru, 2013, 00:24:59 wysłana przez maclaren2 »

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Zgadzam się, jak ma być to wyłącznie sprzęt do mieszkania, to w bloku HD300 jest super. Słuchawki i jazda, choćby o 24 albo i później. Można też sobie podłączyć w ostateczności do normalnego nagłośnienia żeby odpocząć od słuchawek. A teraz chyba ceny używanych są bardzo atrakcyjne.

Offline piotras

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
W tej cenie to nic sensownego nowego. Lepiej poszperaj za niezbyt lataną używką. Randall 75W jakiś albo Peavey Bandit najlepiej ze starej serii.

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Wow ten vox wygrywa, ale 50 za duzy, 30 max. Bym dozbieral wiecej ale schectera 7 w pllanach
Djent to kópa.

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
to cyfrówka, nie lampa, masz zdecydowanie mniejszą głośność, a jak coś Cię tknie to z 50 możesz nawet pograć w większym gronie. Mój kumpel ma rolanda cube 80 w domu i nie mówi że jest za głośno czy coś, a jakość brzmienia jest mocno ok ;)
BTW. Używanego hellrisera (polecam) można złapać za około 2000zł, wystarczy poszukać :)
Sprawdź też na Sweetwater.com- jeśli masz okazję żeby Ci transport darmowy albo za mniejszą cenę ktoś sprezentował, to mają tam bardzo ładne ceny na Schectery, czasami nawet o połowę tańsze niż w PL.
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline Frantick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 116
Wow ten vox wygrywa, ale 50 za duzy, 30 max. Bym dozbieral wiecej ale schectera 7 w pllanach
Moge sie mylic bo juz dawno nie widzialem sie z kumplem ale on ma z tylu pokretelko do zmniejszenia mocy wiec w razie gdyby to byl jedyny minus przeciwko to nie jest juz minus :) A tak btw to zdajsie kiedys byla wersja XL gdzie byl wiekszy nacisk polozony na hi-gainowa strone tego wzmaka wiec moze i tym mozna by sie zainteresowac.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
to cyfrówka, nie lampa, masz zdecydowanie mniejszą głośność...

Ma lampę na buforze (cokolwiek to znaczy), i jest kurewsko głośny, tyle ode mnie.

Wow ten vox wygrywa, ale 50 za duzy, 30 max. Bym dozbieral wiecej ale schectera 7 w pllanach
Moge sie mylic bo juz dawno nie widzialem sie z kumplem ale on ma z tylu pokretelko do zmniejszenia mocy wiec w razie gdyby to byl jedyny minus przeciwko to nie jest juz minus :) A tak btw to zdajsie kiedys byla wersja XL gdzie byl wiekszy nacisk polozony na hi-gainowa strone tego wzmaka wiec moze i tym mozna by sie zainteresowac.

Nie mylisz się, można redukować moc do chyba 0.2W (w 100W).
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Na allegro wisi teraz bardzo fajny zestaw, który był swego czasu na forum: VHT Special Head 6 i kolumna dedykowana do niego :D

Offline Frantick

  • Gaduła
  • Wiadomości: 116
^  ale to jest zwykla wersja nie ultra ktora IMO bez dopalki nie bedzie sie nadawala do grania ciezszych rzeczy. a vht-700pln jakas dopalka przyjmijmy ze 200pln wiec o ta wlasnie dopalke wiecej niz zaklada sobie przeznaczyc na zakup wzmaka zalozyciel tematu. A polecany vox poradzi sobie bez dopalki i zmiesci sie w budzecie.
« Ostatnia zmiana: 05 Sty, 2014, 01:54:41 wysłana przez Frantick »

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
O tej lampie na buforze nawet nie wiedziałem :O
W takim razie chyba sprawa jest oczywista- Vox jest tu najlepszą opcją.
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Mniejwiecej takie brzmienie jakeis podobne chciąłbym uzyaskac..ale pewnie za budżet 700 zl bedzie trudno.

Djent to kópa.

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
Masz też coś takiego jak Line6 POD UX1. Podłączasz do komputera i bawisz się symualcjami ile chcesz. Kwestia tylko czy chcesz się przełamać do tej firmy, czy strzelasz w innym kierunku.
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Mam UX2 na sprzedaż ;D
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
rozumiem że Fractal zostaje jako podstawka na monitor? :D
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline rockstarzzz2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Temat mozna zamknać
Djent to kópa.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
16104 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2009, 09:11:32
wysłana przez maślak
delay do około 700/800zł

Zaczęty przez Bloo « 1 2 3 » Efekty

63 Odpowiedzi
39414 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Cze, 2011, 23:19:10
wysłana przez igorkite
23 Odpowiedzi
7957 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sie, 2011, 19:44:00
wysłana przez Budzan
42 Odpowiedzi
11483 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Kwi, 2012, 17:00:12
wysłana przez Stivo2005
0 Odpowiedzi
5193 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Kwi, 2019, 23:30:35
wysłana przez aSTICKmatick