Autor Wątek: Vexing Question klip/muza do oceny  (Przeczytany 24597 razy)

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Lepiej!!

 Bo w 11 godz. 35 min.
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
OS też nie jest moją bajką ale brzmią cholernie profesjonalnie.

jeśli mówimy o samym sałndzie to brzmią niewiele lepiej od nas za z pewnością niewyobrażalnie większy budżet 8)

Może proces myślowy zaskoczy, bo basistę macie normalnego (a przynajmniej tak wnioskuje po jego wypowiedzi na bassofce) więc może on wam przypierdoli w łeb pokorę.

basista wypowiadał się tu razem ze mną tyle że pod inną ksywą więc dedukcja biedna ;)

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Kurwa, teraz to mi nie wypada banem przyjebać bo powiedzą, że za grosz dystansu do siebie nie mam... :D

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508
OS też nie jest moją bajką ale brzmią cholernie profesjonalnie.

jeśli mówimy o samym sałndzie to brzmią niewiele lepiej od nas za z pewnością niewyobrażalnie większy budżet 8)


:lol: :lol: :lol:
Spoiler

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
OS też nie jest moją bajką ale brzmią cholernie profesjonalnie.

jeśli mówimy o samym sałndzie to brzmią niewiele lepiej od nas za z pewnością niewyobrażalnie większy budżet 8)

   



No teraz dojebałeś..

Stevie Wonder jest ślepy i gra, Ludwig van Beethoven był głuchy i grał zajebiście, Ty jesteśgłuchy, pierdolisz farmazony i gra Ci nie idzie...
Yony, daj mi moda na minute to walnę bana :D
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
No to teraz ja.


HAHAHAHHAHAHAHAHHHA HAHAHAHAHHHAHAHHAHH AHAHAHHAHHAHAHHAH XDXDXDXDXDXDXDXDXDX DXDXDXD ONE11!1!1!



JAPIERDOLE :FACEPALM:. Nie chce mi się cytować Twoich wypowiedzi(Leon, weź je zarchiwizuj, dla potomnych będzie), ale przedstawiasz sobą najgorszy typ człowieka. Gdybyś robił taką manaianę w tzw realu(w co wątpię, bo jajek pewnie nie wyhodowaliście jeszcze) to dostałbyś w ryj. Serio. 1 moja rada: trenuj bieganie, bo może Ci się wiele razy w życiu przydać.

Obiektywnie o video- werbel razi(just in case: kocham brzmienie werbla Have a nice life[taka tam nieznana kapela]tylko trzeba nad tym panować). Gitary brzmią słabo, po prostu. Jeśli chcecie grać energetyczną muzę, no to sorry. Video jak video, zwykle i tak ich nie oglądam(Wasze obejrzałem), pewnie następne będą lepsze(oby!).

Co do samej muzy: sam gram w kapeli post-punkowej, gramy smutną muzykę, miejscami monotonną(takie założenie). Mamy piosenki na 3-4 riffach, serio, bo dzięki temu muzyka jest właśnie smutna itd. Sam piszesz, że chcecie machania głowami itd. Posłuchaj sobie Deftones, jak oni operują riffami, jakie oni mają brzmienie.

Dobra, wczułem się chyba za bardzo, jeszcze jedna ważna rzecz:

Cytuj
no z innej bajeczki muzycznej lekko jesteśmy. mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa, na którym nie było zapowiadanego pogo marzeń. rzekomy Yony niech sie nie obrazi też ale jego kapela 4 me nie brzmi wiele lepiej od naszej. kompozycyjnie to są daleko w kresowej piwnicy. taka jedynie różnica, że we wszystko produkcje wbite z kilka grubych koła haj$u. ale jak kolega wyżej wspominał - jak numer słaby to żaden producent nie pomoże... dla mnie wch niestrawne to jest i tyle na ten temacior

a wracając do właściwego tematu to zabawa u nas przednia :) dowiedziałem się o tylu podziemnych kapelach i producentach, że nie wiem co z tą wiedzą teraz począć ;) chyba kawę se zaparzę i puszczę jedzie raz xero tosinów z pierwszych stron :P

Mistrzostwo.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Kurwa, teraz to mi nie wypada banem przyjebać bo powiedzą, że za grosz dystansu do siebie nie mam... :D
Ale jak nie zbanujesz to się do giełdy dostanie i ja może niechcący coś od niego kupie i syfa dostane
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Cytuj
jeśli mówimy o samym sałndzie to brzmią niewiele lepiej od nas za z pewnością niewyobrażalnie większy budżet 8)

O, tego wcześniej nie widziałem. WOW, stary, serio, gratuluję, ja bym tak nie potrafił.

Offline Roq

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Jestem na serio w wielkim szoku, że Wam się chce pisać w tym wątku.  :o

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
Obiektywnie o video- werbel razi(just in case: kocham brzmienie werbla Have a nice life[taka tam nieznana kapela]tylko trzeba nad tym panować). Gitary brzmią słabo, po prostu. Jeśli chcecie grać energetyczną muzę, no to sorry. Video jak video, zwykle i tak ich nie oglądam(Wasze obejrzałem), pewnie następne będą lepsze(oby!).

Co do samej muzy: sam gram w kapeli post-punkowej, gramy smutną muzykę, miejscami monotonną(takie założenie). Mamy piosenki na 3-4 riffach, serio, bo dzięki temu muzyka jest właśnie smutna itd. Sam piszesz, że chcecie machania głowami itd. Posłuchaj sobie Deftones, jak oni operują riffami, jakie oni mają brzmienie.

no tutaj kolega sensownie. przynajmniej bez chamówy jak zdarzało się tu już nie raz.

videło miało być klasycznym koncertowym videłem. mi się osobiście podoba, szczególnie na budżet w jakim było kręcone ;) kolejne będzie na pewno inne tak samo jak i muza  gdyż nagraliśmy podczas tamtej sesji łącznie 4 różne utwory. zobaczymy, może kolejne kawałki lepiej niektórym podejdą 8)

a deftones ... deftones ma milion dolców na produkcję to brzmi jak milion dolców. choć mają i słąbe w mojej ocenie numerki

cała faza czy kłótnia jak dla mnie siedzi wokół sprawy porównywania nas brzmieniowo do wcale nie lepszych produkcji z głębokiego podziemia, w którym wszyscy tutaj siedzimy. ciągłego rysowania typu 'te to super, a wy wszystko chuj'. obrazy majestatu OS, które puszczone w tłumie prędzej wygoniłoby swoimi aranżacjami przechodniów niż my. no chyba, że za kotarą ukrywa się tu jakiś muzyk choćby troszkę ciut znanej kapeli. takiemu prędzej bym zaufał niż piwniczanym tosinom (takie akurat mam skojarzenia, sory) jebiącym wszystko z góry na dół.

tak czy inaczej wśród całego hałasu zdarzają się sensowniejsze wypowiedzi zdecydowanie różne i na pewno grzeczniejsze od zbulwersowanych omletów i takie nawet nie najgorzej się czyta

poczekajmy jeszcze. może kto nowy, nie tak porywczy się zjawi i powie coś ciekawego 8)

PS: zapowiadam wprzód, że nie wiem nawet o jakiej giełdzie wspominacie 8)

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Ale zdajesz sobie sprawę, że mi się Wasza muza nie podoba, produkcja jest słaaaaabiutka, a Wy zachowujecie się jak 12latki ?


:D

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 666
Ten aktywny reprezentant VQ kojarzy mi się z takim typem muzykującej osoby, która ma strasznie wyśrubowaną opinią swój temat i swojej twórczości. Bo nagrali demo, bo zagrali koncert więc się znają ;)

Chyba prawie każdy się spotkał z kimś takim realu. Aż mi się "gwiazda" powiatu mojego rodzinnego wygwizdowa przypomniała. Z kolesiem kiedyś trochę grałem ale od czasu jak założył zespół, nagrał demo w stodole i wygrali konkurs na najlepszy zespół w mieście (16tys mieszkańców) to już mi cześć nie mówi.

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
nie uważam aby moja opinia na temat muzy vq była choć trochę różna od Waszej na temat własnych projektów. każdy swoje chwali. zrozumiałbym jeszcze gdyby który ze zjebujących wychylił choć jedno znafcowe uszko z undergroundu ale fejsikowe profile jakoś nie wskazują na to. wszystko co tu słyszałem nie odstaje od nas poziomem ani produkcji ani szczególnie fejmu. to wciąż ta sama liga, z której usilnie chcecie wyjebać nową dla Was kapelę ;) tylko i wyłącznie dlatego że pojawiła się, jest nowa i stara się robić coś po swojemu nie spoglądając zbytnio na resztę 8)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
A Paskievicz konsekwentny i 45 na pierdołach na pukał.
 Cały dzień siedzi na internetach z tym drugim na zmianę i srajo żarem
« Ostatnia zmiana: 20 Gru, 2013, 19:56:41 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
wszystko co tu słyszałem nie odstaje od nas poziomem ani produkcji ani szczególnie fejmu. to wciąż ta sama liga, z której usilnie chcecie wyjebać nową dla Was kapelę ;) tylko i wyłącznie dlatego że pojawiła się, jest nowa i stara się robić coś po swojemu nie spoglądając zbytnio na resztę 8)


tak,na pewno ;)

Każdy zespół jaki chce zaistnieć w polskiej lidze muzycznej ( nie wiem o co Ci z tą ligą chodzi) musi przejść przez wymogi sevenstringa, wy niestety się nie kwalifikujecie. Każdy zespół w takim wypadku jest hejtowany aż do upadku
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Kocham ten temat :D
Gówno-burza nie mająca końca :P
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Eisteufel, ja nie wiem czy Ty mi się podlizujesz, ale właśnie zasugerowałeś, że jestem członkiem poważnej mafii medialnej, która kreuje gwiazdy polskiej muzyki metalowej. Masuj mnie dalej, tak mi dobrze :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Hahahah :D
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 776
O, gorący wątek! O, patrzę pierwszy post! O, k....!...


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
do chino i Paskievicz: Chciałem tylko zapytać, zupełnie pokojowo.

Czy jesteście świadomi tego, że brnąc w tym wątku na jednym z największych gitarowych for muzycznych w Polsce pozycjonujecie swoją kapelę i jednocześnie wszystkie te negatywne opinie na jej temat?
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Paskievicz

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
do chino i Paskievicz: Chciałem tylko zapytać, zupełnie pokojowo.

Czy jesteście świadomi tego, że brnąc w tym wątku na jednym z największych gitarowych for muzycznych w Polsce pozycjonujecie swoją kapelę i jednocześnie wszystkie te negatywne opinie na jej temat?


przecież to dopiero początek dyskusji. oczywiście liczymy na pozytywne opinie już niebawem kiedy to wrzucimy kolejne numery z sesji :headbang:

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Mój drugi ulubiony wątek zaraz po tych z "Roter" w tytule :)


Offline chino

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 14
ktoś tam hipotetycznie wspomniał ze niby chcemy patronat medialny sebvenstring, po tym co tu czytam wolałbym patronat ukulele.pl

Offline Eisteufel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 110
Uwierz, że my tego też byśmy chcieli :)
"mnie te obskursfinks jedzie taką parówą z orlena, że wytrzymałem 3:49 jakiegoś numeru i minutkę lajwa " Paskievicz

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
ktoś tam hipotetycznie wspomniał ze niby chcemy patronat medialny sebvenstring, po tym co tu czytam wolałbym patronat ukulele.pl

chyba nawet tego nie zrozumiałeś :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
1267 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2009, 23:39:45
wysłana przez RadomirRadke
4 Odpowiedzi
2266 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 20:00:07
wysłana przez Zomballo
0 Odpowiedzi
804 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 01:11:07
wysłana przez loaded11
11 Odpowiedzi
2053 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2014, 21:57:03
wysłana przez lupus
10 Odpowiedzi
3502 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2018, 13:56:07
wysłana przez Bjørn