Autor Wątek: Małe combo/ministack do pokoju  (Przeczytany 4414 razy)

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Małe combo/ministack do pokoju
« 18 Lis, 2013, 23:01:00 »
Spieniężyłem w końcu swojego Mustanga i mam odrobinę grosza na wydanie. Zamarzyło mi się kupić lampę i celowałem w Blackstara HT-1/HT-5, ale los sprawił, że nadarzyła się okazja i znów wróciłem do 7 i tutaj zaczynają się schody. Nie jestem pewien czy głośniczek 8" uciągnie strojenie do B/A, co innego 12" która jest montowana w HT-5, ale tego musiałbym kupić jedynie używanego (budżet). Jest też opcja by kupić head + paczkę 1x12".
Jestem w kropce i nie wiem co robić. Opcje nad którymi rozważam to

Blackstar HT-1/HT-5 combo
Blackstar HT-1 head + Harley Benton G112 Vintage
Micro Terror + HB G112 Vintage + jakaś dopałka, z tym że Micro Terror to hybryda a nie lampa

Nie mam więcej pomysłów, może macie coś ciekawego, sprawdzonego, generalnie chodzi o sprzęt do łojenia. Budżet to max 1200, niestety tylko tyle i tak musiałem dopłacać do nowego wiosła :P

Offline Ibanezz977

  • Gaduła
  • Wiadomości: 144
Może napisz do MG, czy nie wykona jakiegoś custom Firebirda 5W na małej ilości lamp do tego paka HB 112 ? Chociaż... pewnie i tak musiałbyś coś dorzucić. Ciężko w sumie w takiej cenie dobrać coś sensownego, lampowego..

Orange

  • Gość
Ja mam od tego pana wzmak i jestem zadowolony. 2 osoby z forum na nim grały i nie narzekały :D Potrzeba go jednak dopalić...
Spoiler

Offline mateusz.

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
  • Wydobywam specjalne pasmo z 8. struny!
Xaperfly miał chyba Micro Terrora i go sobie chwalił, jeśli dobrze pamiętam. Do tego może Benton, albo jakieś Buzzaro / Noisy Box używane i elegancja francja :D

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Ogarnę, jaki to koszt i który masz model? Rebel? :)

W sumie tak pomyślałem, chyba mógłbym trochę zwiększyć budżet, byle coś fajnego dało się złożyć.

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Joł, ja bym celował w Jet City jakiś używany ;) dobrą opcją jest też Micro Terror, chociaż za nim nie przepadam, to przy takim budżecie, jest ok opcja, szczególnie jak dopalisz.

W przeciwieństwie do Ogarne, nie jestem specjalnie przekonany do wzmaka od Maddoga, masz tu filmik na którym serio wycisnąłem z niego wszystko:



Może nowsze są lepsze?
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Stiv, ale to sie nie liczy bo to jest z czasow kiedy kręciłeś muł i siarę :D



Spoiler
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
a on serio taki "okragly" przester ma?

No bardzo, bardzo okrągły, własnie to mi się w nim nie podobało, bo nie szło żylety ukręcić nawet z TS'em. Wiesz, do tego bardzo bułowaty w dole i generalnie, raczej low gain, ewentualnie mid gain.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Joł, ja bym celował w Jet City jakiś używany ;)

Tylko że używki są droższe niż nówki :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
a on serio taki "okragly" przester ma?

No bardzo, bardzo okrągły, własnie to mi się w nim nie podobało, bo nie szło żylety ukręcić nawet z TS'em. Wiesz, do tego bardzo bułowaty w dole i generalnie, raczej low gain, ewentualnie mid gain.

e to tu duzo pola do popisu nie ma, mocny krancz moglby byc ale jezeli nie ma zylety to tylko stonera idzie grac :P
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
a on serio taki "okragly" przester ma?

No bardzo, bardzo okrągły, własnie to mi się w nim nie podobało, bo nie szło żylety ukręcić nawet z TS'em. Wiesz, do tego bardzo bułowaty w dole i generalnie, raczej low gain, ewentualnie mid gain.

e to tu duzo pola do popisu nie ma, mocny krancz moglby byc ale jezeli nie ma zylety to tylko stonera idzie grac :P

No niestety, ale tak właśnie jest.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Ja bym proponował Marvela Atom 5. Świetne cacko sam dopiero kupiłem i IMO w tej cenie (nowy 950zł, ja za używkę dałem niecałe 600zł) bardzo fajny sprzęt.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Ja bym proponował Marvela Atom 5. Świetne cacko sam dopiero kupiłem i IMO w tej cenie (nowy 950zł, ja za używkę dałem niecałe 600zł) bardzo fajny sprzęt.

Też dobra opcja, choć na nówkę uważam, że trochę dużo, to używka już dużo ciekawszą opcją się wydaje, przy czym konstrukcje bazujące na Soldano Atomic, to moim zdaniem najsensowniejsze rozwiązanie w kwestii małych lamp ok 5W. Co prawda 1 kanał, ale ukręcisz na nim praktycznie wszystko, a z dopałką można nawet poszatanić.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Rumak - ja mam nówkę paczkę Buzzaro 112 na v30. Jakbyś chciał to na pewno jakos dogadamy temat a i daleko nie masz ;)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline lolo3d

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
W sumie mógłbym się zastanowić na sprzedażą VHT Special 6 którego kupiłem od Oranga. O tego: http://forum.sevenstring.pl/sprzedam/%28s%29-vht-special-6-ultra-stack/msg295638/#msg295638
Do domu bardzo dobra opcja.
- mix your style -

Orange

  • Gość
nie wiem który mam - chyba nie ma go na stronie. Mój to jest modyfikowany Marvel :D 5w . Wcześniej miałem jcm800 z czterema potkami, ale to nie było do końca to - generalnie opisałbym go tak jak Stivo swojego (z tym, że ts robił mu bardzo dobrze). Ten, którego mam nie jest szatanem, ale ja za hogejnami nie za bardzo jestem - wolę dopalać.

Spoiler

Co do kosztów - skontaktuj się z MAddogiem - będziesz zaskoczony :D
« Ostatnia zmiana: 19 Lis, 2013, 13:20:16 wysłana przez Orange »

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
...generalnie opisałbym go tak jak Stivo swojego (z tym, że ts robił mu bardzo dobrze)...

Nie zrozum mnie źle, TS mojemu też robił dobrze, albo nawet inaczej, bez niego nie szło grać ;)
Bynajmniej to nie przynajmniej!

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
69 Odpowiedzi
27059 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lut, 2011, 21:26:45
wysłana przez Seth
14 Odpowiedzi
7112 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Mar, 2011, 09:46:51
wysłana przez utarefson
5 Odpowiedzi
6824 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sty, 2015, 03:25:59
wysłana przez bandit112
18 Odpowiedzi
4105 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2019, 08:04:16
wysłana przez OMSON
2 Odpowiedzi
1843 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lut, 2022, 16:36:08
wysłana przez Dexterek