Autor Wątek: Dark Days - Broken Waves playthrough video, Mayones Legend TEST  (Przeczytany 9231 razy)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
A mi się podoba  :) Jakoś tak nie argumentując, ale macie ode mnie szacun, troszkę wyrównać miks i będzie szał ;)

tzn? chętnie bym zebrał takie wskazówki, żeby na EP poprawić wszystko co się da.
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Muzycznie całkiem całkiem, juz myslalem ze bedzie później nuda i weszła ta szybka partia:)

co do miksu to tez mialem wrazenie ze cos pompuje, patrze a tu juz ktos zwrócił na to uwagę. Melodie nie sa aż tak cicho wg mnie.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Muzycznie całkiem całkiem, juz myslalem ze bedzie później nuda i weszła ta szybka partia:)

co do miksu to tez mialem wrazenie ze cos pompuje, patrze a tu juz ktos zwrócił na to uwagę. Melodie nie sa aż tak cicho wg mnie.

wszystkie moje ostatnie mixy pompują :devil:
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Muzycznie całkiem całkiem, juz myslalem ze bedzie później nuda i weszła ta szybka partia:)

co do miksu to tez mialem wrazenie ze cos pompuje, patrze a tu juz ktos zwrócił na to uwagę. Melodie nie sa aż tak cicho wg mnie.

wszystkie moje ostatnie mixy pompują :devil:

Jestes Danzel'em internetowego undergroundu mikserskiego :D

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
A mi się podoba  :) Jakoś tak nie argumentując, ale macie ode mnie szacun, troszkę wyrównać miks i będzie szał ;)

tzn? chętnie bym zebrał takie wskazówki, żeby na EP poprawić wszystko co się da.

Poziomy głośności na intro i partiach solowych + równiej ustawić bas względem gitar ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
A mi się podoba  :) Jakoś tak nie argumentując, ale macie ode mnie szacun, troszkę wyrównać miks i będzie szał ;)

tzn? chętnie bym zebrał takie wskazówki, żeby na EP poprawić wszystko co się da.

Poziomy głośności na intro i partiach solowych + równiej ustawić bas względem gitar ;)

czyli, że głośniej czy ciszej go dać?
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Troszkę ciszej na intrze, więcej środka po intro można by dać mało to wyraźne, zlewa się. Potem tak troszkę więcej gitar, bas się przebija przez drugą gitarę :D Pod sam koniec było tak prawie że idealnie, więc jeżeli to był miks ogólny to jestem pojebany i możesz się śmiało kręcić w spazmach trollowego śmiechu przed kompem :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Troszkę ciszej na intrze, więcej środka po intro można by dać mało to wyraźne, zlewa się. Potem tak troszkę więcej gitar, bas się przebija przez drugą gitarę :D Pod sam koniec było tak prawie że idealnie, więc jeżeli to był miks ogólny to jestem pojebany i możesz się śmiało kręcić w spazmach trollowego śmiechu przed kompem :D

Bas na intrze to nie jest ten sam co w kawałku, to wtyczka, a intro nie jest w zasadzie integralną częścią utworu. W utworze intensywność i "przebijalność" basu zależy od konkretnego riffu i całej reszty wokół niego. Także po Twojemu to "mix ogólny", niemniej jednak automatyzowałem głośność w niektórych fragmentach gdzie chciałem, żeby się wybił/schował (np. na slowdownie po "breakdownie" jest kilka dB głośniej). Dzięki man, nie ważne czy wiesz o co Ci chodzi czy nie - ważne, że wiem na co zwrócić uwagę i gdzie się zaczepić przy poprawkach :)
facebook.com/Musza.MorningWood

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3178 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2009, 22:55:14
wysłana przez Pan Sinner
41 Odpowiedzi
25591 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2011, 14:44:13
wysłana przez MrJ
7 Odpowiedzi
3497 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2012, 22:09:01
wysłana przez wuj Bat
8 Odpowiedzi
2670 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2014, 18:02:48
wysłana przez kempas
0 Odpowiedzi
1300 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Lip, 2016, 20:33:32
wysłana przez delaa