Autor Wątek: Vicol - Before Beast Invasion  (Przeczytany 10410 razy)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #75 09 Lis, 2013, 22:58:35 »
Commelina
Jest ogólnie git  ale szydera pojechał w moim kierunku jako pierwszy Vicol i to wyzwolilo takie a nie inne emocje bo chyba nie powiesz ,ze "znalazł się zarządca wątku" nie jest szyderczym stwierdzeniem.
Inna sprawa przyznaje , ze moja reakcja była niewspółmiernie agresywna za co przeprosilem
No żeś w końcu coś normalnego napisał bo już chciałem ci pojechać ja rudemu po gaciach.
No chyba ze rudy jesteś to przepraszam.

Bo tak na prawdę to nic tu nie rozumie Vicol se nagrał coś co jest fajne ale nie musi się wszystkim podobać a spuszczają się na tym jakby to była epopeja narodowa, a to tylko jeden kawale zagrany na coolowej gicie i tyle.
Rozpisali się ja na rozprawie Kruczkowskiego, toż to jakieś psychiczne jest, dajcie żyć i grac.  :) ;) :D ;D :o :P


Dodałem te wszystkie znaczki bo możne to ja psychiczny jestem :o :o :o
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2013, 23:11:56 wysłana przez Dmaligator »
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #76 09 Lis, 2013, 23:01:17 »
Dzięki Stivo.

Nad brzmieniem i miksem popracujemy następnym razem. Jeśli zaś chodzi o to nieszczęsne słowo test: może i nie do końca słusznie użyte, nie mniej przetestowałem sobie zdolność vaptora do nakurwu(nie do djentu, nie do stonera ani progmetalu, tylko właśnie do nakurwu). Bardziej interesowało mnie to jak wiosło reaguje na atak, czy łatwo wchodzi w piski, czy dokładnie intonuje i jak kahler ma się do flojda. I przede wszystkim, czy inspiruje do grania bardziej palcołomnych riffów. Teraz już wiem, czy vaptor spełnia podstawowe założenie projektowe. ;)
synkopy to guwno

Offline thesylwa

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
    • ==TMP==
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #77 10 Lis, 2013, 17:25:04 »
jak dla mnie prodakszyn spoks, tym bardziej że kręcony z tranzystorowej lini. ja dorzuciłem jeszcze masterski szlif, także teraz ten wałek w końcu zasługuje na miano BESTII i kurwi tak jak by miał kurwić od samego początku :D
co tu jeszcze - spoks montaż video (strobe napierdala w chuj elegancko), ogólnie projekt wyszedł bardzo zgrabnie, zabrakło jedynie kropki nad i.

https://soundcloud.com/thesylwa/vicol-before-beast-invasion
THESYLWA MUSIC PRODUCTION

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #78 10 Lis, 2013, 18:29:09 »
Przyznaję, mastering u mnie wygląda jako uzupełnienie mixu na sumie i tak mi z tym dobrze. Ty jak zwykle przepompowałeś i miejscami jest moc, miejscami jest wszystkiego za dużo. Może właśnie tak miałaby ta Bestia chodzić, ale Radek był zadowolony z tego, co mu zrobiłem, więc nie przeciągaliśmy tematu dalej.

Offline thesylwa

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
    • ==TMP==
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #79 10 Lis, 2013, 18:41:26 »
ta pompka jest specjalnie, dzieki temu wałek nakurwia jak czołg i robi to co ma robić, czyli ryje beret :D
przecież nie krecimy wałków Natalki ;)

a Vicol ma swoją wizję, z tym ze czasami trzeba też uprzeć się przy swoim ;)
THESYLWA MUSIC PRODUCTION

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #80 10 Lis, 2013, 18:45:09 »
Też prawda, ja jednak mam chyba taki delikatniejszy styl i nie ciągnie mnie nigdy do takiej pompy ;) Niemniej, może na przyszłość rzucę sobie wyzwanie.

Offline thesylwa

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 36
    • ==TMP==
Odp: Vicol - Before Beast Invasion
« Odpowiedź #81 10 Lis, 2013, 18:47:52 »
możemy rzucić wspólnie, wstepne słowo zostało juz nakreslone, pozostaje tylko dogadac szczególy i kto wie :D
THESYLWA MUSIC PRODUCTION

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
44 Odpowiedzi
23675 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Cze, 2011, 13:20:34
wysłana przez Maciek
22 Odpowiedzi
3843 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2012, 21:41:36
wysłana przez Matt-Carnage
10 Odpowiedzi
5007 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2013, 12:50:53
wysłana przez Edlin
13 Odpowiedzi
6341 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2013, 15:05:04
wysłana przez Rot
GGD Invasion

Zaczęty przez sibi00 Software

0 Odpowiedzi
3491 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Mar, 2019, 15:16:05
wysłana przez sibi00