Autor Wątek: ENGL E636 EXTREME AGGRESSION HEAD  (Przeczytany 3029 razy)

Offline dziador1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • Niereformowalny oszołom !!!!
ENGL E636 EXTREME AGGRESSION HEAD
« 28 Paź, 2013, 22:15:33 »
jak  w temacie :
http://produktymuzyczne.pl/ENGL-E636-EXTREME-AGGRESSION-HEAD-WZMACNIACZ-GITAR%284,4805,9226%29.aspx

Słyszał  ktoś  tego  potwora ?  Nigdzie  nie ma próbek  dźwięku  ...     jak  się ma  do  Fireballa  albo  Invadera  ...chodzi  o  sam kanał  high gain  ... 

Offline dziador1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • Niereformowalny oszołom !!!!
Taaaa , żyję...       jeszcze :)  Ale co to za życie  :)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Szczerze? Wygląda jak pomalowany przez kindermetala Fireball z dwoma Gainami.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline dziador1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • Niereformowalny oszołom !!!!
Prawdopodobnie  w sobotę uda mi się to ograć , jest w Vanaxie w Kielcach.
Przy okazji pogram na innych englach.  Mam dylemat ,  mam kasę  na engla  i nie wiem który?
Fireball , Powerball , Invader , Savage  czy ten pomalowany przez kinder metala..ha , ha :)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Ograsz to się dowiesz, każdy z tych wzmaków brzmi inaczej, jak by co, to w temacie z reampami masz kilka ENGL'i nagranych.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Zomballo

  • Gość
Wg. mnie wygląda zajebiście. Ciekawe tylko jak gada?

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Wygląda to na skrzyżowanie powerballa z fireball'em, przy czym to właśnie na pb Petrozza popierdalał sporo czasu. Dziador1 - jak będziesz po testach, napisz jak się ten wzmak sprawuje.
'-'

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Jest juz demo na YT zrobione przez MusicStore Köln (jak dobrze pamietam).
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline dziador1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • Niereformowalny oszołom !!!!
No  i jestem , po przesłuchaniu. To po kolei...
Ograłem  Engle -  Extreme Agression , PowerBall , Steve Morse , Savage i Victor Smolski.
No cóż .......Extreme Agression  brzmiał  najbardziej kupowato z tych wszystkich , nie  wiem moze za mało miałem czasu na grzebanie   , ale jak po pół  godziny  kręcenia gałami  dalej  nie mogłem  nic  wykrecić  co by nie przypominało mojego starego MG Vulture  kanał 3 , to dałem sobie siana ...szkoda  było  czasu. Jedyny  fajna rzecz w nim to  lampki kontroli zuzycia lamp  i  podbicie środka....ale w innych tez  to jest.
także  moim skromnym zdaniem  EA poległ na całej linii , szkoda  5,5 koła na taki wzmak.
Victor Smolski  , to jakby połaczyć engla z mesą , brzmienie bardzo przypominalo mesę  , a to nie moja bajka.
Powerball-  czegos brakowało , nie wiem czego ...fajnie brzmi , ale czułem jakis  niedosyt.
Steve Morse - nie do takiej muzy , nie ma takiego pierdolniecia , i za  duzo  elektroniki napchali.

A więc  , jedynym słusznym wyborem  , i brzmieniem które powaliło mnie na kolana  oraz postawiło pałkę  na bacznośc  , był..     SAVAGE. Tego wzmaka chyba długo nic nie przebije :)
Stoi sobie teraz nówka sztuka u mnie i pachnie nowością, a żeby  było milej , to fottswich  Z 10 , który stał na półeczce  po  650 złociszy , dostałem za free :)
tak to mozna robić interesy :)

A teraz pytanie do kumatych , Savage nie ma wejscia  midi , jak ogarnąc  go  ze  sterownika FCB 1010  ?

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
A teraz pytanie do kumatych , Savage nie ma wejscia  midi , jak ogarnąc  go  ze  sterownika FCB 1010  ?

Tego Ci chyba brakuje: http://www.engl-amps.com/cms/index.php?id=40&tx_ddfproducts_pi1[uid]=48&iPhoneBypass=1

Savage ma MIDI, ale ENGL'owskie, chyba, czy jakoś tak. Nie wiem, nie używam.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Dziador, czy Ty przypadkiem nie masz ode mnie interfejsu MIDI eMCustom espeszyli mejd for Engl Sevydż?

Offline dziador1

  • Gaduła
  • Wiadomości: 140
  • Niereformowalny oszołom !!!!
Siurwakutek , no mam...   że  pusta pała ze mnie i nie pomyślałem..   
To co ? Oswiecisz głąba ( nachlanego , bo juz opiłem wzmaka ) jak to spiąc do kupy ?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
5043 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2008, 16:51:43
wysłana przez Leon
2 Odpowiedzi
2087 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Lis, 2009, 19:25:36
wysłana przez lord_awesomeguy
18 Odpowiedzi
7117 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Lip, 2011, 00:17:28
wysłana przez zerotolerance
36 Odpowiedzi
15000 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2012, 21:26:23
wysłana przez bloodrafko
23 Odpowiedzi
6485 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sie, 2017, 14:53:03
wysłana przez chronix1