Autor Wątek: Najbardziej szpanerska gitara jaką kiedykolwiek zrobiliśmy  (Przeczytany 18744 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
nie bede :) IMO masz prawo do wlasnych opini, jako niezalezna jednostka, nie jestes przeca moja dziwka ;) To, ze nie kumam pewnych zachowan, to juz inna sprawa... gitara kompletnie nie w moim stylu, ale zgrabnosci jej odmowic nie mozna

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
nie bede :) IMO masz prawo do wlasnych opini, jako niezalezna jednostka, nie jestes przeca moja dziwka
myślałem ze wszyscy jesteśmy dziwkami Sinnera ;-/
mnie gitara nie podchodzi,ale ja jestem prosty człowiek zamknęty na powierzchnie.:D
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Hofi, czasem wogóle nie potrafię zrozumieć o czym Ty piszesz... :)

Gitara zajebista, gratulacje! :headbang:

Offline regret

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
  • ,,l,,
normalnie kosmos mi sie przypomnial
r'n'r

Offline Mroq

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Taa , tez uwazam ze jest brzydka jak, nie przymierzajac, dziura w huiu. Ale znowu sinner napisze ze nie umiem gratulowac i bedzie banem straszyl :P
nie no co ty, Kapitan EMO mnie nie lubi to nie ochrzani :D

Ale jak już wielu powiedziało to gusta są różne - wiem że ta jest dość ostantacyjna[DOŚĆ jak bmw5] i nigdy bym innej takiej nie zamówił, ale do 7/27 ten dizajn jakoś pasuje.... pompuj rower pompuj rower!!! pompuj rower dla szatana!!!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Taa , tez uwazam ze jest brzydka jak, nie przymierzajac, dziura w huiu. Ale znowu sinner napisze ze nie umiem gratulowac i bedzie banem straszyl :P
nie no co ty, Kapitan EMO mnie nie lubi to nie ochrzani :D

Ale jak już wielu powiedziało to gusta są różne - wiem że ta jest dość ostantacyjna[DOŚĆ jak bmw5] i nigdy bym innej takiej nie zamówił, ale do 7/27 ten dizajn jakoś pasuje.... pompuj rower pompuj rower!!! pompuj rower dla szatana!!!

dlaczego nie lubi? Ja CIE KOCHAM i chce miec z Toba dzieci :)

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
e tam , mam bmw5 i wcale ostentacyjne nie jest:) ot taki dresowóz:) to wioslo jest po prostu koślawe brzydkie i smieszne
myspace.com/drownmyday

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
a temat się tak milusio zaczął ;D

Offline Mroq

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Taa , tez uwazam ze jest brzydka jak, nie przymierzajac, dziura w huiu. Ale znowu sinner napisze ze nie umiem gratulowac i bedzie banem straszyl :P
nie no co ty, Kapitan EMO mnie nie lubi to nie ochrzani :D

Ale jak już wielu powiedziało to gusta są różne - wiem że ta jest dość ostantacyjna[DOŚĆ jak bmw5] i nigdy bym innej takiej nie zamówił, ale do 7/27 ten dizajn jakoś pasuje.... pompuj rower pompuj rower!!! pompuj rower dla szatana!!!

dlaczego nie lubi? Ja CIE KOCHAM i chce miec z Toba dzieci :)

popłakałem się... tylko kur*a nie wiem czy ze śmiech czy ze wzruszenia... mój psychoanalityk będzie pomagał mi to rozgryźć przez najbliższe trzy sesje :P

Cytuj
e tam , mam bmw5 i wcale ostentacyjne nie jest:) ot taki dresowóz:) to wioslo jest po prostu koślawe brzydkie i smieszne

hej hej, wiem że Ci się nie podoba, ale to nie jest Tola z Blog 27, to jakieś zalety ma.. ranisz jej uczucia.


Dobra, tydzień gram to mogę coś powiedzieć.

I powiem jedno. Zakochałem się w tym jak moje 7 strun czystego zła wygląda zanim ją zobaczyłem, ale brzmienie przebija wszystko. Robię, jak pisałem, przez H&K Tubemana i MXR Carbon Copy, przez Crate PowerBlock do 2x12 Marshalla. Miałem w łapach na tym zestawie kilkanaście albo i dwadzieścia kila gitar od Ibaneza RG760 po Gibsona LP Custom Shop czy Ibaneza K7. I, nie ma bata. Przebija wszystko. Po prostu 27" i jesion robią taką miazgę, że nie mam nawet z czym tego porównywać :D

Powiem tylko

dzięki, Przemku.

Ktokolwiek chce ograć gitarę, dać cynk jakkolwiek - przyjechać do Warszawy - zagrać. Polecam jako próbkę możliwości PASa i tą, i doublenecka.

Offline offtrip

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Ketha
A no nieladna, przynajmniej jesli idzie o kszalt, bo wykonczenie na pewno na cacy :) Czytajac zachwyty wlasciciela zastanawia mnie orientacyjny koszt zrobienia gitary - 6ka, barytonik. Jesli to offtop i nie w tym miejscu pytam, prosze o upomnienie i osobiscie wybiczuje sie strunami za kare.
;)

Offline Mroq

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
skieruj się do twórcy, który założył ten temat :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
No to lu! Zaraz pewnie odezwie się klient i sam się zacznie chwalić, ale ja nie wytrzymałem. To co widać na zdjątkach to największy lans w historii firmy PAS :-) Trzeba przyznać, ze zarówno design jak i brzmienie Merlinów na jesionie podoba sie nam bardzo bardzo...
 Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika zz_top

 Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika zz_top

 Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika zz_top

 Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika zz_top

 Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika zz_top

Miłego pałowania się :-)


Eeee, nic dziwnego, że się kojarzy z chopperami. Odkopałem temat i od razu widzę przed oczami to, Peavey OCC Guitar.

. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline quorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 104
    • myspace
e tam, pasowska ładniejsza

Offline Jamnik

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
Można nią zabijać! Jeszcze gdyby nie była czarna. ::) Ale propsy dla konstruktorów. :)

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Mi się bardzo gitara spodobała. Jedynie nie podobają mi się te płytki ale to już kwestia gustu czy ktoś chce takie mieć. Gratuluje nabywcy i wytwórcy.

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Zrobił ją designer OCC dla Peaveya a wy ją jedynie skopiowaliście w wersji 7 i ze zmienioną główką :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
brawo!
Eeee, nic dziwnego, że się kojarzy z chopperami. Odkopałem temat i od razu widzę przed oczami to, Peavey OCC Guitar.

( Obraz usunięty.)
;)

Offline DeathMaster

  • Pr0
  • Wiadomości: 712
  • Holy Target \,,/
    • MySpace
Hmm.. to wcale nie takie oryginalne to wiosło a juz napewno nie najbardziej  :-*
terrormuzik-fajniusi ten kudłacz w Twoim avatarze  :P
Sie.. sie.. sie..

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Miała być szpanerska, a wy się czepiacie. Przecież jest.

Offline Rasty

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
pięknie panowie widze ze nie próżnujecie=D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
29 Odpowiedzi
4373 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Kwi, 2012, 22:31:44
wysłana przez sylkis
33 Odpowiedzi
8744 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2014, 17:38:40
wysłana przez Drozd
22 Odpowiedzi
9029 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2015, 21:45:16
wysłana przez .rogaty
7 Odpowiedzi
3806 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sie, 2016, 22:30:54
wysłana przez FlyingV
7 Odpowiedzi
4145 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2021, 13:46:39
wysłana przez MadYarpen