Autor Wątek: Agile Custom robiony na Tele 7 stefana  (Przeczytany 11857 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Agile Custom robiony na Tele 7 stefana
« 10 Sie, 2009, 17:10:31 »
kolo z forum ESP zakupił badyla robionego na customa stefa

Agile Custom TC
Neck Thru
Body Alder, Neck 3 pc Maple/walnut
27" scale Baritone 7 string
Ebony Fretboard
EMG 707 pickups







taram ta dam


i to wszystko można mieć za 1k $ :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
szczerze to nic mi się tej gitarze nie podoba :P. telecaster + 7 strun + oldskulowy pickguard + EMG + główka z innej bajki + hebanowa podstrunnica która pasuje tu jak siodło świni i do tego most którego nienawidzę.. Chyba case najbardziej mi się z całości podoba :D

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Dla mnie to wyrafinowanie i agresywność w jednym. Stylowe ;)
Tylko gałki brzydkie, czarne metalowe by były ładniejsze. I Hipshot zamiast TOMa okropniastego :P

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Tam gdzie jest ten czarny pas w miejscu potencjometrów... to wygląda jak jakiś rozporek. Ble.

A reszta jest bardzo fajna. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
wygląda jak grubo ciosana kłoda. ni w dupe ni w oko

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
a mi się zajebiscie podoba ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Nie do końca rozumie MrJ czy to Twoja opinia czy sarkazm, miałem tylko na myśli że ładniej wygląda ten pilot od tv na drugim fot. niż ta gitara ;)

Ładniej wygląda z tą główką ale nadal jest brzydka

edit:
chociaż  sumie jak tak patrze to nadal jest paskudna, nie wiem czy nawet nie bardziej

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
pierdolicie, fajna jest. ile mozna Superstratami sie palowac. jakas odmiana, do tego skoro cos takiego kosztuje $1k to tym bardziej czad, chociaz produkcja chyba jest dalekowschodnia? nawet niewazne... glowka pokraczna, cale wioslo zreszta tez, i to wlasnie jest w nim fajne. wiosla Stefa przez ten pickup na srodku i tak nigdy nie beda normalne ;)
Łe tej.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
terrormuzik - po prostu telecaster jest gitarą tak niepowtarzalną, że większość modyfikacji jej bardzo mocno szkodzi. I dlatego zdanie
Cytuj
szczerze to nic mi się tej gitarze nie podoba
popieram jak najbardziej, mimo że wykończenia monochromatyczne mnie kuszą ;)

Już ze stratem można coś zrobić (reverse, nietypowe wykończenia czy inne markery uznaje nawet sam Fender), nie mówiąc o superstracie, ale tele to tele. Ze swoim chromowanym singlem i płytką gałek, wielką płytą mostka, czy wreszcie główką. O ile wykończenie nawet by uszło, to zmiana główki robi z telecastera telemaszkarę. I tyle ode mnie :)

TO jest telecaster (co prawda w wersji no-caster z czasów sporu z Gretschem ale jednak):

Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
yyy przesada w ktorakolwiek strone jest niezdrowa, i wlasnie niezdrowo przesadzasz.

BTW Telepasztet z teleglowka reverse wyglada PRZE:



Łe tej.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
pierdolicie, jest zajebista i kropka :P
I gdyby nie to, że ten 'neckowy' pickup nie jest na swoim miejscu i to, że siedzi tam emg to bym miał gas :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
przeciez mozesz zamowic z pasywami w bardziej aryjskim ukladzie
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
pierdolicie, fajna jest. ile mozna Superstratami sie palowac. jakas odmiana, do tego skoro cos takiego kosztuje $1k to tym bardziej czad, chociaz produkcja chyba jest dalekowschodnia? nawet niewazne... glowka pokraczna, cale wioslo zreszta tez, i to wlasnie jest w nim fajne. wiosla Stefa przez ten pickup na srodku i tak nigdy nie beda normalne ;)

Dokładnie. Mi też powoli przejadają się Jebanezy. Połączenie białego z czarnym - elegancko, klasycznie, jest na czym zawiesić oko no i ucho mam nadzieję :)
power to a being never dies

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
ja bym sie jej nie powstydził, a ibanezy to tylko icki i 540p mnie kręcą albo customy niektóre reszta obleśna i wiśniacka  :P
« Ostatnia zmiana: 11 Sie, 2009, 23:07:56 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
( Obraz usunięty.)

( Obraz usunięty.)

I taki tele mi się podoba- delikatnie zmieniony ale ze smakiem ;)

Offline T0mexs

  • Gaduła
  • Wiadomości: 187
Wiosło ładne , ciekawe jakby wyglądał telecaster z główką explorera? może ktoś sie pokusi o wizualizacje ;)
Peavey 6505, Mesa 2x12 Stiletto Horizontal, Kramer 220 Przerobiony by Lootnick, gitara-kabel-wzmak

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 760
Wiosło ładne , ciekawe jakby wyglądał telecaster z główką explorera? może ktoś sie pokusi o wizualizacje ;)

Mniej więcej tak (jesli wiesz, co miałem na myśli...):
Paczki z głów!

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Najlepiej by wyglądał telecaster z główką z warriora. Ta pierwsza gitara z tą główką jest obrzydliwa a nie stylowa :P

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
mi się podoba lespaul z główką bc ricza. Zdaje się że gitarzysta acid drinkers miał taką na którymś teledysku ale nie mogę znaleźć

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
To jest Dean Cadillac. Kto włazi na allegro z nudów ten wie :P

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
musiałem bardzo dawno oglądać ten teledysk że myślałem że to główka ala BC ricz.. Ale Brzydkie nie jest :)

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Mi się ten Cadllac nie podoba chociarz fajne brzmienie ma :) a Tele elegancki :D tylko mogł by mieć klasyczną główke ;)
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
40 Odpowiedzi
18561 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2009, 22:56:57
wysłana przez DeathMaster
1 Odpowiedzi
3426 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2009, 12:45:58
wysłana przez zerodead
14 Odpowiedzi
6068 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2009, 19:31:53
wysłana przez dom?n
2 Odpowiedzi
3726 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2009, 11:12:44
wysłana przez Musza
12 Odpowiedzi
8796 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lut, 2011, 23:01:23
wysłana przez maniek