Autor Wątek: Bare Knuckle Juggernaut (Misha Mansoor signature pickup)  (Przeczytany 10354 razy)


Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Ło matulu, GAS. Szkoda tylko, że takie brzydkie. :D

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Aktualnie to bardziej jaram się Abraxas niźli tą wydumką . To drugi ... nie, trzeci model który mi zupełnie nie robi .
Cold sweat, Miracle Man oraz w/w. Tak tak, już go ogrywaliśmy, jeno mieliśmy trzymać otwory gebowe na tzw wodzy.

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Ogrywałę. Chujowy.
synkopy to guwno

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Niby to ma więcej dołu niż Aftermath ale zupełnie nie taki jak np Warpig i w rezultacie  chooi wi co to wyszło. Może na okrutnie suchym piecu to sie sprawdzi ale na tyle na ile znamy różnice tego co słuchamy u nas, to wielkiej kariery temu pickupowi nie wróżę.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Też mi się nie podobał. Wolę Painkiller/Aftera/Warpiga ;]
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Może to tak że się po prostu go jeszcze nie odsłuchacie?
A może trzeba grać na Fractalu :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
A może są w lesie ?  :P

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Na próbkach dalej bardziej siedzi mi PK, ale ten też mi się podoba, chciało by się ograć w swoim wiośle.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Może to tak że się po prostu go jeszcze nie odsłuchacie?

Eeee?? Come again?

A może trzeba grać na Fractalu :)

tez tak pomyslalem, po tym jak commelina napisal ze sushi a nie mokri.

Opinia na głuhe ucho:

Po ograniu probek (a jak ?! :D ) uważam, że do porównania nie są one wymierne bo są inaczej nagrane, brzmi to jakby tam było o wiele więcej gainu niż w próbkach innych przetworników, inne ustawienia itp itd ltd esp:P

podoba mi się jak ten przetwornik odzywa się środkiem, ale koniec końców i tak PK ew. NB brzmią jakoś tak zacniej, z próbek rzecz jasna :D
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Franq

  • Gość


Ograł bym, chociaż szału się nie spodziewam po Waszych opiniach.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ja jakos przestalem wierzyc w jakiekolwiek opinie ludzi, ktorzy wiem, ze maja inny gust muzyczny / wymagania od mojego :D zawsze najlepiej sie przekonac samemu. :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Mi też po ograniu niczego nie urwał, ale jestem ciekaw, co da się z niego wycisnąć. Na próbkach i na nagraniu powyżej brzmi zupełnie inaczej niż u nas, więc możliwe, że w konkretnej gitarze zabrzmi już dobrze.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ja jakos przestalem wierzyc w jakiekolwiek opinie ludzi, ktorzy wiem, ze maja inny gust muzyczny / wymagania od mojego :D zawsze najlepiej sie przekonac samemu. :D

Tylko ze w takich sytuacjach to nie chodzi o gust czy wymagania tylko o sugestie i o nic innego. Choć oczywiście pamiętam ze moje zdanie masz w dupie.
Niemniej myśmy grali na tym i w odniesieniu do całej reszty pickupów które ogrywaliśmy, na tym samym wzmacniaczu i kalumni, a przecież był to niemal cały wachlarz  tego co robi BKP, nie zrobił na nikim z nas wrazenia, a gusta i oczekiwania mamy diametralnie różne.
Lothar także miał okazję ograć tą samą gitarę. Jak pisałem prawdopodobnie w odpowiednich ustawieniach da sie skoro Bulb potrafi, co nie zmienia ze mi sie nie podoba. Zapewne skusimy sie by zrobić próby w innej konfiguracji niż lipa + kolonowy top, ale to za czas jakiś.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Ja jakos przestalem wierzyc w jakiekolwiek opinie ludzi, ktorzy wiem, ze maja inny gust muzyczny / wymagania od mojego :D zawsze najlepiej sie przekonac samemu. :D
Choć oczywiście pamiętam ze moje zdanie masz w dupie.

Dude, no offence, ale Ty jakis przewrazliwiony jestes :P
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tylko stwierdzam fakty

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Az nie ma dupy, tylko umięśnione dupsko, które rwie 280kg na spięciu.

A co do pickupa, to jak mówiłem, CHCĘ go ograć, bo ciekawi mnie to, a po filmiku Mishy, moja ciekawość tylko wzrosła.
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Pickup brzmi tak specyficznie że zagada tylko ze specyficzną ręką....specyficzny m rigiem.... w specyficznym strojeniu.....hejjj j ale to przecież sygnatura....chyba o to chodziło....
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jako, że miałem możliwość ogrania na swoim rigu, dodam swoje 3 grosze. Bardzo masywne brzmienie, zupełnie różne od tego, do którego przyzwyczaja scena djentowa. Tłuste i pełne, za to bardzo specyficzne.

Offline lupus

  • Pr0
  • Wiadomości: 908
  • nadużywam delaya i reverbu
tego, do którego przyzwyczaja scena djentowa

i właśnie jądro wszystkich gównoburz zostało podsumowane ;D

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Fakt. Nie dzwoni, nie djenci. Ale dół też ma z dupy. Do 6stej struny jeszcze daje rade, na 7mej nadaje się tylko do wycięcia. Góra to chaos i biały szum. Środek... Obleci ale szału też nie ma. Generalnie pickup ma wszystko i nic. Sprawdzi się we wszystkim poprawnie ale dupy nie urwie, choć wiadomo, że zdolne łapki zawsze dodają +1000. Coś jak te wszystkie dimarcjojedzoguwnoe wer, tylko bardziej chaotyczne. Taka esencja brzmienia ajbaneza tylko trudniejsza do kontrolowania. Sprawdzi się w miksie, ukręcisz wszystko ale jak ktoś szuka czegoś z charakterem, czegoś niekoniecznie doskonałego ale zajebiście inspirującego, to zdecydowanie odradzam. Stary poczciwy Aftermałek, który rzekomo(bo ja w to nie wierzę) był pierwowzorem do sygnaturybólpa, owszem, w niektórych wiesłach potrafił sypnąć Sacharą ale w wielu innych stawał się potężną, ultra szybką i precyzyjną maszyną do mielenia kotów. Owszem zawsze jakieś rejestry faworyzuje, potrafił nieco jazgotać ale robi to na tyle równomiernie a przy tym tak zajebiście się odwdzięcza przy istotniejszych kwestiach, że jakoś nie czuję potrzeby zabijania tego charakteru.
synkopy to guwno

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Fakt. Nie dzwoni, nie djenci. Ale dół też ma z dupy. Do 6stej struny jeszcze daje rade, na 7mej nadaje się tylko do wycięcia. Góra to chaos i biały szum. Środek... Obleci ale szału też nie ma. Generalnie pickup ma wszystko i nic. Sprawdzi się we wszystkim poprawnie ale dupy nie urwie, choć wiadomo, że zdolne łapki zawsze dodają +1000. Coś jak te wszystkie dimarcjojedzoguwnoe wer, tylko bardziej chaotyczne. Taka esencja brzmienia ajbaneza tylko trudniejsza do kontrolowania. Sprawdzi się w miksie, ukręcisz wszystko ale jak ktoś szuka czegoś z charakterem, czegoś niekoniecznie doskonałego ale zajebiście inspirującego, to zdecydowanie odradzam. Stary poczciwy Aftermałek, który rzekomo(bo ja w to nie wierzę) był pierwowzorem do sygnaturybólpa, owszem, w niektórych wiesłach potrafił sypnąć Sacharą ale w wielu innych stawał się potężną, ultra szybką i precyzyjną maszyną do mielenia kotów. Owszem zawsze jakieś rejestry faworyzuje, potrafił nieco jazgotać ale robi to na tyle równomiernie a przy tym tak zajebiście się odwdzięcza przy istotniejszych kwestiach, że jakoś nie czuję potrzeby zabijania tego charakteru.


No.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
W zasadzie panowie  czegoz Wam żałować , normalnie set w puszeczkach  stoi 250 funciakow za 200 mogemy sprowadzic :P

Franq

  • Gość



Jakieś tam niby demo  ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
12632 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2009, 17:27:43
wysłana przez terrormuzik
7 Odpowiedzi
3281 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Sty, 2011, 10:52:38
wysłana przez mondomg
25 Odpowiedzi
14383 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sty, 2014, 23:41:32
wysłana przez mondomg
8 Odpowiedzi
4249 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sie, 2012, 18:23:57
wysłana przez vinz893
6 Odpowiedzi
2234 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Mar, 2020, 13:00:18
wysłana przez wuj Bat