Autor Wątek: paczka Fender Super-Sonic 2x12"  (Przeczytany 4193 razy)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
paczka Fender Super-Sonic 2x12"
« 25 Maj, 2013, 23:34:14 »
Dzisiaj pogoniłem paczkę Bogner 2x12", kumpel naciskał, a że dawał dobrą kase to się zgodziłem :)  Mam okazję kupić paczkę Fender Super-Sonic 2x12" http://www.fender.com/series/super-sonic/super-sonic-60-212-enclosure-black/ za dobre pieniądze, ale nie wiem czy jest sens jechać 200 km więc proszę o opinie i czy warto. Kliamty jakie gram to klasyczny rock i hard rock, głowa Marshall JVM410JS :)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Eee... Skoro grasz takie klimaty to po sprzedałeś Bognera? Nie znam tej paczki, którą tu wrzuciłeś, ale 212 od Bognera to chyba jedna z najlepszych paczek do grania takiego klimatu.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
głowa Marshall JVM410JS :)
No bez opisu heada będzie cieżko coś powiedzieć tym co znają tę paczkę, w końcu ma grać z headem. :lol:
łeb jest czarny, panel ma złoty i w ciul gałek, gałki ofkrs też są złote  :D

Offline Baszoo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
[[/quote]
... panel ma złoty i w ciul gałek, gałki ofkrs też są złote  :D
[/quote]

W takim razie musiał być strasznie drogi ;)

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Ograłem tę paczkę w ragtime wrocław na H&K Tubemeister 36 i Blackstar S1 104. Gada to zajebiście, ciężko mi to do czegoś porównać, czyste, pełne i selektywne brzmienie. Z minusów to brak bocznych uchwytów i duża waga jak na 212, ponad 30kg.
Skill?! A na co to komu?

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Ograłem tę paczkę w ragtime wrocław na H&K Tubemeister 36 i Blackstar S1 104. Gada to zajebiście, ciężko mi to do czegoś porównać, czyste, pełne i selektywne brzmienie.
mówisz, że nie ma zdrady, wszystko się zgadza w brzmieniu? hard rocka spokojnie można wykrzesać?

Z minusów to brak bocznych uchwytów i duża waga jak na 212, ponad 30kg.
brak uchwytów nie przeszkadza mi, paka i tak trafi do skrzyni, a co do wagi to Bogner ważył 36 kg, prawie tyle co Marshall 4x12", a SS 33 więc będzie ok

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Będzie Pan zadowolony  ;D
Skill?! A na co to komu?

Offline Baszoo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 32
A może alternatywą dla tej paczki będzie CAA 2X12?
Waży bardzo mało i jest poręczna (mówisz, że pójdzie do skrzynie więc problem bocznych uchwytów rozwiązany). Załadować ją możesz greenbackami (u mnie obecnie siedzą V30 - i pomimo czasami denerwującego środka, żadna paczka jeszcze tak świetnie nie przebijała się w miksie (porówanywałem z VHT 2x12 P50E , bognerem 2x12 na greenbackach, mesą 4X12 na v30)

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
interesują mnie opinie tylko o Fenederze Super-Sonic 2x12"

Posty połączone: 29 Maj, 2013, 00:43:27
opinie co do przebijalności się paczek CAA 2x12" są dość podzielone http://forum.sevenstring.pl/wzmacniacze-i-kolumny/caa-2x12%27-vs-bogner-2x12%27/
« Ostatnia zmiana: 29 Maj, 2013, 00:43:27 wysłana przez Aerosmith »

Offline George Hamillton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 77
    • Black Perfume
Bierz pan tą pakę bo kurwi to to naprawdę niemiłosiernie. Chyba najlepsze 212 jakie dane mi było ograć, aż dziw ,że fender wypuścił tak dobry produkt :D

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Grałem na tej paczce parę godzin (razem z dedykowanym headem) - ogólne wrażenie zajebiste! Dobrze się przebija, świetnie brzmi w dole, w środku i w górze.

Offline Mr.Pineapple

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 61
Dobrze się przebija, świetnie brzmi w dole, w środku i w górze.
Dokładnie, dzięki temu jest to mega uniwersalna paka. Śmiech że tak dobrze brzmi a jest tak mało popularna.
Skill?! A na co to komu?

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Bierz pan tą pakę bo kurwi to to naprawdę niemiłosiernie. Chyba najlepsze 212 jakie dane mi było ograć, aż dziw ,że fender wypuścił tak dobry produkt :D

Fender ma wiele fajnych produktów, paczka 4x12" to najlepsza jaką kiedykolwiek miałem i ogrywałem, zabija Mesy, Rivery, Marshalle, Bognery itd. dlatego kusi mnie 2x12", jutro pojadę ograć i jakby co to i kupić  :)

Offline George Hamillton

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 77
    • Black Perfume
Jak coś daj info jak sie ma 212 do 412. 
412 supersonica słyszałem już dawno dawno ,więc ciężko mi w sumie znaleźć punkt odniesienia,a bardzo jestem ciekaw różnicy w soundzie między nimi.

Offline Aerosmith

  • Pr0
  • Wiadomości: 520
Mam  :) Zawodowa paczka, nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze  :)  Już od dłuższego czasu nie mam 4x12" więc trudno ją bezpośrednio porównać, ale jeśli chodzi o paczki 2x12" to śmiało mogę powiedzieć, że to najlepsza jaką spotkałem, ma takiego samego kopa co Bogner ale brzmi jakby szerzej, jestem totalnie rozpierdzielony brzmieniem, wykonanie również bez zarzutu, a patrząc na cenę ogarnia mnie śmiech  :)  Jest i brzmienie i wykonanie i znana marka, a cena śmiesznie niska w porównaniu do innych markowych.

Posty połączone: 01 Cze, 2013, 12:10:50
Wczoraj paczka została przetestowana w warunkach bojowych, najpierw próba z bandem w pomieszczeniu zamkniętym, a wieczorem koncert w plenerze. Paczka brzmi doskonale, ma wszystko w odpowiednich proporcjach, jest dobry zwarty dół, jest góra i jest środek który zapewnia przebicie się w zespole i przez drugiego gitarzystę. To był dobry wybór  :) Facet, który nas nagłaśniał powiedział, że dawno nie słyszał tak dobrego rockowego brzmienia, że zestaw (czyli mój head, paczka i wiosło Gibson LP) brzmiał doskonale i bardzo łatwo i przyjemnie się go nagłośniało :)
« Ostatnia zmiana: 01 Cze, 2013, 12:10:50 wysłana przez Aerosmith »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2682 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Gru, 2012, 10:28:51
wysłana przez adamus112
6 Odpowiedzi
2775 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Maj, 2013, 00:47:25
wysłana przez Aerosmith
6 Odpowiedzi
2153 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Wrz, 2013, 13:38:59
wysłana przez Mr.Pineapple
5 Odpowiedzi
2674 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2013, 20:14:49
wysłana przez sinquestsound
11 Odpowiedzi
16746 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Gru, 2017, 13:45:42
wysłana przez Smiersz666