Autor Wątek: Koszulki sevenstring.pl -plan pięcioletni, z zakończeniem planowanym na ok 2020  (Przeczytany 139420 razy)

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
serio?:D jakoś nie mogę uwierzyć :D 6lat przed czasem! :D
i always go full retard

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Zdjęcia na dowód zrobię jutro, dzisiaj kurier przyniósł paczkę, jak akurat musiałem wychodzić z pracy naprędce.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Dobra, mamy dopiero luty. Może zacznijmy myśleć o koszulkach na 2017/2018? Jest nadzieja, że nam się uda.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Na szybko telefonem, białe są na dnie paczki, a nie chce mi się tego rozgrzebywać.





Ten czarny jest taki sam, teraz widzę, że zdjęcia różnie wyszły, pewnie przy jednym coś mi błysnęło.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Spoiler

Naprawdę oplacało się czekac kolejne 3 miesiace zeby przesunac obrazki 3cm w góre? Tak tylko pytam teoretycznie ;)
mniut i piah

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
szczerze to myślałem że gitara będzie od dolnego szwu do samego kołnierza
B ( o ) ( o ) B S

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
progi krzywo   ;D a tak na serio to już nie mogę się doczekać moich koszulek

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Miało być poprawione w przeciągu tygodnia, dwóch. Z perspektywy czasu stwierdzam, że w ogóle nie opłacało się bawić w te koszulki i pewnie wiele osób się ze mną zgodzi.

G-zs, ogłaszałem wcześniej, że pierwotny projekt jest niemożliwy do zrealizowania e sensownych pieniądzach, bo koszt koszulek ze szwalni bardzo wzrósł, a na gotowych większego nie było jak. Do tego tylko jedna matryca na wszystkie rozmiary, bo koszt każdej kolejnej to dodatkowe 200zł.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Zdążyłem popakować i zaadresować większość, teraz tylko kwestia wycieczki na pocztę, a że pracuję do soboty, to najwcześniej w poniedziałek.

Przy okazji, koszty przesyłki wzrosły niemalże dwukrotnie, bo nie mogę już nadać koszulek listem poleconym, a przesyłką z zadeklarowaną wartością. W związku z tym nie wiem ile i czy cokolwiek zostanie do wpłacenia na forum.


Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Mondo, faxem wysłałem Ci mój adres do wysyłki ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dlaczego polecony odpada?

Zmienił się gabaryt, czy coś i teraz tylko przesyłki listowne przechodzą.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
ale do mnie nie dochodzą listy bez polecenia...
Spoiler
i always go full retard

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Przesyłka z zadeklarowaną zawartością czy jak się to nazywa dojdzie, druczek jest wypełniony jak do paczki, to nie jest zwykły list.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Dlaczego polecony odpada?

Zmienił się gabaryt, czy coś i teraz tylko przesyłki listowne przechodzą.

Dziwne, wczoraj odebrałem właśnie list polecony z zawartością równoważną akurat 2 tshirtom

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Coś się im pojebało na tej poczcie ostatnio. Zapłaciłem wczoraj za kilogramową paczkę więcej niż bym zapłacił UPSem. Do tego MUSIAŁEM kupić dużą kopertę na swoją paczkę, bo pani z okienka powiedziała, że w swoich kartonach nie można wysyłać. Dafuq?
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Coś się im pojebało na tej poczcie ostatnio. Zapłaciłem wczoraj za kilogramową paczkę więcej niż bym zapłacił UPSem. Do tego MUSIAŁEM kupić dużą kopertę na swoją paczkę, bo pani z okienka powiedziała, że w swoich kartonach nie można wysyłać. Dafuq?
Też byłem zszokowany jak niedawno po dłuższej przerwie wysyłałem niedużą paczkę i faktycznie wyszło drożej niż kurierem. Ale z tym własnym opakowaniem, to chyba coś nie tak.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
mondo, zmień pocztę. Wszystko zalezy od babsztyla w okienku.
mniut i piah

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
a ile teraz taka przesyłka wychodzi? bo 15 zeta kosztuje kurier (np. przez sendit). Zero jebania się z pocztą, śmierdzącymi ludźmi w kolejce, panią w okienku pamiętającą goździki i pończochy od Edzia Gierka, listonoszem, który zamiast dostarczyć zostawi awizo, że nas nie było w domu (chociaż byliśmy) oraz cudownym systemem reklamacji jak już ktoś na poczcie zajebie naszą przesyłkę.

Z historii niekoszulkowych z pocztą w tle - zajebali mi na poczcie ostatnio panel do ajfona wysłany z uk, który żeby było śmieszniej ma w statusie śledzenia 'odebrane/delivered in Poland'. Poczta... twierdzi, że nie miała tej przesyłki, czekam na skan podpisu osoby, która odebrała i chyba zgłoszę to normalnie jako fałszerstwo. No - ale przecież może się znaleść po roku czy dwóch - miałem tak z jedną książką wysłaną z amazon.com oraz obiektywem do starego aparatu z Kanady. Zdążyłem sprzedać aparat :P

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To już trzecia poczta, na której mi powiedziano to samo. Może kurier to faktycznie nie taki najgłupszy pomysł.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Od biedy, można też paczkomatem, ale to zależy, gdzie kto mieszka, bo nie wszędzie są.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
 Mondo, mi nie musisz wysylac - bede niedlugo w Gdansku  w odwiedziny to odbiorę od Ciebie :)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Wczoraj za wysłanie+kopertę zapłaciłem 26 (!!!!!) zł. Kilogramowa paczuszka 35x30x5 cm. Do tego ostęplowanie tego zajęło pani z 10 minut.

Przez lata nic pocztą nie wysyłałem i prędko tam teraz nie wrócę.
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/