Autor Wątek: Wych*jany przy zakupie, co robić?  (Przeczytany 6120 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Tutaj w każdej sprawie ktoś pomoże,kocham to forum  ;)
Prawie jak samosia :D

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Sprzedawca odpowiada na podstawie Kodeksu Cywilnego - przepisy o rękojmi .
...
Tak, oprzeć się trzeba na przepisach KC o sprzedaży, plus na zasadach ogólnych dotyczących odstąpienia od umów wzajemnych i zwrotu świadczeń.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 359
    • CTG TV
Miałem wspomnieć właśnie o rękojmi, ale michal mnie uprzedził. Kiedyś mnie jakiś sklep muzyczny tym straszył (konkurencja) ;)
mniut i piah

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Napisz z jakiego jest osiedla ten kolo. No i może podaj jego jakies dane (legalnie) żeby się strzec przed typem.
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Właśnie nie wiem, czy mogę podawać jakiekolwiek dane, póki sprawa się nie wyjaśni, nie znam przepisów, ale nieznajomość prawa szkodi, tak po łacinie mi mówili, także tego, jak ogarniemy sądy itp, to podam :) Ulica to Aleje Pokoju ???

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
UPDATE - dzięki wielkiej pomocy użytkownika MadYarpen sprawa zakończyła się pomyślnie - tzn odzyskałem kasę, nawet bez latania po sądach, ale fakt faktem - zachodu było sporo. Szkoda, że nie mogę podać danych gnojka, znowu ktoś się natnie.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odegraliście finałową scenę z filmu Harry Koks i Komnata Wpierdolu?

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
all credit goes do Panów policjantów z Krakowa :D

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
to może opisz, zainteresowanych jest sporo jaki krok "pomógł" i od czego w podobnych sytuacjach zacząć by nie tracić czasu i nerwów

Offline davidsantana27

  • Gaduła
  • Wiadomości: 155
Opiszemy, opiszemy :) Michał, znaczy się MadYarpen, planuje coś skrobnąć i wrzucić na forum, ja stosownie uzupełnię jego zacne wypociny empiryzmami z komendy :)

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Podbijam, bo zależy mi na relacji. Sam miałem podobną sytuacje swojego czasu - pomogło u mnie postraszenie policją i zawziętość. Chciałbym jednak dowiedzieć się co zrobiłeś, kiedy takie 'groźby' były bezskuteczne. :)

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
Postaram się dzisiaj skończyć, albo wrzucić tutaj przynajmniej część.

Posty połączone: 01 Sie, 2013, 22:58:01
http://forum.sevenstring.pl/off-topic/forumowa-pomoc-prawna-nieudane-zakupy/
« Ostatnia zmiana: 01 Sie, 2013, 22:58:01 wysłana przez MadYarpen »