Autor Wątek: Defil Aster - Na potęge posępnego czerepu ;)  (Przeczytany 9057 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
:fotki:

Jak chcesz żeby klucze chodziły lepiej to daj na mechanizm coś smarującego. Ja do otwartych kluczy w basie używam... oleju do łańcuchów rowerowych bo z jednej strony jest niezbyt gęsty (łatwa aplikacja i wszędzie wejdzie), a z drugiej lepki (dobrze się trzyma na zębatkach nie spływa), ale może być i zwykła wazelina na upartego.

Progi spokojnie zeszlifujesz sam - jak mnie się udało to każdy to zrobi ;) Próbowałem delikatnym kamieniem szlifierskim, ale lepiej wychodziło płaskimi metalowymi osełkami (mam skądś komplet 150-200-300 czy jakoś tak, wbrew pozorom nie zostawiają rys).

Gryf też pocienisz, ale co i jak to uderz to forumisiowych lutników.

I pomyśl nad wymianą pickupów, nie żeby od razu bernakle, ale czasami za piwo można kupić jakieś które chociaż będą udawać że grają, typu Epiphone czy Cort.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2563 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Gru, 2011, 13:11:48
wysłana przez lampart
15 Odpowiedzi
9803 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Gru, 2016, 14:10:27
wysłana przez myheaven