Autor Wątek: Ciekawostki z niebieskiego dywanu  (Przeczytany 364867 razy)

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Tak było wiele lat, ale się klienty upierały i co zrobisz :)

Trzeba było powiedzieć im że przecież teraz już nie wolno grać na EMG :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 758
Panie, panie! EMG nie takie złe! Szczególnie te nowe.
Paczki z głów!

Franq

  • Gość
EMG > BKP

:P

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Jeszcze niedawno sporo pałowało się przebasowionymi blackoutami a na końcu wychodzi, że stare poczciwe EMG 81 to jedna z lepszych opcji do dży dży w mahoniowej desce. Przynajmniej ja ten pickup ostatnio na nowo odkrywam. Ma wszystko to co potrzebne i jest mega szybki. A może to impulsy są lepsze i to lepiej teraz wszystko razem gryzie :-) Nie wiem. W każdym razie wstydu nie ma.
007

Franq

  • Gość
No tak ale...

Dimarzio > EMG

:P :P :P

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Panie, panie! EMG nie takie złe! Szczególnie te nowe.

Łot Durak  ! Powiedział co wiedział ! Dość już złego narobili zamawiając zwykłe 6stki zamiast 7demek z fanfretem !
Wbijcie sobie sobie do głowy raz na zawsze, że wszystko co było dobre kiedyś teraz jest już chujowe, a w zasadzie nigdy dobre nie było i cały świat żył przez ten cały czas w błędzie !

Spoiler

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 758
No tak ale...

Dimarzio > EMG

:P :P :P
Hola, hola! :D
Paczki z głów!

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Panie, panie! EMG nie takie złe! Szczególnie te nowe.

tak tak ZWŁASZCZA te wszystkie 57, Xy, kolorki, puszki, TWsy... których nie idzie nigdzie dostać ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Mi naprawdę podobał się set 57/66. Jakby ktoś tchnął trochę pasywa w aktywa. Het sety miały dla mnie to do siebie, że na niektórych wzmakach działo się coś dziwnego, jakby miały za dużo gainu.  Fluency jakoś mnie nie porwały, szczególnie ten passive vocing, taki udawany pasyw. Co prawda grałem na nich na byle czym w sklepie, ale z drugiej strony wszystkie ww. iemdżi też, SOŁ.....

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
A ja aktywów dalej kurwa nie umiem, no nie leży i chuj

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
12 lat byłem ortodoksyjnym wyznawcą Blackoutsów, ale mi kurde zaczęło przeszkadzać za dużo dołu, za dużo ciemności i za dużo gainu, paradoksalnie, na high gainowych wzmakach. Chciałem uciec kompletnie od aktywów, ale 95% kapel metalowych, które mnie inspirują to grają właśnie na duetach aktyw + 5150. Przestałem się oszukiwać i wrócę na kolanach do EMG 81 z modem na 18V. Dodatkowo mają przezajebistą ofertę jeżeli chodzi o wykończenia.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
Panie, panie! EMG nie takie złe! Szczególnie te nowe.

tak tak ZWŁASZCZA te wszystkie 57, Xy, kolorki, puszki, TWsy... których nie idzie nigdzie dostać ;)

Panie, spróbuj Fishmanny - klarowność, dobre brzmienie i w gratisie aktywna kultura pracy. Przynajmniej w Shoggiem Classici mega przyjemnie grały.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Fishmany mi tak brzmiały jak gówno, że żadne pickupy mi tak nie brzmiały, a grałem na DiMarzio XD (tych drugich też bardzo nie lubię dla niezorientowanych z kontekstu zdania :D)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 511
  • Venus as a goodboi
A który model testowałeś? Ja mówię konkretnie o Classicach

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Panie, panie! EMG nie takie złe! Szczególnie te nowe.

tak tak ZWŁASZCZA te wszystkie 57, Xy, kolorki, puszki, TWsy... których nie idzie nigdzie dostać ;)

Panie, spróbuj Fishmanny - klarowność, dobre brzmienie i w gratisie aktywna kultura pracy. Przynajmniej w Shoggiem Classici mega przyjemnie grały.

Meh. Miałem sam, potem ogrywałem w kilku innych patykach. Meh.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
@gizmi7 nie jestem pewien to było u Tomka w Blackacie zaraz będzie dwa lata temu jak miałem te gity w łapach... Tak czy srak no na moje ucho i łapę to jest tak sterylne, że aż zbyt, wszystkie te superlatywy o których piszą ludzie mi właśnie w tych pickupach przeszkadzały i mnie wkurwiały :D Ja jestem człowiek pasyw, a tamten ich udawany nie brzmiał zbyt dobrze :-\

Żeby nie było, gity Tomka rozpierdalają co jest na drodze, i to piszę z całkowitą powagą, ograłem tamtego dnia jakoś +/- 20 gitar, i wszystkie (nawet aktywy od SD) leżały mi lepiej. Gita na sucho żarła jak nie powiem co, podłączyłem i dzyndzel opadł szybciej niż wstał ;D

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Panie, panie! EMG nie takie złe! Szczególnie te nowe.

tak tak ZWŁASZCZA te wszystkie 57, Xy, kolorki, puszki, TWsy... których nie idzie nigdzie dostać ;)

Panie, spróbuj Fishmanny - klarowność, dobre brzmienie i w gratisie aktywna kultura pracy. Przynajmniej w Shoggiem Classici mega przyjemnie grały.

Meh. Miałem sam, potem ogrywałem w kilku innych patykach. Meh.

Co Ci w nich nie leżało ? Pytam żeby porównać to z moimi spostrzeżeniami.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 420
  • It is useless, to resist.
Panie, panie! EMG nie takie złe! Szczególnie te nowe.

tak tak ZWŁASZCZA te wszystkie 57, Xy, kolorki, puszki, TWsy... których nie idzie nigdzie dostać ;)

Panie, spróbuj Fishmanny - klarowność, dobre brzmienie i w gratisie aktywna kultura pracy. Przynajmniej w Shoggiem Classici mega przyjemnie grały.

Meh. Miałem sam, potem ogrywałem w kilku innych patykach. Meh.

Co Ci w nich nie leżało ? Pytam żeby porównać to z moimi spostrzeżeniami.

Tak jak pan jezus powiedział: aktywny tryb zbyt sterylny. Aż do przesady. A pasywny bułowaty. I u mnie w Demonie (set SRC) i w paru ibanezach na których grałem. Zmieniłem je na 707TW i od razu lepiej. Fishmany dla mnie są strasznie sztuczne.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja mam 81 i 85 w ATXie i nie mam się do czego przypierdolić. Idealnie maskują moje zjebki podczas grania i siedzą w miksie, nawet tak chujowym jak mój. Żyć nie umierać.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573
Panie, panie! EMG nie takie złe! Szczególnie te nowe.

tak tak ZWŁASZCZA te wszystkie 57, Xy, kolorki, puszki, TWsy... których nie idzie nigdzie dostać ;)

Panie, spróbuj Fishmanny - klarowność, dobre brzmienie i w gratisie aktywna kultura pracy. Przynajmniej w Shoggiem Classici mega przyjemnie grały.

Meh. Miałem sam, potem ogrywałem w kilku innych patykach. Meh.

Co Ci w nich nie leżało ? Pytam żeby porównać to z moimi spostrzeżeniami.

Tak jak pan jezus powiedział: aktywny tryb zbyt sterylny. Aż do przesady. A pasywny bułowaty. I u mnie w Demonie (set SRC) i w paru ibanezach na których grałem. Zmieniłem je na 707TW i od razu lepiej. Fishmany dla mnie są strasznie sztuczne.
Na modernach grałeś ? Ja to samo poczułem właśnie na modern set

Franq

  • Gość
Dobry wieczór.


Franq

  • Gość
No cześć.



Dobranoc.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 758
Mnie nie uśpiło ;)
Paczki z głów!

Franq

  • Gość
A to przepraszam.

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Z każdym filmikiem coraz lepsze rzeczy wrzucasz Franqu <3 Kurwa no podziwiam, szanuję i chcem takie wpierdol rzeczy się naumieć kiedyś porządnie :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
23 Odpowiedzi
23670 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2008, 15:47:32
wysłana przez Tolein
1 Odpowiedzi
907 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Mar, 2024, 09:50:02
wysłana przez wuj Bat