Autor Wątek: Skrzynia na efekty custom poszukiwana  (Przeczytany 1844 razy)

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Skrzynia na efekty custom poszukiwana
« 28 Kwi, 2013, 11:37:08 »
Cześć,
Chcę skrzynię na swoje efekty, mam jeden unit rackowy, pare efektów, zasilacze, rozplanowałem to tak jak na obrazku, czyli rack u góry, potem półka na zasilacze i na dole wysuwana półka na efekty. Pytanie do Was: gdzie/u kogo mógłbym najtaniej taką skrzynie zamówić?może byc zawodowa firma, ale moze tez byc Heniek stolarz który jest solidny, cena gra role. Może to byc ABS, moze tez byc sklejka. Dzięki za wszelkie info,pozdrawiam
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)


Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Mea culpa. Jestem jeszcze na bani po wczorajszej rakiji zapijanej piwem.
« Ostatnia zmiana: 28 Kwi, 2013, 12:09:10 wysłana przez Stachu »
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Ibanezz977

  • Gaduła
  • Wiadomości: 144
Paint HARD LEVEL

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Kup sobie taniego racka na allegro, ja kupiłem od maczos bass i jest lepiej wykonany niż te które miałem wcześniej, na poziome wypasionego barczaka a za 6U około 420zł dałem. Do tego półkę za jakieś 50zł i szufladę tu różnie ja dałem 100zł 3 lata temu ale przy dużym zamówieniu.
No a tak poza tym to jaki jest problem napisać maila i wysłać do wszystkich firm robiących skrzynie jakie znajdziesz? dostaniesz odpowiedź będziesz wiedział na które Ci stać i możesz ewentualnie zapytać na forum o opinie tych firm. Chociaż taki temat już jest. 

Offline harry_manback

  • Gaduła
  • Wiadomości: 371
Mea culpa. Jestem jeszcze na bani po wczorajszej rakiji zapijanej piwem.
( Obraz usunięty.)

...tak sobie ryj

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
3916 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lut, 2009, 23:47:48
wysłana przez Vlad The Vampire