Autor Wątek: Forum muli ;)  (Przeczytany 36682 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Forum muli ;)
« Odpowiedź #25 09 Kwi, 2013, 11:07:23 »
piszesz jakby każdy mógł mieć tylko jedno konto w jednym banku i jak nie ma jakiegos produktu to jest w czarnej ciasnej. Przecież posiadanie kilku kont w kilku bankach i wyciąganie najlepszego z każdego z nich jest standardem.
W ING mam hipotekę, bo mieli najlepsza ofertę dla mnie jako pracownika instytucji finansowej. Alior ma obecnie najciekawsza ofertę ROR, karty i nienajgorszy kantor online (choc gorszy niż walutomat) i świetny system zakladania konta (weryfikacja poprzez przelew z innego banku, bez umawiania z kurierem na podpisanie umowy i bez chodzenia do oddzialów), a mBank miewa świetne oferty lokat. Oprócz tego jeszcze mam z zona konta w dwóch SKOKach ze względu na stałe niezmienne oprocentowanie lokat (5,3%). W Raiffeisen Polbank, pomimo że ogólnie jest drogo, to kredyt w koncie jest na bardzo dobrych warunkach i kładzie tym inne banki a zakres działania podobny do karty kredytowej (oprocentowanie ponad 2 razy mniejsze na korzyść Raiffeisen). Wystarczy tylko śledzić co jakiś czas TOiP żeby wiedzieć co gdzie się zmienia i żeby nie płacić niepotrzebnie, ale to nie jest duży wysiłek
« Ostatnia zmiana: 09 Kwi, 2013, 11:09:51 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S