Autor Wątek: Od dłuższego czasu właściwie nie mogę otwierać tematów.  (Przeczytany 15540 razy)

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No więc nie wiem o co chodzi, ale od dłuższego czasu mam przeogromne problemy z otwarciem jakiegokolwiek tematu. Działy i poddziały działają świetnie, same tematy to właściwie zawsze "failed to open page".

System os x snow leopard, przeglądarka to safari.

Posty połączone: 14 Mar, 2013, 15:52:30
O, co ciekawe, ten otwiera, ale np. mojego o Tiny Terrorze i paczce Aurory nie mogę za cholerę otworzyć. Czasem "Failed to open page" jest zastępowane "500 Internal Server Error".
« Ostatnia zmiana: 14 Mar, 2013, 15:52:30 wysłana przez Rachet »
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Mi też czasem nie działają. :(
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
mi też, ale jak zauważyliście, na forum ostatnio sie duzo zmienia, więc przypuszczam że jest to efekt uboczny trwających prac.
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
A ja mogę otwierać wszystkie tematy z wyjątkiem tego o tuningowanym SG, "gitara która spełnia oczekiwania w 80%", czy jakoś tak. A właściwie to mogę go otwierać, ale nie ostatnią jego stronę, jakby na niej było coś, czego oczy ludzkie zobaczyć nie powinny :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
otototo, mam dokladnie to samo co sylkis ;o
i always go full retard

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Z tymi internal errors walcze juz bardzo długo. Generalnie sa chwile w których serwer nie wyrabia i wypluwa taki oto msg ;)

Raczej nie może to być związane z jednym tematem a ogólnym obciążeniem forum.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 197
Trzeba odciążyć większą ilością banów?  :zuo:
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

bandit112

  • Gość
Trzeba odciążyć większą ilością banów?  :zuo:

Dokładnie, zbanujmy wszystkich nieudaczników!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ej, serio. Całe forum działa właśnie tak, że zwykle muli, czasem coś sypnie, ale ogólnie jeśli poczekam kilkanaście sekund i odświeżę, to bangla.

Tylko nie dokładnie ta jedna strona, ona zawsze wysypuje:
http://forum.sevenstring.pl/gitary-7-strunowe/gitara-ktora-zaspokaja-oczekiwania-przynajmniej-w-80/100/
1 i 2 strona wchodzą, 3 już nie...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
No ja założyłem ten temat, bo niestety nie była to kwestia "czasami się zjebie" tylko "czasami zadziała" i trwa to już bardzo długo. No ale nic, walcz dzielnie Harv :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

bandit112

  • Gość
Ej, serio. Całe forum działa właśnie tak, że zwykle muli, czasem coś sypnie, ale ogólnie jeśli poczekam kilkanaście sekund i odświeżę, to bangla.

Tylko nie dokładnie ta jedna strona, ona zawsze wysypuje:
http://forum.sevenstring.pl/gitary-7-strunowe/gitara-ktora-zaspokaja-oczekiwania-przynajmniej-w-80/100/
1 i 2 strona wchodzą, 3 już nie...

Faktycznie nie wchodzi.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Ostatnio bardzo często wyskakuje:
Cytuj
Spróbuj ponownie. Jeśli powrócisz do tego komunikatu, zgłoś błąd administratorowi.
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Rachet, to pewnie dlatego, że masz bana

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 504
  • Venus as a goodboi
No więc nie wiem o co chodzi, ale od dłuższego czasu mam przeogromne problemy z otwarciem jakiegokolwiek tematu. Działy i poddziały działają świetnie, same tematy to właściwie zawsze "failed to open page".

System os x snow leopard, przeglądarka to safari.

Posty połączone: 14 Mar, 2013, 15:52:30
O, co ciekawe, ten otwiera, ale np. mojego o Tiny Terrorze i paczce Aurory nie mogę za cholerę otworzyć. Czasem "Failed to open page" jest zastępowane "500 Internal Server Error".
Ten sam system, ta sama przeglądarka, ten sam problem. Korzystam teraz z Chrome i problem prawie zniknął - po prostu od czasu do czasu strony z pół minuty zanim wskoczą, ale w 95% nie ma żadnych errorów, a jak są to wystarczy refresh

Offline Ibanezz977

  • Gaduła
  • Wiadomości: 144
No więc nie wiem o co chodzi, ale od dłuższego czasu mam przeogromne problemy z otwarciem jakiegokolwiek tematu. Działy i poddziały działają świetnie, same tematy to właściwie zawsze "failed to open page".

System os x snow leopard, przeglądarka to safari.

Posty połączone: 14 Mar, 2013, 15:52:30
O, co ciekawe, ten otwiera, ale np. mojego o Tiny Terrorze i paczce Aurory nie mogę za cholerę otworzyć. Czasem "Failed to open page" jest zastępowane "500 Internal Server Error".
Ten sam system, ta sama przeglądarka, ten sam problem. Korzystam teraz z Chrome i problem prawie zniknął - po prostu od czasu do czasu strony z pół minuty zanim wskoczą, ale w 95% nie ma żadnych errorów, a jak są to wystarczy refresh

Mam identiko.