Autor Wątek: Forum muli ;)  (Przeczytany 36413 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: Forum muli ;)
« Odpowiedź #25 09 Kwi, 2013, 10:50:38 »
Sory, ale nigdy dotychczas nie potrzebowałem tego, więc nie wiem ;) Dobra, to teraz pytanie czy zwykla karta bankomatowa-platnicza mastercard styka, czy trzaa mieć jakąś zajebistą (z tych co za ich utrzymanie się płaci)?

Albo wypukła Visa/Mastercard albo przeznaczona do płatnosci internetowej. Np w mBanku standardowa Visa Electron (czyli ta płaska) podobno działa w płatnosciach internetowych (nie mam u nich karty wiec Ci nie powiem na 100%, ale tak się reklamują). Ale coraz więcej banków już w standardzie ma wypukłe za darmo (i nie są to kredytówy tylko zwykłe debetówki) - np w Alior Sync - wypukła visa za darmo, konto też za darmo, wypłaty z bankomatów i tym podobne pierdoły które umilają życie. Z kolei w ING trzeba zapłacić za wypukłą. Wspomniany mBank ma zwykłą płaską do płatnosci internetowych, ale trzeba zrobić zakupy za 200pln w miesiącu rozliczeniowym albo kosztuje 4pln. Ofert innych banków aktualnie nie znam, bo nie mam tam kont ;)

Coraz więcej stron z płatnoscią kartą udostępnia płatność za pośrednictwem nie tylko PayPala ale również takim np MoneyBookers, na którego można przelać pieniądze bezpośrednio z konta. No i sa tez wirtualne karty kredytowe, która są po prostu rozwinięciem konta bankowego.
B ( o ) ( o ) B S