Autor Wątek: Pierwsza w Polsce! SCT-607B Stephen Carpenter Signature  (Przeczytany 16136 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Lothar, masz racje !

Powiedz jakie jest Twoje doświadczenie sprzetu za 4k i 12 k o tej samej specyfikacji.

Ciekaw jestem co miało znaczenie i robiło różnice?

Różnice mogą wystąpić w
Setup -czyli zaczynamy od fretłorku kończymy na akcji i menzurze poprzez relief itd itd,  mozna poświęcic mu cały dzień a można godzinę, odpowiedz sobie sam co i za ile i dlaczego inna cena.
Gryf metariał ten sam ale jeden leży w łapie a drugi ucieka na boki.
Jest wiele elementów, na które składa sie cena pomimo tej samej lub podobnej specyfikacji.
No i całośc jako kpl jeden gra, inny z mniej lub bardziej nieznanych przyczyn jest niegrywalny, nie brzmi, gasnie i fogle.
Zapewne tez dlatego, jedena takia napisała nam kiedyś ze zadna z jej gitar nie jest do końca taka jaka by chciała mieć mimo ze to jej sygnatura.

Podzielamy Twoją radość, ale gdy zaczynasz przesadzać, znak jest ze trzeba Ci otworzyć nieco oki ;)

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Pierwsza w Polsce!
Co za siodemka! SCT-607B Stephen Carpenter signature juz jest!
Dziewiczy egzemplarz dotarł wczoraj do Lublina! A dokładnie do gitarzysty z mojej kapeli ;)
Pierwsze foty!
Pogratuluj od nas gitarzyście z twojej kapeli ;)
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline Domino

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 8
@Radek M & commelina

Muszę zrobić coś czego bardzo nie lubię :/
Muszę przyznać sie do ponadnormalnej podniety nowym sprzętem :)

Faktycznie ponosi mnie entuzjazm który może być mylny dlatego proszę o zrozumienie i partycypacje w radości ;)

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 358
    • CTG TV
Też chciałbym być tak podniecony gitarami koleguff...
mniut i piah

Offline Rames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115
Nieurodziwa, a nawet paskudna, pickupy źle rozstawione, klucze pewnie też krzywo. Gratulacje dla kolegi!
Spoiler

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
Lobbystą nie jestem, ale :
1. Nie lubię deftonsów wolę męską muzykę:)
2. Ltd to tak jak zrobić u leswara kopie gibsona, dla mnie nie mają jaj
3. Jak bym kupił gitarę za 4 kafle która tak wygląda podejrzewam że skończyło by się rozwodem, jest okropna nie moje gusta , dla mnie musi być widać drewno bo zakrywając je, można robić gitary z dechy paździeżowej lub sklejki:D
4. 4k 8k 12k co to kurwa za różnica mi leży mój hohner profesional the jack z 1994 roku na którego polowałem z 2 lata i jestem przeszczęśliwy że go mam.

Podsumowując. Jeden lubi zimne piwo, drugi kloca na klatę. Gratuluje koledze gitary , kiedy skończy mu się zajawka na deftonsów niech próbuje sprzedać za 8k skoro jest tyle warta:)
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Blackdahlia, Dun, wzywam was :D

Offline TheBlueNote_7

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
Lothar, masz racje !

Powiedz jakie jest Twoje doświadczenie sprzetu za 4k i 12 k o tej samej specyfikacji.

Ciekaw jestem co miało znaczenie i robiło różnice?

Różnice mogą wystąpić w
Setup -czyli zaczynamy od fretłorku kończymy na akcji i menzurze poprzez relief itd itd,  mozna poświęcic mu cały dzień a można godzinę, odpowiedz sobie sam co i za ile i dlaczego inna cena.
Gryf metariał ten sam ale jeden leży w łapie a drugi ucieka na boki.
Jest wiele elementów, na które składa sie cena pomimo tej samej lub podobnej specyfikacji.
No i całośc jako kpl jeden gra, inny z mniej lub bardziej nieznanych przyczyn jest niegrywalny, nie brzmi, gasnie i fogle.
Zapewne tez dlatego, jedena takia napisała nam kiedyś ze zadna z jej gitar nie jest do końca taka jaka by chciała mieć mimo ze to jej sygnatura.

Podzielamy Twoją radość, ale gdy zaczynasz przesadzać, znak jest ze trzeba Ci otworzyć nieco oki ;)

Codziennie się tu czegoś uczę. Fajne uczucie :)

Co do gitarki, śliczna jako że lubiem tele, i sam mam stefa :D

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Gratuluje koledze gitary , kiedy skończy mu się zajawka na deftonsów niech próbuje sprzedać za 8k skoro jest tyle warta:)

Dobrze, że nie mam sygnatury i mogę grać inne utwory ;)

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Lobbystą nie jestem, ale :
1. Nie lubię deftonsów wolę męską muzykę:)
2. Ltd to tak jak zrobić u leswara kopie gibsona, dla mnie nie mają jaj
3. Jak bym kupił gitarę za 4 kafle która tak wygląda podejrzewam że skończyło by się rozwodem, jest okropna nie moje gusta , dla mnie musi być widać drewno bo zakrywając je, można robić gitary z dechy paździeżowej lub sklejki:D
4. 4k 8k 12k co to kurwa za różnica mi leży mój hohner profesional the jack z 1994 roku na którego polowałem z 2 lata i jestem przeszczęśliwy że go mam.

Podsumowując. Jeden lubi zimne piwo, drugi kloca na klatę. Gratuluje koledze gitary , kiedy skończy mu się zajawka na deftonsów niech próbuje sprzedać za 8k skoro jest tyle warta:)

Dawno takich pierdół nie czytałem.

Offline LukasK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Średnio mi się podoba ale mimo wszystko gratsy dla kolegi.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Widzę że wreszcie demo nagrałeś :)


Zajebiste wiosło!
Rzeczywiście takie ciężkie?

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
skąd ja znam ten riff :D
i always go full retard

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Odpowiednie wiosło w odpowiednich łapach. Jest mięso.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Ech, umiejętności to mu nie odmawiam ale gain to mógłby trochę skręcić... :P

Offline snapkejs

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
gratulacje dobra patelka  :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Carpenter signature

Zaczęty przez Yony « 1 2 3 » Gitary 7-strunowe

56 Odpowiedzi
29497 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2008, 16:36:56
wysłana przez nikt
39 Odpowiedzi
21581 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Kwi, 2012, 12:02:55
wysłana przez Pronounce
14 Odpowiedzi
7911 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Sie, 2014, 09:37:20
wysłana przez Orzech
4 Odpowiedzi
8938 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2020, 20:29:13
wysłana przez Mother Puncher
14 Odpowiedzi
9910 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Lis, 2017, 20:09:54
wysłana przez Vethuleion