Autor Wątek: Most Hannest Schallera, no przechooy sliczny!  (Przeczytany 7482 razy)

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
To niech spierdalaja

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
a mi pizdy nie odpisały na pytanie czy bedą do 7 i 8 i w jakim zakresie można go regulować pies ich jebał
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
może uwazają ze polska to taka mała wiocha co kazdy kazdego zna i odpisali jednemu bo i tak powie całej ludnosci xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
może uwazają ze polska to taka mała wiocha co kazdy kazdego zna i odpisali jednemu bo i tak powie całej ludnosci xD

nie men, oni tacy sa.. ABM to samo, niemiecka solidnosc :/

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Kupcie kilka kompletow i podzielcie sobie tak zeby bylo po 7 elementow z mostka dla kazdego :P

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
nekrobump!

czy ktoś tego mostu używał?

Offline zz_top

  • Gaduła
  • Wiadomości: 188
    • http://www.pasguitars.com
Robiłem gitarę z takim mostem. Nie powiem - montaż bardzo łatwy, regulacja też, materiały i wykonanie rewelka. Jak dla mnie super.
« Ostatnia zmiana: 02 Lut, 2012, 10:10:31 wysłana przez zz_top »
Przemek Sułkowski
PAS Handmade Guitars

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Czy budowa tego mostka nie wnosi dodatkowych niepotrzebnych cech do brzmienia? Bo jestem zainteresowany, a gdzieś na fb koleś z ViK Guitars wypowiadał się niezbyt pozytywnie.

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
a ja właśnie jak czytałem, to wszędzie pozytywne opinie, że sustain lepszy, że ogólnie lepsze.
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"


Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Prześliczny! ;D
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Jeszcze jeden nekrobumpik:

Rolland Hannes pisze o kolaboracji z Graph Tech i używaniu ich specjalnych materiałów. Ale takiego materiału siodełek nie widać na stronie ani Schallera, ani Graph Tech, ani nigdzie. Czy ktoś wie, czy rzeczywiście można kupić Hannes bridge w całości chromowany / niklowany? A może mnie wzrok zmyla i to tylko na foto tak wygląda?




Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
najlepiej zrobisz jak zapytasz w Mayo. A Most terrora faktycznie kostki ma jakieś takie jakby z grafitem mieszane. I jesli bedzie chromowany to chyba właśnie bez kostek tylko tylna płyta czymająca wadze ;)