Autor Wątek: HoneyHoney  (Przeczytany 2362 razy)

Offline jfbiggestfan

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
HoneyHoney
« 06 Lut, 2013, 16:30:01 »
czy ktoś słyszał o tym duecie?

Przez przypadek wpadłem na jedną piosenkę i od razu się zakochałem.



Jeśli ktoś ma jakieś dokładniejsze informacje o tym zespole, to chętnie poznam :)
Śledzę bacznie na fb ich profil.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #1 06 Lut, 2013, 16:34:58 »
Man, nie chcę się przypierdalać, ale to forum jest dosyć mocno ukierunkowane, więc po przeczytaniu Twoich dotychczasowych postów ciśnie mi się jedno pytanie - co tu robisz (poza oczywistym, że próbujesz się dostac na giełdę)?
B ( o ) ( o ) B S

Offline jfbiggestfan

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #2 06 Lut, 2013, 16:41:20 »
a ja myślałem, że to forum dla wszystkich gitarzystów. Gratuluję dyskryminacji na tle poglądowym.  :headbang:

I fakt, chcę dostać się na giełdę.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #3 06 Lut, 2013, 16:45:08 »
No to jony Ci zrobi prezent i się nie dostaniesz :D
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #4 06 Lut, 2013, 16:52:01 »
Dobra, tu może się zgodzę ale co do pozostałych postów to mnie to akurat interesiło - wszyscy na tym forum sikają w majty jak słyszą ampy z toną gainu. Ja niekoniecznie więc chętnie poznam opinie na temat innego sprzętu.

Ale tego wyżej nawet boję się puścić, chociaż z drugiej strony słucham większych kwasów (LaRoux, Lana Del Rey, Ladytron... :D)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #5 06 Lut, 2013, 17:02:11 »
Nie ma nic złego w słuchaniu hightunningu i innego typu muzyki ale, "kolega" strasznie sprzętowo podchodzi do rzeczy nic nie ma do powiedzenia w niskich strojach, fascynuje się RHCP (i to na żywo :D) i generalnie chce gonić sprzęt do rocka zamiast na gitara.pl to na sevenenach...
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #6 06 Lut, 2013, 17:11:54 »
a ja myślałem, że to forum dla wszystkich gitarzystów.

Po czym wnioskowałeś że to forum dla wszystkich gitarzystów? Nazwa sevenstring Cię zmyliła?

Gratuluję dyskryminacji na tle poglądowym.  :headbang:

Mylisz moją rzekomą dyskryminację ze swoim zaśmiecaniem forum poprzez wrzucanie contentu niezwiązanego z tematyka forum.

I fakt, chcę dostać się na giełdę.

Fajnie że to przyznałeś. Tylko po zbanowaniu/zablokowaniu ilości postów poniżej 50 pamiętaj że w regulaminie który akceptujesz jest zakaz posiadania multikont

Dobra, tu może się zgodzę ale co do pozostałych postów to mnie to akurat interesiło - wszyscy na tym forum sikają w majty jak słyszą ampy z toną gainu. Ja niekoniecznie więc chętnie poznam opinie na temat innego sprzętu.

Ale tego wyżej nawet boję się puścić, chociaż z drugiej strony słucham większych kwasów (LaRoux, Lana Del Rey, Ladytron... :D)

Man, ja na codzień słucham muzy z eski (i to tej zwykłej, nie rock) ale nie wchodzę na forum ultimate-metal czy sevenstring żeby pytać ludzi jak im się podoba nowy remix Davida Guetty czy Calvina Harrisa bo wiem że tu nie znajde na ten temat nic sensownego.

Jesli na tym forum, jak to okresliłeś, wszyscy sikają w majty jak słyszą ampy z toną gainu, to sam widzisz że to może nie być najlepsze miejsce do pytania o opinie na temat innego sprzetu.

EDIT: widzę, że kolega jfbiggestfan usunął swoje zdjęcie z ava, usunął również informacje o swoim sprzęcie z profilu, więc można liczyć że albo postanawia zniknąć na wieki albo wkrótce pojawi sie pod nowym loginem pod którym spokojnie dobije do 50 postów.
« Ostatnia zmiana: 06 Lut, 2013, 17:18:28 wysłana przez g-zs »
B ( o ) ( o ) B S

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #7 06 Lut, 2013, 17:18:31 »
Masz rację.
W sumie szkoda mi jednego w tym wszystkim - że 90% ludzi chcących tylko dostać się na giełdę napierdala posty przez kilka dni a później znika bez śladu. I to jest w chuj słabe.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #8 06 Lut, 2013, 17:26:53 »
Zeruję licznik i dodaję do moderowanych userów

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #9 07 Lut, 2013, 09:37:29 »
To co ja tu robię? Przecież ja gram na bębnach...pojebały mi się fora! Zarejestrowałem się 16.03.2009...tyle czasu :D Ja powiem tak: fajnie tu i zupełnie mi nie przeszkadza, że jesteście gitarzystami, a metalu też nie lubię. Dalibyście mu szansę, może chce zacząć grać na elektroakustyku podłączonym do higaina z dopałką.
« Ostatnia zmiana: 07 Lut, 2013, 09:39:58 wysłana przez Semedi »
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline jfbiggestfan

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #10 07 Lut, 2013, 15:25:11 »
nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #11 07 Lut, 2013, 18:21:31 »
Dlaczego ludziom wydaje sie ze jeśli ubliżą lub wypowiedzą pieśń pochwalną jak to miało miejsce powyżej, to kogoś to dotknie. Czują sie mocniejsi bo wydaje im sie, ze dowalili. Smieszne to jest i takie typowe, w bezsilności i braku pomysłu na cos więcej niż wulgaryzmy.

PS Kolo mógłby nastroić gitarę bo są momenty ze okrutnie się rozjedza ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Lut, 2013, 18:25:59 wysłana przez commelina »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #12 07 Lut, 2013, 18:22:06 »
1. Rejestrując się tutaj zaakceptowałeś regulamin. A skoro go nie potrafisz przestrzegać to twój problem a nie nasz.
2. Zluzuj z tym językiem bo nie jesteś aż tak anonimowy jak ci się wydaje Błażeju
3. Forum jest pedalskie? Serio? SERIO?

"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #13 07 Lut, 2013, 18:28:00 »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #14 07 Lut, 2013, 19:21:18 »
nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy

Zdajesz sobie sprawę, że już nie sprzedasz tego mozart case'a tutaj? :D

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #15 08 Lut, 2013, 10:11:00 »
nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy

Dzień dobry, tu sevenstringowy aparat moderacyjny. Chciałem tylko uczciwie poinformować, że właśnie wleciałeś w mój radar i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo chujowo niewygodnym uczynię Twoje życie na tym forum. Miłego dnia życzę.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: HoneyHoney
« Odpowiedź #16 08 Lut, 2013, 14:49:50 »
Myślę że nastąpił ragequit i "kolegi" już tu nie ujrzymy.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina