Autor Wątek: Skervesen Raptor 7 Test - video + fotki  (Przeczytany 24080 razy)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Ja bardzo chętnie bym jej posłuchał na mięsnym brzmieniu. Bo takie to no :D Może być, ale nie mój gust :) Chociaż teraz przesłuchałem na głośnikach to jest lepiej, ale i tak to nie to. No, ale wiadomo gusta. Aczkolwiek nigdy nie słyszałem Raptora przy napierdalante, a przydałoby się :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Cholera, bo jeszcze zacznę wątpić czy dobre przystawki zachciałem mieć w swojej gitarze ;)
Mondziu, gitara tradycyjnie nastrojona do std A?

Zaprawde powiadam Ci, my już wiemy ze dobre, co prawda z inszego wiesła ale bedziesz pan zadowolony ;)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
czyżby ktoś zamówił Skervesena? :)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ależ skąd, ony szukał tylko pickupow a my mu pomogliśmy ;)

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
nigdy nie słyszałem Raptora przy napierdalante
jeżeli to nie jest napierdalante


to może chociaż to jest?

To drugie jest. Dzięki :)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Po analizie za i przeciw postanowiłem spróbować nagrać jeszcze jeden teścik, prezentujący możliwości gitary w bardziej "mięsnym" kontekście, choć nijak się z tym nie utożsamiam, a i tak przy tym starałem się mocno. Dajcie mi jakiś tydzień lub dwa, obiecuję kilka brutalnych riffów bez kompromisów brzmieniowych.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Dla mnie nie ma nic lepszego niż suche przestery. Tak więc poproszem testa z aftermathami ;)
(bardziej na serio - zdarzyło się już Wam że ktoś zamawiał kijka z BKP aftermath na pokładzie?)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Po analizie za i przeciw postanowiłem spróbować nagrać jeszcze jeden teścik, prezentujący możliwości gitary w bardziej "mięsnym" kontekście, choć nijak się z tym nie utożsamiam, a i tak przy tym starałem się mocno. Dajcie mi jakiś tydzień lub dwa, obiecuję kilka brutalnych riffów bez kompromisów brzmieniowych.

Mondziu, nie łatwiej było poprosić Vicola o nagranie kilku riffów? ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dla mnie nie ma nic lepszego niż suche przestery. Tak więc poproszem testa z aftermathami ;)
(bardziej na serio - zdarzyło się już Wam że ktoś zamawiał kijka z BKP aftermath na pokładzie?)

To drugie napierdalante Mariusa, ta 7ka barytong ma na pokładdzie dwa aftremanthe, to tak na przykłada, po za tym Fred, Tomas, Ja :P no może nie ta kolejnośc ;D 

Posty połączone: 09 Lut, 2013, 08:43:11
Po analizie za i przeciw postanowiłem spróbować nagrać jeszcze jeden teścik, prezentujący możliwości gitary w bardziej "mięsnym" kontekście, choć nijak się z tym nie utożsamiam, a i tak przy tym starałem się mocno. Dajcie mi jakiś tydzień lub dwa, obiecuję kilka brutalnych riffów bez kompromisów brzmieniowych.

Mondziu, nie łatwiej było poprosić Vicola o nagranie kilku riffów? ;)

O ty fczoraj rozmawialim i ustaliliśmy ze Vicol nagra audio a monomg Videło :P ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 756
Po analizie za i przeciw postanowiłem spróbować nagrać jeszcze jeden teścik, prezentujący możliwości gitary w bardziej "mięsnym" kontekście, choć nijak się z tym nie utożsamiam, a i tak przy tym starałem się mocno. Dajcie mi jakiś tydzień lub dwa, obiecuję kilka brutalnych riffów bez kompromisów brzmieniowych.

Mondo - nie poznaję Cię! Jaram się.
Paczki z głów!

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Dla mnie nie ma nic lepszego niż suche przestery. Tak więc poproszem testa z aftermathami ;)
(bardziej na serio - zdarzyło się już Wam że ktoś zamawiał kijka z BKP aftermath na pokładzie?)
To drugie napierdalante Mariusa, ta 7ka barytong ma na pokładdzie dwa aftremanthe, to tak na przykłada, po za tym Fred, Tomas, Ja :P no może nie ta kolejnośc ;D 

I Ja i Ja! :D
Chociaż jeszcze do końca Aftermatha nie okiełznałem trzeba przyznać.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
I tak brałbym wiosło z Nailbomami... chyba :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dla mnie nie ma nic lepszego niż suche przestery. Tak więc poproszem testa z aftermathami ;)
(bardziej na serio - zdarzyło się już Wam że ktoś zamawiał kijka z BKP aftermath na pokładzie?)

Sporo Aftermathów poszło już, w kotach też. I w żadnej gitarze mnie w sumie nie zawiodły. Mi też zdarzyło się przetestować mojego MMJP na nich i byłego JK Jarka:





Po analizie za i przeciw postanowiłem spróbować nagrać jeszcze jeden teścik, prezentujący możliwości gitary w bardziej "mięsnym" kontekście, choć nijak się z tym nie utożsamiam, a i tak przy tym starałem się mocno. Dajcie mi jakiś tydzień lub dwa, obiecuję kilka brutalnych riffów bez kompromisów brzmieniowych.

Mondziu, nie łatwiej było poprosić Vicola o nagranie kilku riffów? ;)

Pewnie, że łatwiej i to też zrobimy po teście mięsnym i porównaniu ze Swanem, a przed testem z różnymi pikapami.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Po analizie za i przeciw postanowiłem spróbować nagrać jeszcze jeden teścik, prezentujący możliwości gitary w bardziej "mięsnym" kontekście, choć nijak się z tym nie utożsamiam, a i tak przy tym starałem się mocno. Dajcie mi jakiś tydzień lub dwa, obiecuję kilka brutalnych riffów bez kompromisów brzmieniowych.

Trochę to czasu zajęło i nie wiem w sumie jak mi wyszło, ale chyba jest lepiej niż było?



Zapraszam też do odpowiedniego tematu :) http://forum.sevenstring.pl/tworczosc-uzyszkodnikow/mondomg-skervesen-raptor-swan-generic-song-test/

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Poprzednio też było w pytkę, a to jest przecudne całościowo. Zrób jak możesz takie plejsru jak kolega z forum (nie pamiętam nicka) cleany, crunche, hajgeje ale jakieś normalne zagrywki a nie taki hałas na ustawieniach z innego wiosła. Jakieś takie bardziej uniwersalne w sensie bo po filmiku w/w kolegi to mam wrażenie że to wiosło tylko do djentu się nadaje i to tylko na przesterach,bo kliny były dramatycznie plastikowe i w członek nijakie.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Coraz więcej takich próśb się pojawia ostatnio, więc chyba będę zmuszony coś takiego zrobić niedługo. Tylko niestety już ani z Raptorem ani ze Swanem, bo poszły do ludzi, ale jakieś inne wiosło na pewno się znajdzie niebawem :)

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Fajne granie, ciekawsze plejstru niż to Lothara.

Faktycznie przydałaby się prezentacja gitar w innej stylistyce niż zbliżonej do dżentu.

ps
Mam takie samo łóżko.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ja wciąż uważam, że to co gram to nie djent, ale co mnie do tego jak kto sobie to nazywa. Inna stylistyka wymagałaby ode mnie nieco udawania, bo rokmen ze mnie żaden, a to co nagrałem, to właśnie to chciałem przetestować :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 756
Fajne granie, ciekawsze plejstru niż to Lothara.

Faktycznie przydałaby się prezentacja gitar w innej stylistyce niż zbliżonej do dżentu.

Proszsz!!! Same świeżynki!



Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Ja tam osobiście do dżętu nic nie mam :D A grasz naprawdę interesująco, przydałoby się to upchnąć w jakąś spójną, elegancką całość ;) A na razie nagrywaj Pan te filmiki bo jeszcze rok mam na zastanowienie się co by dla siebie kupić :D

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
Chyba właśnie mam jazdę na Skerveseny..... Zbieram kasę i kupię sobie niebieskiego żeby korpus wyglądał jak Mishy. Panowie, szykujcie się, bo jeszcze 10 lat (przy tym ile kasy mam ^^) i djentlemen kupi od Was gitarę :D
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline frost07

  • Gaduła
  • Wiadomości: 318
Panowie, szykujcie się, bo jeszcze 10 lat (przy tym ile kasy mam ^^) i djentlemen kupi od Was gitarę :D

Już od 2 dni sezonują Ci drewno. :D

Offline wiaderny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Chyba właśnie mam jazdę na Skerveseny.....

a kto nie ma? :D:D

Offline sevenstringdjentlemen

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
  • Peri Peri ;p
Kiedyś kupię ;p
dżęt dżęt dżętu dżętu. Dajta mi tu więcej dżentu.

Offline gos.sebastian

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
Trzeba zacząć zarabiać w Euro :D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
16597 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Paź, 2012, 17:37:51
wysłana przez Myxu
66 Odpowiedzi
38308 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Sty, 2013, 22:30:35
wysłana przez wuj Bat
87 Odpowiedzi
54388 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2013, 22:59:57
wysłana przez admaxo
28 Odpowiedzi
7122 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sie, 2013, 19:43:47
wysłana przez mondomg
55 Odpowiedzi
24373 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2015, 02:03:56
wysłana przez wuj Bat